استمفورد مدافع خوانندگان دعوت شده به کمک یکی از همسایه ها در طول شیوع کروناویروس

این یک شانس برای کمک به.

پیامدهای اقتصادی coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر می تواند احساس در بسیاری از خانه ها در کانکتیکات. با کسب و کار و مدارس مجبور به بستن بسیاری از مردم از دست داده اند و خود را منبع درآمد ترک آنها را قادر به پرداخت برای نیازهای اساسی مانند مواد غذایی, اجاره آب و برق و اجاره و حتی نیازهای فوری برای نوزادان است.

کمک به یک همسایه جدید اورژانس درایو برای کمک به دیدار با برخی از کسانی که نیاز موثر است. به استمفورد مدافع و وقت گرینویچ در حال همکاری با سازمان های غیر انتفاعی خانواده مراکز فرد-به-فرد Domus و ساختمان یک جامعه که در مجموع در خدمت بسیاری از آسیب پذیرترین اعضای جامعه.

در روزها و هفته به ما خواهد نشر داستان در مورد همسایه در بحران است. همراه با هر داستان خواهد بود و برآورد مقدار دلار برای دیدار با شناسایی نیاز دارد. این سازمان به کانال 100 درصد از کمک های مالی به مشتریان و در عرض چند روز پس از دریافت.

“بنابراین بسیاری از خانواده ها در حال زندگی بر روی لبه یک بحران مالی هر روز” خانواده مراکز مدیرعامل باب آرنولد گفت. “در حال حاضر که COVID-19 اتحاد چپ ساعتی کارکنان و کسانی که مشغول به کار در صنعت خدمات بیکار اساسی ضروریات زندگی تبدیل شده اند دشوار است به پرداخت هزینه است.”

خانواده مراکز را فراهم می کند انسان برنامه خدمات به بیش از 20 ، 000 ساکنان در استمفورد گرینویچ جدید کنعان و دارین.

فرد به فرد در خدمت آن جوامع به عنوان به خوبی به عنوان Norwalk, Wilton وستون و وستپورت. در میان چیزهای دیگر, آن را فراهم می کند مواد غذایی و لباس به خانواده های نیازمند.

Domus فراهم می کند خدمات برای جوانان در خطر و ساختمان یک جامعه ارائه کمک به مهاجران است. هر دو در حال مستقر در استمفورد.

“کمک همسایه کمپین می تواند در یک زمان بهتر و به استمفورد مدافع و وقت گرینویچ خوانندگان فرصت به زمین و کمک به کسانی که در جامعه که به آن نیاز دارید بیشتر” آرنولد گفت.

برای کمک به helpaneighbor.isecuresites.com.

مورد شماره 1 — Pam توسط یک مادر تنها که فقط به هنگام تولد به فرزند دوم خود را. او همچنین تنها ارائه دهنده برای او 7 ساله به دختر. آنها لازم نیست که یک سیستم پشتیبانی. با توجه به همه گیر و ورود نوزاد Pam است که قادر به کار و یا مغازه برای نوزاد به علت تعطیلی فروشگاه و بودجه کافی. یک هدیه 500 دلار کمک خواهد کرد او را برای پرداخت نوزاد و لوازم و مواد غذایی و هزینه های درمانی است.

مورد شماره 2 — جینی یک واحد مادر سه فرزند است. او رنج می برد و چندین اختلالات سیستم ایمنی بدن و دو جوانترین کودکان مبتلا به آسم — ساخت و آنها را مستعد ابتلا به COVID-19. کار خود را به تازگی تعطیل به علت ویروس احتیاطی و درآمد خود را گرفته است ضربه. به مسائل بدتر یخچال خود را شکست و او در تلاش است برای نگه داشتن مواد غذایی تازه با استفاده از کولر و یخ. یک هدیه 500 دلار کمک خواهد کرد جینی خرید یخچال و فریزر خانواده اش نیاز دارد.

مورد شماره 3 — لیزا یک مادر تنها سه مدرسه ابتدایی کودکان در سن یک کودک در راه است. با او قریب الوقوع تولد او گفته شد به کار در طول COVID-19 همه گیر و از دست داده است بخش قابل توجهی از درآمد خود را. یک هدیه از 500 دلار خواهد اجازه می دهد لیزا برای مراقبت از او در حال رشد خانواده در طول این زمان نامشخص است.

