کارکنان در مجارستان بزرگترین سایت خبری استعفا در اعتراض به سردبیر شلیک

برلین — هیئت تحریریه و 70 کارکنان در مجارستان بزرگترین سایت خبری به طور چشمگیری استعفا جمعه به عنوان روزنامه نگاران نبرد خود را به نگه دارید سرمقاله استقلال در زیر به طور فزاینده حکومت های خودکامه از نخست وزیر ویکتور اوربان.

جمعی استعفا در شاخص.هو به دنبال اخراج از سردبیر Szabolcs کسل کننده پس از او هشدار داد در ماه ژوئن که سایت استقلال در خطر بود به دلیل یک پیشنهاد “سازمانی تعمیرات اساسی” پس از تغییر در ساختار مالکیت آن.

این روزنامه نوشته فیلم از کارکنان توزیع در اعلامیه گفته رئیس خروجی مدیره را نادیده گرفته بود تماس از کارکنان این ویرایشگر می تواند دوباره.

“دلیل کسل کننده را اخراج بود که او روشن ساخته است که او نمی خواهد تسلیم باج خواهی” در حدود 100 کارکنان نوشت: در نامه ای سرگشاده چهارشنبه. “اخراج او روشن است تداخل با ترکیب کارکنان ما و ما نمی توانیم آن را به هر راه دیگری اما به عنوان یک آشکار تلاش برای اعمال فشار بر شاخص.هو خواهد شد که در نتیجه کاهش مستقل گزارش.”

او 10 سال در قدرت اوربن متهم شده است که به طور سیستماتیک حمله به آزادی رسانه ها, آوردن, اخبار رسانه های تحت کنترل خود را وفاداران.

“شاخص تحت چنین فشار خارجی است که می تواند طلسم از پایان تحریریه ما به عنوان ما آن را می دانم” کسل کننده نوشت: در ماه ژوئن. “ما شما را حفظ خواهد کرد به روز رسانی در تحولات اینجا در سایت به عنوان طولانی به عنوان ما می توانیم تا زمانی که ما مجاز است. تا زمانی که ما رایگان هستند.”

مجارستان ‘coronavirus لایحه’ دست اوربن قدرت بدون کنترل

تجزیه و تحلیل: چگونه ویکتور اوربان شد تهدید واقعی برای غرب

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de