استمفورد — در علاوه بر این به پیدا کردن یک راننده مست با کوکائین یک ایست بازرسی در سمت غرب به شهرستان پنجشنبه شب چهار رانندگان رانندگی بدون مجوز خود را و حتی یک عابر پیاده بود که می خواستم در یک خشونت حادثه رخ داده است که بعد از کریسمس.

مرکز شهر سروان. Diedrich ههن گفت: اولین ماشین چند نقطه چک در استیلوتر خیابان در نزدیکی خیابان صنوبر منجر به رانندگی در حال مستی بازداشت.

بوی الکل به عنوان او را از طریق پاسگاه Nelson Euceda-Discua, 25, ofWardwell خیابان بستری Sgt. جفری غرفه است که او تا به حال شده است نوشیدن و شکست در هر سه زمینه هوشیاری آزمون ههن گفت. زمانی که پلیس اتومبیل خود را داشت و چهار گرم از پودر کوکائین, پلیس گفت:. Euceda-Discua توافق به نفس تست و منفجر .191 پلیس گفت که بیش از دو برابر حد قانونی و به اتهام رانندگی تحت تاثیر و در اختیار داشتن مواد مخدر. او در جای 1000 $در دادگاه ظاهر اوراق قرضه.

زمانی که راننده ماشین دوم کشیده ماموران با انجام این بازرسی می تواند دو بطری گینس در مرکز کنسول و نگهدارنده فنجان, پلیس گفت:. پس از این راننده Howard رید 40 از استمفورد و مسافر برداشته شد از ماشین پلیس هشت گرم ماری جوانا در مرکز کنسول همراه با ماری جوانا لوله, پلیس گفت:.

ههن داد رید زمینه هوشیاری آزمون که او به تصویب رسید. اما او به اتهام نوشیدن در حالی که رانندگی در اختیار داشتن ماری جوانا و در اختیار داشتن مواد مخدر متعلقات.

در حدود 9 p. m. شرمن Owens, 36, از استمفورد بازگشت به جایی که ایست بازرسی در استیلوتر خیابان. ههن گفت: او نشان داد تا حدود 90 دقیقه زودتر آغاز شد و فریاد افسران پلیس است. زمانی که او شروع به راه رفتن در داخل و خارج از پاسگاه فریاد و جیغ ههن گفت.

در یک نقطه او مشت زدم و بیش از یک پاسگاه نشانه ههن گفت و به زندان برده شد.

پلیس کشف یک چاقو در جیب خود ههن گفت.

پس از به ارمغان آورد به دفتر مرکزی کشف شد که اونز تا به حال یک حکم را برای خشونت داخلی بازداشت. با توجه به حکم اونز زده دوست دختر خود را با مشت خود را در سمت چپ فک و چشم چپ باعث تورم قابل توجه. اونز پلیس گفت که زن به او حمله کردند و او در دفاع از خود است.

در مقر پلیس پنجشنبه شب او به اتهام حمله درجه دوم دخالت پلیس و حمل سلاح خطرناک نقض صلح و درجه دوم آزار و اذیت. او در جای $60,000 دادگاه باند ظاهر شد و arraigned در شارژ در اواخر صبح روز جمعه.

علاوه بر آن فعالیت پلیس نوشت: احضار به یکی دیگر از عابر پیاده به صورت بی پروا استفاده از بزرگراه. یک راننده ذکر شده بود برای رانندگی در حالی که تحت سیستم تعلیق و راننده دیگر ذکر شده بود برای پوشیدن کمربند ایمنی. چهار نفر دیگر یکی برای رانندگی بدون مجوز ههن گفت.

ههن گفت: او می خواست برای تشکر از Sgt. جنیفر پینتو و افسران لیندزی Yanicky جاناتان گیل و کری فیشر که وارد جزئیات. او همچنین با نام بردن از افسران گشت لوئیس ویدال شان Grabowski و شان Rizzatello برای کمک های خود را.

“این بدون توقف بازداشت های بدون استراحت و آن را تنها موفق چون از افسران” ههن گفت.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر