استمفورد مدافع خوانندگان دعوت شده به کمک یکی از همسایه ها نهفته coronavirus شیوع

در زمان بحران ما اغلب بهترین طرف مردم. و در طول این بیماری همه گیر کوروناویروس بسیاری از ساکنان به دنبال یک راه برای کمک به دیگران در یک زمان است که ما نمی توانیم با هم آمده است.

با بسیاری از کسب و کار مجبور به بستن هزاران نفر از مردم در سراسر کانکتیکات از کار هستند و قادر به پرداخت برای نیازهای اساسی مانند مواد غذایی, اجاره آب و برق و اجاره.

کمک به یک همسایه جدید اورژانس درایو برای کمک به دیدار با برخی از کسانی که نیاز موثر است. به استمفورد مدافع و وقت گرینویچ در حال همکاری با سازمان های غیر انتفاعی خانواده مراکز فرد-به-فرد Domus و ساختمان یک جامعه است که در خدمت بسیاری از آسیب پذیرترین اعضای جامعه.

در این هفته به ما خواهد نشر داستان در مورد همسایه در بحران است. همراه با هر داستان خواهد بود و برآورد مقدار دلار برای دیدار با شناسایی نیاز دارد. این سازمان به کانال 100 درصد از کمک های مالی به مشتریان و در عرض چند روز پس از دریافت.

“ما در حال شنیدن از بسیاری از خوانندگان ارائه داستان های الهام بخش از حمایت همسایگان پرتاب به بحران اقتصادی در هفته های اخیر. کمک-یک-همسایه کمپین با هدف رسیدگی به برخی از کسانی که نیاز به طور مستقیم گفت:” لایحه Brucker معاون ارتباطات و برنامه ریزی استراتژیک در خانواده مراکز.

“آنچه که ما به طور عمده دیده می شود این است که مردمی ما خدمت خود را از دست داده و تنها منبع درآمد با توجه به این ویروس است. چه حملات ما این است که چگونه به سرعت کسانی که در نیاز هستند در مواجهه با یک بحران” Brucker گفت.

خانواده مراکز را فراهم می کند انسان برنامه خدمات به بیش از 20 ، 000 ساکنان در استمفورد گرینویچ جدید کنعان و دارین.

فرد به فرد در خدمت آن جوامع به عنوان به خوبی به عنوان Norwalk, Wilton وستون و وستپورت. در میان چیزهای دیگر, آن را فراهم می کند مواد غذایی و لباس به خانواده های نیازمند.

Domus فراهم می کند خدمات برای جوانان در خطر و ساختمان یک جامعه ارائه کمک به مهاجران است. هر دو در حال مستقر در استمفورد.

برای کمک به helpaneighbor.isecuresites.com. در اینجا برخی از کشورهای همسایه نیاز به کمک:

مورد شماره 11 — Fran بود که مبتلا به سرطان استخوان شده است تحت یک فرم تهاجمی از شیمی درمانی برای چند ماه گذشته ، این اتحاد چپ او تخلیه انرژی حالت تهوع و تجربه سرگیجه شدید. قادر به کار و مزایای از کار افتادگی ، Fran در تلاش برای دیدار با نیازهای اساسی او را. او استفاده می شود به بچهداری چند کودکان را در درآمد اضافی اما در حال حاضر که اکثر پدر و مادر در حال کار از خانه و یا بیکار هستند به دلیل coronavirus او نبوده است قادر به نگاهداری. یک هدیه از 500 دلار را فراهم می کند بسیار مورد نیاز ثبات است.

مورد شماره 12 — کارن است که پدر و مادر دو کودک است و او به شدت متکی بر شوهرش برای حمایت مالی. او از کار در حال حاضر به دلیل کرونا ویروس در حال جمع آوری بیکاری است به اندازه کافی برای پوشش اجاره بها و سایر هزینه های خانگی. کارن است که به دنبال کار می کنند اما در این میان یک هدیه 500 دلار خواهد بود یک کمک عمده ای به این خانواده است.

مورد شماره 13 — Kayla یک مادر تنها که تنها ارائه دهنده برای کودک نو پا خود را. او با این نسخهها کار تمام وقت در دارین در حالی که دختر او را به حضور در یک مرکز مراقبت از کودکان در ستمفرد. اما از آنجا که شیوع کروناویروس بسته به مرکز مراقبت از کودکان, Kayla شده است قادر به کار است. او نمی خواهد دریافت چک در حالی که او کار می کنند. Kayla است در مورد چگونه او را پوشش صورتحساب خود. یک هدیه از 500 دلار خواهد کمک به او را با اجاره و آب و برق این ماه است.

