استمفورد پلیس: بررسی همسایگان در طول دوره انزوا

استمفورد — استمفورد پلیس در حال درخواست از ساکنان برای بررسی در با همسایگان و دوستان در طول این دوره به طور کلی قرنطینه.

انزوا می توانید یک اثر مضر بر افسردگی گفت: مارگارت وات مدیر شرکت Hub: سلامت رفتاری اقدام سازمان برای غرب, کانکتیکات مستقر در نورواک.

“Coronavirus متفاوت از دیگر انسان ساخته شده و یا بلایای طبیعی” او گفت:. “این است که این نوع نامرئی دشمن در هوا در اطراف ما است که سلامت روحی و روانی اثرات.”

رئیس پلیس تیموتی شاو گفت: ماموران به طور کلی سعی کنید برای آگاهی از کسانی که بالقوه در معرض خطر صدمه به خود اما توانایی های خود را در این راستا حتی محدود تر از حد معمول.

“همین دلیل است که ما می خواهیم جامعه به همسایه خود را به شما صحبت می کنید ، آیا فقط بررسی کنید و ببینید که اگر او به نظر می رسد خوب است. یک مکالمه است. هر کس نیاز به تعامل بیشتر و می توان آن را از طریق تلفن گفت:” در پشت یک ماسک جراحی نشسته در اداره پلیس جامعه ،

شاو می گوید: سالمندان شده است به خصوص ضربه قفل کردن. “افراد مسن بیشتر مستعد ابتلا از کسی چون آنها تبدیل شده اند بیشتر جدا شده از آنها به طور معمول هستند” شاو گفت.

“مردم نمی توانند معاشرت با خانواده و یا دوستان و مقدار زیادی از کار هستند. بسیاری از مردم لذت بردن از جنبه های اجتماعی خود اشتغال” سروان. ریچارد Conklin گفت. “همه این چیزها در حال آمدن به بازی.”

وات گفت: اگر مردم افسرده ممکن است آن را سخت را برای آنها برای رسیدن به دیگران است.

“این است که زمانی که دیگران باید رسیدن به شما” وات گفت.

Conklin گفت: ماموران پلیس خوشحال خواهد بود برای متوقف کردن توسط و با کسی صحبت کنید که ممکن است در مبارزه با مستند.

“ما هرگز بیش از حد شلوغ به نوسان و با کسی صحبت کنید و در صورتی که نیاز ما می توانید آنها را منتقل به بیمارستان” Conklin گفت.

زمانی که افسران بیرون رفتن بر روی تماس ها و کشف کسی که مبارزه آنها را بررسی کنید به عقب در با که فرد به ببینید که چگونه آنها انجام می دهند شاو گفت.

“آنچه ما بگویید ما مردم است که به تمرین آنچه که شما موعظه. آن را آسان به اندازه کافی برای گفتن ” Hey شما باید انجام دهید این اما را پیگیری تماس بگیرید. اگر شما در یکی از این تماس مطمئن شوید که ما انجام برخی دنبال یو پی اس” شاو گفت: پشت سر گذاشت. “ما در حال بیرون رفتن در جامعه است. ما می خواهیم به دنبال با آنها را به مطمئن شوید که آنها خوب هستند.”

به درخواست استمفورد پلیس به کسی چک کنید تماس 203-977-4444. ملی پیشگیری از خودکشی نجات در 1-800-273-TALK (8255). بحران خط متن را می توان با تست سلام به 741741.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>