استمفورد Fairway بازار رو ممکن است اخراج shutdown

استمفورد — Fairway بازار می تواند ذخیره کردن حدود 100 استمفورد مبتنی بر کارکنان و تعطیل کردن فروشگاه خود را در شهر جنوبی پایان و در چهار نیویورک مکان در ماه آینده اگر خریداران یافت نشد ورشکستگی زنجیره ای مواد غذایی گفته مقامات وزارت امور خارجه ،

مشخص شده در نامه ای به وزارت امور خارجه وزارت کار, طرح تکرار هشدارهای قبلی که این شرکت ساخته شده است که در مورد آینده سوپر مارکت در 699 کانال سنت و مجاور فروشگاه شراب در 689 کانال سنت از آن ظ در ماه ژانویه برای فصل 11 ورشکستگی.

اگر خریداران نمی ظهور هر گونه کاهش شغل و خاموش شدن ناگهانی در ستمفرد و در فروشگاه ها در قلاب بخش بروکلین, n. y.; Douglaston بخش از ملکه n. y.; پلینویو n. y.; و Westbury, n. y. خواهد بود برنامه ریزی شده بین ماه های ژوئن 5 و 19 ژوئن با توجه به نامه.

“هر” بسته شدن کارخانه ” یا “توده اخراج’ رخ می دهد که در این فروشگاه در حال حاضر انتظار می رود به طور دائم و در تمام اشتغال ضرر و زیان در این فروشگاه” چارلز Farfaglia ، Fairway معاون ارشد رئیس جمهور از منابع انسانی گفت: در این نامه است.

در ماه ژانویه Fairway به حال اول هشدار داد ممکن است با از دست دادن شغل و بالقوه shutdown اگر خریداران تحقق نیست برای تنها سوپر مارکت در انتهای جنوبی و نقاط دیگر.

یک پیام به سمت چپ برای وستپورت مبتنی بر ایالات مواد غذایی و تجاری اتحادیه کارگران محلی 371 که نشان دهنده استمفورد کارگران شد و بلافاصله بازگشت.

در طول چند ماه گذشته استمفورد مسئولان شهرستان تهیه شده است برای سوپر مارکت و احتمالا تعطیل به گفته توماس مادن شهر توسعه اقتصادی مدیر.

“با این حال یک فروشنده جدید می تواند فرض کنیم این فروشگاه اینجا را در استمفورد,” Madden گفت. “ما به ارمغان آورده اند چندین شرکت به صاحب ملک به عنوان گزینه های احتمالی, اما من نمی توانم بحث در مورد هر گونه اطلاعات بیشتر.”

استمفورد بر اساس ساختمان و زمین فن آوری اموال مالک کاهش یافته است به نظر Fairway وضعیت.

BLT همچنین توسعه استفاده از مخلوط بندر نقطه بخش جنوبی پایان که شامل Fairway سایت.

در اواخر ماه مارس Fairway به بازار اعلام برنده مناقصه برای هفت از آن موسسات.

ایجاد سوپر مارکت به دست آورد و برای حدود 76 میلیون چهار منهتن فروشگاه ها و Fairway تولید و توزیع مرکز در برانکس, n. y. هفت دریا Georgetowne برای خرید حدود 5 میلیون یک فروشگاه در جورج تاون بخش بروکلین, n. y., در حالی که آمازون پرداخت 1.5 میلیون دلار برای اجاره فروشگاه در پاراموس, N. J., و Woodland Park, N. J.

Fairway پس از آن اعلام کرد که پاراموس فروشگاه که نزدیک به طور دائم در مه 15. شرکت “در ادامه به پیش بینی است که یک کارخانه بسته شدن” یا “توده اخراج’ رخ خواهد داد و در وودلند پارک فروشگاه و کل فروشگاه ها بسته خواهد شد” Farfaglia گفت: در نامه به وزارت کار.

آمازون صاحب Whole Foods Market, بلافاصله پاسخ به یک پیام سهشنبه پرسیدن که آیا این امر در نظر خرید استمفورد Fairway.

به استمفورد Fairway عمل کرده است پس از آن در نوامبر 2010 اولین در یک بعد-ساختمان های جدید است. آن را نشان دهنده Fairway تنها محل در کانکتیکات.

اگر Fairway بسته “که محل خواهد پیدا کردن یک مستاجر به نظر من” گفت: Wayne Pesce, رئیس جمهور, کانکتیکات, مواد غذایی, انجمن. “که ممکن است در رفتن و اشغال آن محل حدس و گمان است. Fairway است CFA عضو در ایستاده خوب است و من امیدوارم که آن را جایگزین یکی دیگر از (فروشگاه مواد غذایی).”

نزدیکترین سرویس کامل بقال فوق العاده درجه یک ShopRite یک مایل شرق در 200 Shippan Ave.

این ورشکستگی شامل Fairway دوم در چهار سال گذشته پس قبلا تشکیل پرونده در سال 2016. اولیه ورشکستگی آمد و سه سال پس از این شرکت عرضه اولیه عمومی و انعکاس یک شرکت است که تلاش شد با بدهی و افزایش رقابت از دیگر مواد غذایی زنجیره ای.

Fairway بازار در سال 1933 تاسیس شد و در اصل عامل به عنوان یک میوه-و-سبزی ایستاده در منهتن فوقانی سمت غرب.

[email protected]; twitter: @paulschott

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>