استمفورد تخته, آموزش و پرورش, عضو, سابق, NAACP رهبر می میرد

استمفورد — به تازگی انتخاب عضو استمفورد هیئت مدیره آموزش و پرورش و رئیس جمهور سابق از استمفورد NAACP درگذشت.

جک برایانت که انتخاب شد به هیئت مدیره در ماه نوامبر سال گذشته و چراغ های محلی فصل NAACP برای یک دهه درگذشت اوایل صبح روز پنج شنبه پس از عقد قرارداد coronavirus با توجه به پسر خود. او 63.

Jamar گرین برایانت و رئیس فعلی مربی استمفورد دبیرستان, تیم فوتبال, گفت پدرش به فرد است. او گفت: برایانت هرگز از دست رفته هر یک از بازی های خود را و به طور منظم حضور در حاشیه.

این مربی فوتبال گفت: برایانت او را پس از او دو ساله بود به همین دلیل است که او هرگز با استفاده از نظر “فرزند خوانده” و یا “ناپدری” هنگامی که صحبت کردن در مورد پدر خود را.

“من فقط کلمه” گام “از” گرین گفت.

برایانت جان سالم به در برد توسط گرین و دو دختر خود را یاس و بریتنی برایانت.

“او یک فرد بسیار مثبت و یک الگوی خوب در جامعه” گرین گفت. “من بهترین من برای انجام میراث او و خدمت به جامعه راه او.”

برایانت یک وستهیلل دبیرستان فارغ التحصیل را صرف مارس رخصتی بهار, هفته سفر با دانش آموزان دبیرستان برای بازدید از تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها.

در یک op-ed که به نظر می رسد در استمفورد مدافع در نوامبر سال 2019 برایانت توضیح داده شده که چرا او یک انتخاب خوب برای استمفورد هیئت مدیره آموزش و پرورش.

“من یک شور و شوق به صحبت می کنند تا برای افرادی که اصلا صدای,” او نوشت.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>