مورد شماره 4 — بن کار کرده است در ساخت و ساز تمام زندگی خود را, اما اخیر مسائل مربوط به سلامت او را مجبور کردن کار. همه گیر ساخته شده است آن را سخت برای او به کسب درآمد اضافی. یک هدیه از 500 دلار خواهد کمک به تامین ثبات برای بن.

مورد شماره 5 — اوا از دست داده و کار خود را با توجه به تغییر ماهیت از او درست از کار مربوط به شیوع ویروس. او آماده سازی برای ورود به یک حرفه ای جدید اما وضعیت فعلی قرار داده و این برنامه را در خود نگه دارد. بعلاوه او بدهکار سال از عقب بدون مزد حمایت از کودکان. یک هدیه از 500 دلار را فراهم می کند بسیار مورد نیاز برای ثبات اوا.

مورد شماره 6 — کارن مادر دو پسر جوان. او هیچ خانواده گسترده در منطقه است که قادر به ارائه پشتیبانی. با مدارس و پس از برنامه های مدرسه بسته کارن نگران است هفته آینده به عنوان او می خواهم برای پیدا کردن مقرون به صرفه مراقبت از کودک برای فرزندان او در حالی که او به کار می رود. یک هدیه 500 دلار کمک خواهد کرد که کارن پرداخت کودک-مراقبت از هزینه های در طول این زمان دشوار است.

مورد شماره 7 — Cheryl است که یک مادر بزرگ مراقبت از او شش نوه دارد. او دارای پشتیبانی محدود با توجه به شرایط خانواده است که اجازه نمی دهد کودکان مادر بیولوژیکی را در زندگی خود را. با مدارس بسته کودکان در خانه هستند. در حالی که آنها در حال دریافت صعود ناهار از مدارس Cheryl می داند که او اجرا خواهد شد از مواد غذایی به سرعت و درآمد محدود خواهد شد. یک هدیه 500 دلار کمک خواهد کرد او را به خرید مواد غذایی و تمیز کردن وسایل.

مورد شماره 8 — استر یک مادر تنها چهار است که در تلاش برای پرداخت صورتحساب خود در هر ماه است. او با این نسخهها کار به عنوان یک پرستار در یک مرکز کمک زندگی در گرینویچ. بسته شدن تمام مدارس دولتی تغییر یافته خود را در زندگی روزمره باعث اضطراب شدید و ناراحتی. یک هدیه 500 دلار کمک خواهد کرد استر پرداخت برای مراقبت از کودک و مواد غذایی.

مورد شماره 9 — این بیماری همه گیر تبدیل شده و زندگی وارونه یاس و خانواده اش. شوهرش مطلع شد که با توجه به شرکت خود را به محدودیت های مالی او نمی خواهد دریافت کمیسیون از او بدهکار است. از دست دادن درآمد به قرار دادن فشار بر خانواده ها توانایی پرداخت برای نیازهای از جمله مواد غذایی است. به ترکیب مسائل یاس و پسر مجبور شد از اضافه کردن یکی دیگر از دهان برای تغذیه. یک هدیه از 500 دلار خواهد اضافه کردن ثبات به این خانواده است.

مورد شماره 10 — واندا است که یک مادر بزرگ که مراقب اصلی کودک برای او سه نوه جوان. او متکی به تامین اجتماعی برای پوشش تقریبا تمام هزینه های زندگی در علاوه بر این به نیازهای او نوه. با تحرک محدود هیچ ماشین و چند اعضای خانواده که در یک موقعیت به کمک واندا تلاش کرده است به مراقبت از نیازهای خود را همراه با نیازهای نوه او. او استفاده می شود برای مراقبت از کودکان محله به مکمل درآمد او اما این ویروس ساخته شده است که غیر ممکن است. یک هدیه 500 دلار کمک خواهد کرد واندا پرداخت ضروریات مانند لوازم آرایش, تمیز کردن محصولات و مواد غذایی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر