استمفورد بر اساس ساختمان یک جامعه در پاسخ به کروناویروس بحران

استمفورد — در طول هفته به طور متوسط ساختمان یک جامعه با تمرکز بر کمک به صدها نفر از مهاجران یادگیری زبان انگلیسی و به دست آوردن مهارت ها و خدمات مورد نیاز برای موفقیت است.

اما هفته گذشته در غیر انتفاعی کارکنان و داوطلبان خود را ارائه غذا و پوشک بچه و تیلنول به سپاسگزار خانواده را لرزاند توسط COVID-19 ویروس خرد کردن اثر در شغل خود سلامت و امید به آینده است.

به استمفورد مبتنی بر سازمان در هفته گذشته پیوست, کانکتیکات, بانک مواد غذایی در پاسخ به 50 به علاوه تماس های دریافت شده در هر روز برای مواد غذایی اضطراری امداد. در روز 87 از مردم دریافت دو کیسه های مواد غذایی و کارت هدیه برای مطلب گفت: کاتالینا Horak سازمان, مدیر اجرایی.

“این واقعا دلخراش است. ما در حال دیدن مردم از جان گذشته برای کمک” گفت: Horak. “حدود 90 درصد در حال شکستن و گریه. آنها گفت: “من کار ندارد. من نمی دانم اگر من قصد دارم به توان بی خانمان.’ “

B1C این هفته اعلام کرد که یک گروه اختصاص داده شده است گرد هم می آیند برای راه اندازی یک $100,000 تطبیق صندوق برای آن COVID-19 پاسخ صندوق برای حمایت از “ستون فقرات نیروی کار” در Fairfield County, بسیاری از آنها زندگی چک به چک به عنوان پاک کننده ارائه دهندگان مراقبت از کودکان و رستوران و چشم انداز کارگران ،

با توجه به همه گیر خود را ساعت قطع شده است و یا فسخ ترک بسیاری در همان وضعیت به عنوان یک زن که گزارش وضعیت اسفبار او به B1C مورد, مدیر, هفته گذشته است. این مادر جوان که پاک سازی خانه های خود را از دست داده و درآمد و شوهرش در بیمارستان با COVID-19. این زن و شوهر که تگرگ از گواتمالا هیچ محلی خانواده گسترده در منطقه و هیچ بیمه درمانی Horak گفت.

قرنطینه با او 4 ساله و 3 ماهه و فرزندان او بسیار خوشحال به دریافت مواد غذایی اضطراری و پوشک هفته گذشته است.

“او گفت:” تو تنها کسی هستی که من می توانم صحبت کنم که به یاد من انگار کسی در خارج از خانه است که به دنبال من’ ” Horak گفت.

B1C داوطلبان ارائه منابع به چندین خانواده که تحت قرنطینه Horak گفت.

همه کمک های مالی به پاسخ صندوق استفاده خواهد شد به ادامه B1C عملیات از طریق پایان سال و فعال کردن آنها را به ادامه ارتباط شرکت کنندگان با مواد غذایی و ضروریات عملا ارتباط دانش آموزان با معلمان و مربیان در پیشبرد مهاجرت قانونی مشاوره از طریق تلفن و ویدئو و بیشتر.

غیر انتفاعی با همکاری این شهرستان برای کمک به دریافت اطلاعات ایمنی برای مهاجران و کارگران سوار با افسران پلیس و توضیح داد که رفتار مخاطره آمیز به کسانی که در خیابان در طول ویروس خاموش شدن است.

B1C خانواده خدمات تیم در حال کار برای اطمینان از خانواده ها قادر به استفاده از زوم و FaceTime به نگه دارید تا با مدرسه و تعامل با آموزگار. بیش از 50 نفر از دانش آموزان ملاقات برای کلاس های مجازی به تازگی و جلسات با یک وکیل مهاجرت و کارشناسان مالیاتی برگزار شد عملا Horak گفت.

“ما در حال تلاش برای نگه دارید تا یک حس عادی,” او گفت:.

برای کسب اطلاعات بیشتر در B1C تلاش بازدید www.Building1Community.org/COVID-19-Response-Fundor e-mail [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im