استمفورد — اطلاعات مراقبت های بهداشتی شرکت Sema4 این هفته اعلام کرد که این افزایش ظرفیت برای خود کروناویروس جدید تست برنامه به حداقل 10,000 آزمون و روزانه تا 20000 با طرح حمایت از اولین پاسخ دهندگان خانه های سالمندان و مراکز مراقبت های اولیه در کانکتیکات.

Sema4 را با همکاری دولت بر اساس یک رژیم است که از آوریل تا به پردازش چند هزار COVID-19 آزمون در آزمایشگاه در برانفورد برای 30 کانکتیکات-بر اساس امکانات مراقبت های بهداشتی. Sema4 نیز انجام تست آنتی بادی برای شناسایی افرادی که در معرض شده اند و که سیستم ایمنی بدن را در پاسخ به این ویروس coronavirus با هدف اجرای حدود 5000 تست در هر روز تا پایان ماه ژوئن است.

“به عنوان یک بهداشت هوش شرکت ما به طور کامل اهرم ما تخصص فنی برای ارائه دولت از هنر راه حل های دیجیتال برای سفارش ردیابی و تجزیه و تحلیل و مشاهده نتایج آزمون برای ارائه دهندگان و بیماران در ارائه سریع و دقیق COVID-19 تست” Sema4 موسس و مدیر عامل شرکت اریک Schadt در بیانیه ای گفت. “تیم ما در حال کار بی وقفه برای ارائه به گسترش ویروسی و آنتی بادی آزمایش برای حمایت از کارکنان دولت اولین پاسخ دهندگان و همه ساکنان کانکتیکات که نیاز به تست در طول این بحران بهداشت عمومی.”

امروز استمفورد-دفتر مرکزی Sema4 است که ساختمان آن سیستم برای اجرای آزمون برای ساکنان و کارکنان در بیش از 30 خانه های پرستاری; بیماران در همه مراکز بهداشتی و درمانی در کشور; اولین پاسخ دهندگان در استمفورد, دارین و سایر نقاط کانکتیکات; و کانکتیکات از اعضای گارد ملی.

Sema4 را ویروسی آزمون تولید شده توسط PerkinElmer و آن آنتی بادی آزمایش در حال اجرا در ابوت Alinity سیستم مطابق با سازمان غذا و دارو اضطراری با استفاده از مجوز.

نتایج بازگشت و در حدود 24 ساعت پس از دریافت نمونه و برای ویروسی تست و حدود 48 ساعت برای آنتی بادی آزمون با توجه به شرکت.

Sema4 می پذیرد بزاق سواب بینی و دهان سواب نمونه های جمع آوری شده توسط ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و مجاز در مجموعه سایت های. این برنامه به زودی قبول بزاق نمونه های گرفته شده در صفحه اصلی.

آزمون های ارائه شده با خارج از جیب هزینه به کانکتیکات ساکنان این شرکت اعلام کرد.

تست بسیار مهم است به تلاش برای پیگیری و کاهش coronavirus’ گسترش یافته است. همانطور که از شنبه, در مورد 259,000 مردم گرفته بود برای آزمایش این ویروس در کانکتیکات.

در مورد 7,300 از هر 100 ، 000 نفر در دولت تست شده اند یک رای است که در رتبه نهم در میان کشورهای با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه Coronavirus مرکز منابع. رود آیلند رتبه شماره 1 داشتن آزمایش حدود 14 ، 800 زمین برای هر 100 ، 000 نفر و به دنبال آن در مورد 10,800 برای نیویورک و 9,600 برای داکوتای شمالی.

برای کمک به کارفرمایان مدیریت بازگشت-به-کار با برنامه های Sema4 گفت: این امر با ارائه یک “و حتی بیشتر کامل پایان به پایان راه حل های دیجیتال” برای کسانی که سفارش و دریافت تست از جمله پورتال برای ثبت نام کارکنان ردیابی نمونه و گزارش نتایج.

“ما بسیار خوش شانس Sema4 به عنوان یک شریک با صنعت پیشرو, تست, تجربه, دولت از هنر ابزار دیجیتال و تجزیه و تحلیل فوق تخصص باليني و آزمایشگاه قادر به سطح شیب دار بالا COVID-19 تست سرعت,” سرهنگ سرهنگ کریستوفر Chabot رهبر کانکتیکات COVID-19 تست برنامه در بیانیه ای گفت. “همکاری ما با Sema4 یک تفاوت قابل توجهی در حفظ بسیاری از ساکنان ما امن از جمله تعداد زیادی از مردم است که به ویژه آسیب پذیر به عفونت است.”

در کنار آن coronavirus تست Sema4 فراهم می کند ژنومی تست و تجزیه و تحلیل خدمات به صدها هزار نفر از بیماران در هر سال است که تمرکز بر سلامت زنان و گرفتند مراقبت.

Sema4 اصلی دفاتر مستقر در 333 لودلو سنت در انتهای جنوبی استمفورد. این ساختمان یک آزمایشگاه دیگر در دریا بخش از استمفورد با 70,000 فوت مربع مرکز برنامه ریزی برای باز کردن بعد از این سال.

[email protected]; twitter: @paulschott

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de