استمفورد خانواده بازیابی از coronavirus به ارمغان می آورد خانه کودک

استمفورد — کودک داستان که به تازگی دستگیر عناوین جهانی که خود را خواهر و برادر استمفورد معلم او را گرفت و در آنجا خانواده اش تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 شده است پیوست با خانواده اش.

هارت آهنربا ابتدایی, معلم مدرسه, Luciana لیره در زمان در Neysel نوزاد برادر دانش آموز او را در حالی که او در خانواده بهبود از ویروس.

لیره را در پس از یک تماس از Zully مادر یکی از 7 سال دانش آموزان است. Zully گفت لیره او بیمار بود با ویروس در حالی که باردار بود و به انجام C-بخش اورژانس. Zully خواسته لیره به نوزاد خود در خانه از شوهرش تا به حال آزمایش مثبت و 7 ساله پسر Junior شده بود در معرض آن است.

لیره توافق آوردن Neysel خانه به شوهر و 11 ساله و پسر.

هنگامی که کلمه مورد Zully درخواست و لیره تصمیم خود داستان بود و گزارش های مختلف رسانه های خبری در سراسر جهان است.

در میان کسانی که به مرحله و ارائه کمک به لیره و خانواده اش شد و ساختمان یک جامعه استمفورد غیر انتفاعی و دارین بر اساس این معجزه کوچک پایه و اساس است.

در یک سری از عکس های ارسال شده به گتی ایماژ, عکاس جان مور دستگیر Zully و خانواده او سفر خود را از طریق coronavirus بازیابی. مور همچنین تصاویر گرفته شده از خانواده جلسه Neysel برای اولین بار.

قبل از این خانواده می تواند پیوست و به Neysel خانه Zully خانواده استمفورد خانه تا به حال به انجام گسترده تمیز کردن.

Zully دیده می شود در مور عکس های برگزاری و بوسیدن او 6 هفته-پسر پس از ملاقات با او برای اولین بار روز شنبه در ستمفرد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>