مورد شماره 14 — Stacey یک مادر تنها دو دختران در سنین 6 و 1. او شده است از کار برای تقریبا یک هفته پس از شرکت او خاموش شد. با بچه ها در خانه و بدون درآمد استیسی نگران است که چگونه او قادر خواهد بود به ارائه مواد غذایی و لوازم بهداشتی و سایر ملزومات. او را بهره مند از یک هدیه از 450 $برای خرید مواد غذایی و نیازهای.

مورد شماره 15 — ماریا یک مادر تنها 14 سال دختر و 5 پسر. او نقل مکان به یک آپارتمان جدید کمتر از یک هفته پیش از یک خانواده پناهگاه است و به طور موقت گذاشته با توجه به کوروناویروس. او برای ثبت موقت بیکاری اما یک هدیه 500 دلار کمک خواهد کرد ماریا نگه داشتن مواد غذایی در خانه و ارائه برای نیازهای اساسی در حالی که او کار می کنند.

مورد شماره 16 — جسیکا یک مادر تنها سه کودکان بین سنین 2 و 5. او با این نسخهها کار یک شبه به عنوان یک پیشخدمت زن. با این حال او شده است قادر به کار از COVID-19 شیوع تعطیل رستوران. کمبود درآمد است و تأثیر خود را تمدید خانواده او ساکن با مادر و چهار خواهر و برادر کوچکتر که در محدوده سنی 11 تا 17. مادر او که با این نسخهها کار به عنوان یک خانه دار است همچنین بیکار با توجه به COVID-19. یک هدیه 500 دلار کمک خواهد کرد جسیکا و تمام خانواده است.

مورد شماره 17 — Cece ارشد در مدرسه زندگی می کند که با پدرش در یک اتاق از یک خانه. با بسیاری دیگر از مستاجرها در ساختمان, حمام و آشپزخانه مشترک توسط چند خانواده دیگر. Cece پدر با این نسخهها کار به عنوان یک landscaper و Cece کار می کند, هم, وقتی که او نیست, مطالعه و استفاده به کالج. این خانواده در تلاش برای پرداخت اجاره بها برای یک اتاق. یک بررسی برای $500 خواهد پوشش تقریبا کل یک ماه اجاره دادن Cece و پدر او برخی از کمک.

مورد شماره 18 — Saroja است که یک کاربر در مدرسه بالا است. جوانترین از چهار دختران در خانواده او هر روز بعد از مدرسه — تا مهد کودک که در آن او به کار گرفته شد بسته به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس. در حال حاضر Saroja است و ترس است که او و خواهر و مادر خود را نمی خواهد بود قادر به پرداخت اجاره. خواهر دیگر ترس از دست دادن شغل خود را بیش از حد; در حال حاضر آن را پایین می آید به مادر خود را چک برای زنده ماندن. این خانواده نیاز به $500 برای کمک به پوشش خود را اجاره.

مورد شماره 19 — متحد و خانواده اش در حال عمیقا مذهبی است که کمک به آنها آن را از طریق این زمان دشوار است. متحد دعا برای او و جامعه او و دوستان و معلمان و به خصوص برای مادر پدر خواهر و برادر عزیزم. خانواده است که به دنبال به جلو به صرف زمان با هم اما کمی پس انداز آنها به سرعت ناپدید می شود. بابا کار خواهد کرد تا زمانی که کار خود باز می ماند اما یک بررسی برای $500 کمک خواهد کرد این tight-knit خانواده پرداخت اجاره خود را.

مورد شماره 20 — Rene زندگی با مادر و دو برادر کوچکتر در یک خانواده صمیمی. رنه شده است نگهداری از او بود در مدرسه. اما در حال حاضر رنه و برادران جوان هستند و هیچ یک از رنه را به طور منظم خانواده نیاز به یک پرستار بچه. او نا امید به دستیابی به تماشای به عنوان مادر frets بیش از صورتحساب و اجاره. این امر کمک به کاهش فشار بر این خانواده اگر آنها دریافت $500 برای پوشش یک ماه اجاره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر