استمفورد — سابق پزشکی, دکتر, شارژ با تجویز داروهای بدون مجوز اعطا شد دادگاه انحرافی برنامه در روز چهارشنبه است که پاک کردن اتهام جنایت دولت تسلیم در برابر او اگر او می ماند از مشکل برای دو سال.

با توجه به مشکلات از جمله فقیر رکورد نگه داشتن و overprescribing فدرال مبارزه با مواد مخدر دولت لغو دکتر آجی Ahuja مجوز به تجویز مدیریت و توزیع مواد کنترل شده در فوریه 2019.

مقامات در ماه ژوئن دستگیر و او را در شمارش توزیع غیر قانونی از یک ماده کنترل پس از تعیین دکتر ادامه داد: به تجویز با توجه به حکم بازداشت.

Ahuja به نظر می رسد در این هفته قبل از قاضی گری سفید که داده او را به مشارکت در تسریع برنامه توانبخشی برای اولین بار مجرمین است.

دستیار وکیل دولت میچ روبین اعتراض به Ahuja را با قرار دادن در این برنامه گفت: او متهم به تجویز داروهای بدون مجوز مناسب است و او را باید مانند هر داروی دیگر فروشنده است.

اما وکیل گلن Gazin گفت Ahuja, 66 داد تا طبابت گذشته ممکن است و او خود را تسلیم مجوز برای تمرین در ماه اکتبر. او گفت: Ahuja که ندارد یک دستور زبان انگلیسی, اشتباه, سفارش rescinding حق خود را به شماره نسخه.

“قطعا وجود دارد هیچ قصد در بخشی از Dr Ahuja به انجام یک خرید و فروش مواد مخدر توطئه برای خراب کردن زندگی و به خطر افتادن ایمنی و سلامت استمفورد شهروندان” Gazin گفت: در صبح شنوایی در استمفورد دادگاه است.

Gazen گفت: به عنوان یک نتیجه از کنار رفتن او میانی مجوز وجود دارد که هیچ شانسی Ahuja خواهد توهین در آینده یک عنصر مهم از هر کسی که مجاز به شرکت در انحرافی برنامه.

اما پس از آن Gazen گفت سفید است که مشتری خود را می خواهد نه توهین در آینده به دلیل او تا به حال جرم در گذشته است.

که در آن نقطه سفید قطع Gazin و گفت: “من که قرار بود در مسیر خود را و من تمایل به اعطای این نرم افزار تا زمانی که شما رو به خود سوم استدلال زمانی که شما گفت که او هرگز جرم است.”

قاضی سپس توضیح داد که آن را عمل خود را به اعطای انحرافی برنامه برای افرادی که هیچ کار اشتباهی انجام داده درست مثل او نمی خواهد قبول کند یک گناه از کسی که ادعا کرد که آنها بی گناه بودند.

“بنابراین اگر شما در حال به من گفتن او هیچ چیز اشتباه او باید محاکمه او” سفید گفت.

که در آن نقطه Gazin شروع backpedaling و گفت: هزینه ثبت شد چرا که Ahuja را درک نمی کنند فدرال سفارش.

“من جمع شدن هر گونه بحث من ممکن است را ساخته اند نشان می دهد او بی گناه بود یا او را مقصر,” Gazin گفت.

سفید و سپس اعطا Ahuja مشارکت در برنامه و دستور دکتر سابق را $10,000 کمک های خیریه.

همچنین در روز چهارشنبه Ahujha سابق دفتر دستیار Rani Purvi, 28, Norwalk, که او نیز به اتهام چهار فقره جنایت غیر قانونی از توزیع یک ماده کنترل اعمال شده برای شتاب برنامه توانبخشی. او وکیل اندرو گولد کاهش یافته است به اظهار نظر در این مورد است.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im