استمفورد — این ماه هیئت مدیره مالیه جلسه فوق العاده ای است.

شش داوطلب از اعضای قدرتمند مالی هیئت مدیره در تلاش بودند به انجام آنچه آنها انجام سالانه در اواخر ماه مارس — شروع به تنظیم بودجه طوری این شهرستان می تواند به کار خود ادامه سال مالی آینده.

اما COVID-19 همه گیر است wreaked مالی مانند ویران کردن که آنها نمی تواند بودجه را از دروازه شروع.

“احتمالا ما در حال رفتن به مجبور به تعلیق باور در بسیاری از مسائل مانند چگونه سریع ما می تواند به نوبه خود در اطراف این” دیوید Mannis گفت: همانطور که جلسه آغاز شد و در وبینار به جای در تالار شهر بخشی از اجتماعی-فاصله تلاش برای جلوگیری از کروناویروس جدید از گسترش. “وجود دارد در حال رفتن به یک مقدار زیادی از ناشناختهها.”

“شهر خواهد بود از پول; که تنها نگرانی من گفت:” مری لو Rinaldi هیئت مدیره نایب رئیس.

“مشکل با ما تنظیم بودجه در حال حاضر ما نمی دانیم که اگر هر یک از ما پیش بینی درست باشد. این شهر درآمدهای مالیاتی می تواند رها گفت:” صندلی ریچارد فریدمن. “ما در حال رفتن به صرف زمان ما بحث که آیا یا نه ما باید چهار نفر اضافه شده در زمین استفاده از بخش یا سه و ما هیچ ایده چه مالی اثر خواهد بود در این شهر است.”

هیئت مدیره در این نقطه است که قادر به انجام کار از چیدن از طریق شهردار دیوید مارتین 2020-21 بودجه و انتخاب کدام یک از موارد خواسته شده از شهرستان می تواند استطاعت فریدمن گفت.

مارتین بپرسید از $630 میلیون خواهد آمد با 4.1 درصد افزایش مالیات.

“اگر ما به یک رکود اقتصادی و ساخت و ساز-مجوز درآمد قطره توسط دو سوم ما ممکن است در نهایت مایل به کاهش دو سوم از بخش ساختمان. ما فقط نمی دانم” فریدمن گفت. “من فکر می کنم آن را فقط به مسئول ما را به تصمیم گیری تحت شرایط فعلی.”

از آنجا که مقامات دولتی در حال دست و پنجه نرم کردن با هرج و مرج اقتصادی ناشی از ایالت سفارش غیر ضروری کسب و کار به شاتر طراحی شده برای محدود کردن COVID-19 شیوع رژیم صهیونیستی. ند لمانت صادر سفارش دیگر اجازه می دهد شهرداری یکی دیگر از 30 روز به اتخاذ بودجه و تنظیم نرخ مالیات. مالیات بر املاک و اصلی منبع درآمد برای شهرداری ها در کانکتیکات.

دولت قانون مستلزم آن است که مجموعه شهرداری آسیاب رای که تعیین نرخ مالیات در ماه مه پس از صورت حساب های مالیاتی می تواند جمع آوری شده توسط 1 جولای شروع سال مالی آینده.

لمانت تاخیر کمک می کند اما این هیچ راه حل Rinaldi گفت. اگر هیئت مدیره نمی تواند ارائه یک بودجه تنظیم آن نمی آسیاب رای و دولت نمی تواند مالیات هر کسی او گفت:.

“اگر آنها مالیات سپس بدون پول در حال آمدن است و چگونه این شهرستان اجرا؟”

بحث و گفتگو در مورد نگه داشتن شهر شناور بود وهم آور برای هیئت مدیره است که کنترل رشته کیف پول برای استمفورد اقتصادی موتور کانکتیکات. آن را بیشتر عجیب و غریب به دلیل مشکلات فنی با اعضای تنظیم از خانه های خود را — در زمان آن صدا مانند آنها صحبت از فضا.

این احساس که Rinaldi گفت: پس از آن.

بودجه های ساخته شده بر روی پیش بینی درآمد و برآورد هزینه های اما 2020-21 مالی طرح ممکن است مجبور به ایستادن بر روی چیزی بیشتر مخاطره آمیز — فرضیات او گفت:.

“معمولا داده های تاریخی مفید است. ما لازم نیست که در حال حاضر به دلیل این است که هرگز اتفاق افتاده است” Rinaldi گفت. “این بیماری همه گیر در حال پخش کردن ویروس رمپ و سپس قطره اما ما نمی دانیم که چه خواهد بود. ما را به عمل و ایجاد برخی از فرضیات — امیدوارم آنها به خوبی تاسیس — به حرکت به شهرستان پیش رو است.”

امور مالی هیئت مدیره همراه با هیئت نمایندگان معمولا در دیدار با سر گروه به رفتن بیش از بودجه خود را یکی یکی. که ممکن است در این سال Rinaldi گفت.

وجود دارد بسیاری از ناشناختهها و آنها نگه داشتن ستون تا همکاران او گفت:.

این روشن نیست که چه مقدار از این شهر ممکن است مجبور به صرف در چیزهایی است که بوجود می آیند از شیوع کروناویروس و مستند. چرا که مردم در خانه هستند, برای مثال, زباله و بازیافت حجم بالاتر پس از مسافت دور هزینه ها افزایش خواهد یافت.

از آنجا که مدارس تعطیل هستند, هیئت آموزش و پرورش پرداخت و روزانه جایگزین معلمان پس انداز $10,000 در روز است. اما این منطقه می تواند متحمل هزینه های دیگر.

و شاید این شهر دریافت کمک های اضطراری از دولت و یا دولت های فدرال و شاید نه.

مدیر موقت از دولت شنی Dennies گفت: سرمایه گذاری اعضای هیئت مدیره این شهرستان دارای پول کافی برای عمل از طریق این سال مالی که 30 ژوئن به پایان می رسد. پس از آن وجود دارد یک “سحر و جادو تاریخ” Dennies گفت.

“تا زمانی که من می توانید صورت حساب های مالیاتی توسط ژوئن 15, ما خوب خواهد بود,” او گفت:. “اگر آن را می شود تحت فشار قرار دادند بیش از است که پس از آن ما باید یک تصمیم.”

آن است که آیا برای پیدا کردن یک راه برای تنظیم جدید آسیاب نرخ و یا رول بیش از در این سال نرخ به سال آینده که دولت قانون اجازه می دهد تا در شرایط خاص. اگر اتفاق می افتد که صاحبان اموال مشمول مالیات خواهد بود در یک نرخ برای 1 جولای پرداخت و دیگری احتمالا بالاتر از نرخ برای Jan. 1 پرداخت Dennies گفت.

این شهرستان می تواند با استفاده از ژانویه پرداخت به “را تشکیل می دهند تفاوت هنگامی که ما کشف کردن اثر این ویروس در شهرستان, عملیات,” او گفت:.

با استناد به یک نیاز به زمان بیشتری دارایی هیئت مدیره رای دادند به اتفاق آرا به تاخیر بودجه جلسات تا پایان ماه.

هیئت نمایندگان به دنبال کت و شلوار, ارسال بر روی وب سایت خود را که در آن مالی کمیته بودجه جلسات به تعویق افتاد “در انتظار عمل است.”

همه چیز را در برزخ Rinaldi گفت.

“ما نمی به سرمایه بودجه. از کجا این پول از کجا برای پروژه های سرمایه?” او گفت:. “حتی اگر این شهر تلاش می کند به فروش اوراق قرضه خواهد شد و کسی آنها را خرید؟”

[email protected]; 203-964-2296.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im