استمفورد مبتنی بر ARI مراحل با مجازی جمع آوری کمک برای جایگزین walkathon

استمفورد — نمی شود آنها را جمع آوری و در یارو جزیره پارک های سرگرم کننده و جشن, این سال, اما حامیان ARI کانکتیکات به زودی راه رفتن به جمع آوری پول برای سازمان های غیر انتفاعی خدمات برای افراد معلول.

به استمفورد سازمان مبتنی بر امید 300-به علاوه واکر که شرکت کرده اند در روز یکشنبه 14 سالانه پیاده روی برای استقلال هنوز هم به کمک آنها خود را برآورده $40,000 هدف ARI, رئيس جمهور & مدیر عامل شرکت سوزان Kuligowski گفت.

“ما در حال رفتن به ساخت بهترین از آن را,” او گفت:. “ما در حال درخواست از مردم برای پیاده روی با سگ خود را با اعضای خانواده و نگه داشتن یک فاصله مناسب با همسایگان و دوستان.”

با توجه به شیوع کروناویروس سازمان باید re-بازیگران سالانه پیاده روی به عنوان یک رویداد مجازی در دسترس برای مشاهده در Facebook صفحه یوتیوب و ARI سایت. روز شروع می شود با Kuligowski خوش آمدید در 10:45 صبح روز شنبه به دنبال آن سالانه گرم کردن با النور Casale رقص با ال.

برای اولین بار بعد از پیاده روی شروع می شود در ساعت 11:15 صبح جمعه و شرکت کنندگان را تشویق به قرار دادن در 1 تا 3 مایل در روز تا زمانی که راه رفتن به طور رسمی نتیجه گیری در روز شنبه, مه 2. واکر می تواند همین امسال روشن آبی و تی شرت است که در حال توزیع و نگاهی به خیابان یا محله خود را در هر کجا که آنها می خواهم به شرکت.

برخی از حامیان مالی از جمله شهرستان اول بانک لیز شکایت شیرینی و کانکتیکات, داروخانه جمع شده اند تیم به راه رفتن در اطراف کسب و کار خود را در طول هفته. افسران پلیس و مقامات محلی را ارائه تصویری سخنرانی ها و به روز رسانی خواهد شد آنلاین پست در طول هفته.

برای حفظ coronavirus در خلیج ARI مجبور شد به طور موقت نزدیک آن روز برنامه نویسی که می رسد بیش از 100 نفر با معلولیت رشدی Kuligowski گفت. کارکنان ارائه شده است خدمات مسکونی برای حدود 50 نفر زندگی می کنند در خود و یا در خانه و با خانواده خود را. با محل کار بسته شده و بسیاری از اعضای خانواده خود را همه کار از صفحه اصلی فراهم می کند که هر دو به راحتی و استرس Kuligowski گفت.

ARI, کارکنان, کمک های جشن عید فصح و عید پاک سنت مانند تخم مرغ رنگرزی با خانواده و در نظر گرفتن زمان برای ارسال با تشکر از شما کارت به خط مقدم بهداشت حرفه ای. این سازمان برنامه های مجازی برنامه نویسی از جمله کنفرانس تلفنی با افراد در مورد رویدادهای جاری و زوم جلسات بشود به تمرین مهارت های کار و ساخت رزومه با افراد است.

“در آن طول می کشد زمان کمی بیشتر” Kuligowski گفت. “این فقط یک کمی متفاوت است.”

ARI کانکتیکات که ریشه در این شهر به سال 1952 مخفف همیشه برای رسیدن به استقلال است. ماموریت آن این است برای غنی سازی زندگی افراد معلول و خانواده های آنها با, آنها را قادر به رسیدن به پتانسیل خود را بداند در خانه, در محل کار و در جامعه.

پیاده روی شرکت کنندگان خواسته می شود که برای ارسال عکس ها از تلاش های خود را به این پژوهشگاه facebook صفحه و ارسال آنها را به جرارد Gasparino مدیر توسعه و تفریح در [email protected] کسانی که علاقه مند می توانید کمک مالی و گسترش رسالت این پژوهشگاه بازدید www.arict.org. T-پیراهن های در دسترس هستند برای تمام اهدای 50 دلار یا بیشتر و در دسترس خواهد بود در اول بیا اول خدمت اساس.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام برای پیاده روی تبدیل شدن به یک حامی یا اهدا بازدید www.arict.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>