استمفورد بازار کشاورزان تصویب رویکردهای جدید پس از شیوع کروناویروس

استمفورد — کشاورزان محلی بازار که باز می شود در این هفته به تصویب رسید یک رویکرد جدید به خدمت به مشتریان در طی این بیماری همه گیر کوروناویروس.

برای اولین بار Fairgate مزرعه است که ارائه رایگان مواد غذایی تازه را به افرادی که نمی توانید استطاعت به پرداخت. مزرعه رهبران نیز پذیرش پرداخت از طریق کمک های غذایی مکمل (SNAP); زنان نوزاد و تغذیه کودکان خدمات (WIC); و ارشد بازار کشاورزان سود چک گفت: هایدی اندرسن مزرعه را توسعه هماهنگ.

مزرعه رهبران نیز به تازگی برقرار جدید منظقه راه رفتن و یا رانندگی کردن گزینه ای را برای ارتقاء اجتماعی فاصله.

مزرعه واقع در 129 Stillwater Ave. اولین باز یک جامعه بازار از یک دهه پیش. و سپس آن را گسترش سه سال پیش به همچنین شامل یک بازار کشاورزان است که در حال حاضر باز کردن پنج شنبه ها و شنبه ها از طریق پایان ماه اکتبر.

“دلیل ما در آغاز آن را فقط به عنوان یک منبع سالم و تازه تولید, واقعا, در منطقه ای که از یک نوع محروم جامعه که در آن آن را به عنوان آسان برای دسترسی به, تازه, تولید در محله ما” گفت: Pete Novajosky, مزرعه manager.

“بنابراین ما در حال تلاش برای ایجاد کیفیت بالا تولید و در دسترس به عنوان به عنوان امکان پذیر است,” او گفت:.

کارکنان گیاهان کشت برداشت و به فروش می رساند محصولات تازه در محل تقریبا در تمام طول سال.

روز پنج شنبه در اولین روز از فصل Novajosky و اندرسن buzzed در اطراف مزرعه رسیدگی به مشتریان است که preordered مواد غذایی خود را آنلاین.

دو گرفته اند در افزایش حجم کار به دلیل بیماری همه گیر. Fairgate مزرعه به طور موقت متوقف بسیاری از آن داوطلب خدمات که به معنای از دست دادن بخش عمده ای از نیروی کار خود را.

Novajosky و اندرسن همچنین مدیریت جدید آنلاین, پورتال تنها محل مشتریان می توانید محل سفارش. آنها همچنین prepack کیسه های جدید دیگر وظیفه. قبل از همه گیر مشتریان می تواند دایره در اطراف مزرعه و فروشگاه.

“این فقط یک سیستم جدید; آن را کندتر سیستم” اندرسن گفت.

مزرعه رهبران را تشویق به استفاده از کمک های مالی خدمات در بازار کشاورزان. پرداخت مشتریان حفظ Fairgate مزرعه مالی پایدار و جبران هزینه های ساکنان که در یک مقیاس کشویی.

A $2,500 هاروارد زائر مراقبت های بهداشتی پایه و اعطای کمک می کند تا سازمان توزیع مواد غذایی در میان همه گیر.

“ما واقعا در حال تلاش برای بدست آوردن کلمه را به خصوص بر روی پذیرش ضربه محکم و ناگهانی” Novajosky گفت. “مواد غذایی در دسترس است وجود دارد و نباید موانع مواد غذایی اگر مردم پول اضافی.”

رهبران شهر توزیع ضربه محکم و ناگهانی کارت برای خانواده ها با کودکان در استمفورد مدارس عمومی سیستم اندرسن گفت. مشارکت نیز در خدمت مواد غذایی تازه به مهاجران محلی است. در طول همه گیر آن را حتی مهم تر برای ساکنان به دسترسی به مواد غذایی تازه در جوامع خود را با توجه به به طور گسترده ای گزارش اختلال در عرضه مواد غذایی و زنجیره ای گفت: Novajosky.

لری ماه که به تازگی به استمفورد حال بازدید از مزرعه با پسرش. تا این سال, ماه, یک مادر تنها چهار دریافت کرده بود WIC و مزایای پزشکی و با استفاده از یک بانک مواد غذایی محلی. او تکرار Novajosky نظر در مورد اهمیت دسترسی به مواد غذایی تازه

“گاهی اوقات آنچه ما را از طریق (محلی ما) بانک مواد غذایی بالا در سدیم و مقدار زیادی از برنج سفید که بود خیلی خوب نیست به خصوص اگر کسی تا به حال به دیابت که خانواده من مستعد ابتلا به,” او گفت:.

شادی نور راه می رفت و تنها چند پا از خانه خود را به بازدید از بازار کشاورزان.

او داوطلب شده است وجود دارد برای بیش از هفت سال از شروع کاشت محصولات گلخانه ای و یادگیری او یک نما سبز.

نور داوطلب کار او را بدست آورده نفع گاهی اوقات گرفتن خانه از مواد غذایی تازه.

“شما می توانید در یک ساعت را به ارزش (داوطلبانه) و راه رفتن از اینجا با یک کیسه تازه تولید کند. که کمک زیادی به من کرد و هنوز هم می کند,” او گفت:.

نور در توصیف این بازار به عنوان یک فراگیر فضایی است که رفتار مشتریان با نهایت احترام.

“شما لازم نیست به نشستن در خانه و گرسنه بود,” او گفت:.

“شما ممکن است نه (دریافت), گوشت, اما شما می توانید خوب, تازه, وعده غذایی گیاهی” او ادامه داد. “این مهم است. این مزرعه یک مکان فوق العاده است.”

به محل سفارش آنلاین مراجعه کنید fairgatefarm.com/farmers-market/.

[email protected] @TATIANADFLOWERS

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>