استمفورد مبتنی بر Hexcel اعلام کرد کار حقوق و دستمزد کاهش با توجه به کروناویروس

استمفورد — هوافضا و دفاع از مواد تولید کننده Hexcel اعلام کرده است جارو اقدامات کاهش هزینه از جمله شغل و حقوق و دستمزد و کاهش furloughs آن را به عنوان چنگ زدن با افت آف در درآمد و سود.

11 درصد در طول دو سال گذشته کاهش بازده به $541 میلیون منعکس اختلال از coronavirus-موجب تعطیلی موقت در Hexcel گیاهان و مشتری امکانات در حالی که آن را نیز با برخورد ضربه به تقاضا از ادامه پایه بوئینگ 737 Max هواپیما. سه ماهه سود فرو برد و از حدود 72 میلیون سال پیش به حدود 42 میلیون.

Coronavirus نگرانی باعث Hexcel در اوایل این ماه به لغو یک برنامه ریزی ادغام با دیگر صنعت نیروگاه وودوارد.

“رفتن به جلو ما پیش بینی قابل توجهی کاهش تقاضا در هوافضا و بازارهای صنعتی است که به چالش آمریکا باقی مانده از سال” Hexcel مدیر عامل رئیس هیئت مدیره و رئیس جمهور نیک Stanage در بیانیه ای گفت. “در حالی که ما هنوز نمی دانیم که چه مدت این بیماری همه گیر خواهد شد و آخرین یا خود ادامه داد و تاثیر بر تقاضای مشتری ما Hexcel تیم اقدام قاطعانه به یک تراز عملیات ما در این سرعت در حال تغییر محیط کسب و کار.”

Hexcel گفته آنها در نظر گرفته شده برای کاهش تعداد نیروی کار “به تراز عملیات با تقاضای مشتری.” آنها مشخص نیست تعداد برنامه ریزی شده از دست دادن شغل و یا اینکه آیا هر گونه تاثیر می گذارد حدود 45 کارکنان مستقر در دفاتر اصلی آن در 281 Tresser بلوار.

به عنوان Dec. 31, 2019, شماره 932 شرکت در سال گذشته فورچون رده بندی شاغل 6,626 کارکنان تمام وقت و قرارداد کارگران است. که مشروط شامل 3,567 در ایالات متحده و 3,059 در کشورهای دیگر.

در همان زمان شرکت در حال اجرای موقت کاهش حقوق و دستمزد و پرداخت نشده furloughs به صورت تمام حقوق و مزایای کارکنان که مواضع نشده اند را حذف نمی کند.

پایه پرداخت Stanage و غرامت نقدی برای هر عضو هیئت مدیره خواهد بود با کاهش 50 درصد تا اطلاع ثانوی.

Hexcel نیز از بین بردن قرارداد کار و اضافه کاری در حالی که کاهش هزینه های اختیاری به “موارد ضروری تنها.”

“در حالی که تصمیم گیری است که تاثیر کارکنان همیشه دشوار دیگر اقدامات ما در حال گرفتن به ما کمک خواهد کرد حفظ بسیاری از بحرانی شغل به عنوان ما همچنان به خدمت به مشتریان ما در خط با تغییر تقاضا است. Hexcel وارد این بیماری همه گیر با ترازنامه و نقدینگی موقعیت” Stanage گفت. “این اقدامات به موقعیت کسب و کار به ظهور یک بار به شدت همه گیر است و بیش از سرمایه گذاری در ادامه سکولار رشد پیشرفته کامپوزیت.”

علاوه بر این شرکت تعلیق آن سود سهام و سهام-بیع متقابل برنامه تصمیم گیری خواهد شد که ارزیابی هر سه ماهه. آن را نیز تعلیق آن کارمند انبار-خرید طرح توجیهی و بازی در کارکنان 401(k) سهم تا پایان سال است.

این تغییرات به دنبال یک 6 آوریل اعلام کرد که این شرکت خواهد کاهش هزینه ها از طریق استخدام یخ, سفر, محدودیت های, کاهش هزینه های سرمایه ای و ارزیابی سطح اشتغال.

[email protected]; twitter: @paulschott

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>