به طور سنتی در استمفورد دبیرستان, والیبال, شبکه شده اند بخشی از سقوط ورزش های نجومی. از بهار سال 2018 این شبکه را ساخته اند که به ظاهر به عنوان یک ساختمان تلاش های انجام شده در دیوارهای Kuzco ،

این بهار پسران, والیبال, تیم هیجان زده است و امیدوار خود را برای فصل سوم در حال پخش در ناهموار پسران FCIAC والیبال لیگ. بله, اگر شما نمی دانید که ما انجام پسران والیبال تیم در استمفورد بالا است.

این unfamiliarity با این وجود ممکن است نسبت به جوانان این بهار برنامه های ورزشی. استمفورد بالا یکی از آخرین مدارس برای اضافه کردن یک تیم والیبال.

به عنوان شما می توانید تصور کنید وجود دارد چالش های متعددی درگیر در راه اندازی یک ورزش جدید برنامه.

“اولین سال بود که زمان برای یادگیری” گفت: شینا نجار استمفورد بالا پسران تیم اول دانشگاه یا دانشکده والیبال مربی که رهبری این تیم پس از آن مراسم تحلیف فصل است.

بسیاری از بازیکنان جدید بود به این ورزش به موجب آن همه چیز در مورد یادگیری قوانین, تکنیک ها و استراتژی های بازی. مربی نجار به ارمغان می آورد یک معامله بزرگ از والیبال تجربه و دانش به انتقال بر این تیم است.

“از تمام رشته های ورزشی است که من باید بازی والیبال مورد علاقه من است,” نجار گفت.

او می گذرد به بازیکنان خود او شور و شوق و عشق به والیبال که باعث ایجاد یک سطح بالایی از انرژی در دادگاه است.

سال گذشته بود که پسر دوم سال بازی به عنوان یک تیم در استمفورد دبیرستان, آنها قادر به تامین امنیت هر یک برنده است. اما به عنوان نجار افزود: “آنها نمایش داده می شود سطح بالاتری از مهارت و رقابت” را به عنوان آنها قادر به نگه داشتن حریف در انگشتان پای خود را مبارزه با آن را به عقب و جلو از طریق هر یک از بازی. تجربه بیشتر مسئول این توسعه رقابت و مهارت های بازی.

پسران انجام می دهند زیادی برای آماده سازی خود را به عنوان فصل سوم در حال افزایش است. از scrimmages در چلسی بعضا به آموزش وزن در اتاق وزن در استمفورد بالا همه آنها در این فصل است.

در علاوه بر این به فهرست خود را از آموزش پیش فصل این تیم امیدوار است برای بازی در یک مقدار زیادی از Jamborees برای کمک به آنها آماده شدن برای رقابتی تیم آنها روبرو خواهد شد در FCIAC. نجار معتقد است که بازی در این Jamborees اجازه خواهد داد که پسران به شکل نقش خود را در دادگاه.

با نزدیک شدن به فصل آن را همه چیز در مورد تعیین اهداف.

“یک هدف واقع بینانه برای من ؟ من خوشحال خواهم بود اگر من 10 برنده” نجار گفت.

اهداف دیگر او ذکر شده بود به شهر شانزه معنی ضرب و شتم هر دو وستهیلل و تثلیث و قرار دادن در یک قابل توجهی در تلاش برای جمع آوری اعانه برای خرید جدید والیبال تجهیزات برای این تیم است.

بسیاری از بازگشت بازیکنان در این سال ها جوانان, بسیاری از آنها را برای دو سال گذشته در حال حاضر — پس از افتتاحیه فصل است.

“ما در حال بازی نیست که دانشجویان دیگر; ما در حال بازی به عنوان juniors در حال حاضر وجود دارد هیچ بهانه” نجار اضافه شده است.

آنها دو سال زیر کمربند خود را پس از تماشای آنها در دادگاه است. این تیم نیز امیدوار به پیدا کردن نیروهای جدید از تمام نمرات برای پیوستن به صفوف این سال است. نجار گفت: آنها همیشه به بازیکنان جدید در برنامه.

مولی Eldredge تازه وارد در استمفورد دبیرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر