استمفورد مدرسه منشور مجاز به اضافه کردن درجه اما نه افزایش ثبت نام

استمفورد مدرسه منشور برای تعالی داده شد تایید دولت برای اضافه کردن یک کلاس ششم اما نه افزایش آن ثبت نام.

این تصمیم پس از یک بحث گسترده توسط هیئت دولت به آموزش و پرورش جلسه عملا در روز سه شنبه در مورد سابقه خواهد بود که مجموعه ای اگر صندلی های جدید تصویب شد که دانستن اضافی از بودجه در دسترس نیست.

در فوریه استمفورد منشور که در حال حاضر در خدمت 392 دانش آموزان در قبل از کودکستان تا کلاس پنجم بود که به عنوان ستایش بسیار از آن داده شد و پنج سال تمدید.

در طول این فرایند تصویب تعدادی از والدین bemoaned این واقعیت است که مدرسه را شامل نمی شود میانه نمرات مدرسه.

اصلی پیشنهاد در نظر گرفته شده جمعه را اجازه داده اند این مدرسه به اضافه ششم طریق کلاس هشتم, افزایش ثبت نام به 560 و به دنبال یک دوم ساختمان.

به جای آنها می تواند به رشد یک کلاس برای یک ثانیه نگاه ساختمان و چوب به آن موجود ثبت نام cap.

“من نمی دانم چرا ما خواهد بود و حتی سرگرم کننده افزایش به 560 اگر هیچ بودجه در دسترس” ارین Benham یک دولت مرکزی انگلیس عضو گفت: در یک نقطه در طول بحث.

متی Venhorst در وزارت آموزش و پرورش دفتر حقوقی هشدار داد که توسعه بدون کمک های مالی می تواند مجموعه ای بد سابقه.

کوین فیشر یکی از بنیانگذاران اصلی این مدرسه گفت: ایده این است که به چوب با 392 کلاه منوط به تخصیص بودجه. او گفت: این مدرسه از بین بردن pre-K در سال تحصیلی جدید به طوری که کلاس ششم را می توان اضافه شده است.

همین هریس یک عضو هیئت مدیره تعجب اگر مدرسه می تواند نگه داشتن خود را قوی سابقه تحصیلی اگر دانش آموزان لازم نیست از ابتدا شروع.

“اگر این طرح بودند برای رفتن به جلو به عنوان شما آن را توصیف کرد …. شما در حال از دست دادن خود را تداوم و من فکر می کنم انجام بدی به بچه های خود را” هریس گفت.

دیگر اعضای هیئت مدیره از جمله کارن DuBoise-والتر گفت که او به حمایت از ایده که مدرسه می خواستم ببینم موجود دانش آموزان از طریق مدرسه. او در نهایت رای دادند در برابر گسترش فقط یک درجه است.

“ما می خواهیم برای دیدن آنها را از طریق” فیشر اضافه از دانش آموزانی که شروع به پنج سال پیش.

وجود دارد دیگر مدارس در دولت هستند که در خط جدید صندلی اول باید بودجه در دسترس معاون کمیسر انجمن Nesmith یادآوری هیئت مدیره.

[email protected]; twitter/lclambeck

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de