استمفورد مرکز شهر لغو زنده@پنج شنبه Nite زنده سری

به روز شده

استمفورد مرکز شهر اعلام کرد که روز شنبه آن را لغو 2020 زنده@پنج شنبه Nite کنسرت زنده سری.

این حرکت در آمد روز دولت بود و در نظر گرفتن گام های اولیه به سوی بازگشایی بعد از یک مدت طولانی بسته به پایین به سرعت گسترش COVID-19. اما اجتماعات بزرگ مانند تابستان شب اجرای برنامه در کلمبوس پارک هنوز هم مجاز نیست.

“آن شده است آسان به تصمیم اما به اعتقاد ما آن است که یکی از بهترین و با توجه به شرایط فعلی” مرکز شهر استمفورد جمهور David Kooris در بیانیه ای گفت. “استمفورد مرکز شهر متعهد به آوردن موسیقی زنده به جامعه در هر زمان امکان پذیر است … در حالی که به دنبال در حال تحول مقررات دولت برای مجامع عمومی و در همراهی با بهترین های موجود علوم برای حفاظت از سلامت عمومی است.”

منطقه برنامه را به هر دو سری در تابستان 2021, Kooris گفت و در عین حال توسعه “جایگزین موسیقی زنده وقایع را به عنوان به زودی به عنوان ما قادر است.”

به عنوان آن را ندارد استمفورد مرکز شهر نیز در حال همکاری با شهرستان departents به گسترش فضای باز ناهار خوری در این شهرستان است.

“بزرگتر پاسیو گزینه های در حال انتظار برای در دسترس برای مردم برای لذت بردن از اجتماعی ناهار خوری در محیط های ارائه بیشترین احتیاطی” سازمان در بیانیه ای گفت. “این طرح انتظار می رود که به زودی اعلام خواهد شد با اولین فاز بودن launced در اواخر این ماه.”

همچنین یک مرکز شهر استمفورد کشاورزان’ بازار برگزار خواهد شد و هر یک از شنبه شروع ژوئن 14 و پایدار از طریق Oct. 31. بازار خواهد شد و دارای یک ورودی و یک خروجی و فروشنده غرفه خواهد بود فاصله به ارائه از راه دور. بازار محل هنوز به anounced. بازدید https://bit.ly/3e7w92W برای اطلاعات بیشتر

آن را به عنوان ترین سال های این منطقه خواهد شد در حال حاضر یک هنر عمومی نشان می دهد در این تابستان. از ماه ژوئن تا سپتامبر 36 آثار هنری از شش منطقه ای هنرمندان نمایش داده خواهد شد در فضاهای عمومی در مرکز شهر. استمفورد مرکز شهر ارائه خواهد شد رایگان دانلود صوتی تور te نمایشگاه است.

و وجود دارد خواهد بود موسیقی زنده در مرکز شهر در این تابستان. در 21 ژوئن شهرستان خواهد شد پیوستن به دیگران در سراسر جهان در میزبانی اجرای موسیقی زنده است. بیشتر خواهد شد و شامل نوازندگان سولو, و برگزار می شود, در مناطق condusive اجتماعی فاصله.

راه اندازی شد در سال 1982 در فرانسه به عنوان Fête de la Musique این رویداد برگزار شد در این طولانی ترین روز سال است که در حال حاضر برگزار شد و در بیش از 800 شهر در 120 کشور جهان است. این خواهد بود که سال سوم استمفورد مرکز شهر شرکت

کسانی که علاقه مند به شرکت به عنوان یک نوازنده و یا مایل به ارائه یک محل می توانید پیدا کردن جزئیات بیشتر در http://stamforddowntown.com/events/make-music-day-3.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de