استمفورد امور مالی هیئت مدیره: وجود خواهد داشت بدون افزایش مالیات

استمفورد — برای اولین بار در سال های اخیر شهرستان, تاریخچه مالیات به احتمال زیاد افزایش خواهد یافت با 1 جولای شروع سال مالی آینده.

اما این پیام خوش آمدید به خاک سپرده شده است در خبر بد.

تلاش برای جلوگیری از گسترش این coronavirus عملا تعطیل اقتصاد فقط به عنوان هیئت مدیره در امور مالی کار می کند برای تنظیم بودجه برای حفظ شهر عامل پس از 30 ژوئن زمانی که بودجه سال جاری اجرا می شود.

شش عضو منتخب در مالی هیئت مدیره رای به اتفاق آرا این هفته به اتخاذ مجموعه ای از دستورالعمل ها برای کمک به آنها را غیر روحانی کردن یک طرح مالی.

دستورالعمل اذعان کرد که روند بودجه آغاز می شود که در ماه مارس به پایان می رسد و در ماه مه تعیین شده است در گوش خود. به طور معمول انتخاب تخته صرف بیشتر از آن زمان پیرایش هزینه های شهردار درخواست در بودجه خود را. وقتی که از انجام آنها برآورد درآمد.

“ما معمولا یقین بر درآمد در عرض چند دهم از یک درصد است. ما قصد داریم که در این سال گفت:” ریچارد فریدمن رئیس هیئت مدیره. “وجود دارد که ممکن است عدم قطعیت در درآمد ما.”

حدود 90 درصد از درآمدهای ناشی از مالیات بر املاک و فریدمن گفت. اما کسب و کار در حال توقیف و بیکاری در سطح رکورد و افزایش است.

“ویرانی اقتصادی است که در جریان است بسیار گسترده و عمیق است که بسیاری از مردم سخت خواهد شد زمان پرداخت مالیات خود” فریدمن گفت. “ما احتمالا نمی خواهد که اطلاعات خوبی در آن به مدت شش ماه. اما این شهر به ارسال

در میان اولین هیئت مدیره دستورالعمل است که برای حفظ آسیاب رای که تعیین افزایش مالیات که در آن است.

برگزاری مالیات صاف خواهد شد کمک به مالیات دهندگان. برای محافظت از شهرستان های مالی هیئت مدیره نمی خواهد از هر اقدامی که به مخاطره می اندازد آن AAA رتبه بندی اوراق قرضه و یا جبران کمبود درآمد با قرض گرفتن با توجه به دستورالعمل.

هیئت مدیره گفت: آن را نمی خواهد تحت پوشش شکاف بودجه با ضربه زدن به ذخایر و یا صندوق روز بارانی که ممکن است لازم باشد اگر درآمد سقوط و حتی بیشتر از هیئت مدیره انتظار دارد.

با توجه به دستورالعمل هیئت مدیره را کاهش نمی دهد این شهر کمک به برنامه های بازنشستگی و بازنشسته منافع و یا وام خود را پرداخت. و به جز برای برخی از هیئت مدیره آموزش و پرورش کاهش در حال حاضر تاسیس امور مالی هیئت مدیره نمی خواهد قطع پرداخت برای کارمند بیمه بهداشت و درمان.

آن را مانند هیچ چیز او تا کنون دیده می شود گفت: امور مالی هیئت مدیره نایب رئیس مری لو Rinaldi 24 سال عضو بود که در یک شهرستان نماینده برای 16 سال قبل از آن است.

“معمولا ما شروع با هزینه و بودجه ساخت که در اطراف. این خواهد بود به عقب” Rinaldi گفت. “ما در حال رفتن به به برآورد درآمد و سپس به شهر” این است آنچه که ما می توانید صرف.’ من فکر می کنم درآمد رها خواهد شد شدید.”

آن را نمی خواهد فقط مالیات اموال او گفت:.

“درآمد حاصل از بهره خواهد افت. پارکینگ, هزینه های مسکن, خرید و فروش مجوز ساخت و ساز را تحت تاثیر قرار” Rinaldi گفت. “بسیاری از مردم مالیات بر املاک پرداخت از طریق حساب سپردن. اگر بانک ها آنها را به سه ماه تصویب پرداخت وام مسکن خود را, چگونه را که بر مجموعه? و دولت است که احتمالا در شرایط بدتر از ما هستند بنابراین کمک از آنها احتمالا واقع بینانه نیست.”

معلوم نیست که آیا این کاهش به این معنی furloughs یا اخراج برای شهرستان کارکنان.

“من صحبت نکرده, شهردار, بنابراین من نمی دانم چه تفکر خود را است, اما همه چیز باید روی میز” Rinaldi گفت.

که ممکن است شامل مدتها در انتظار تامین بودجه برای جاده repaving. شهردار دیوید مارتین اعلام کرد در ماه دسامبر است که بخش بزرگی از $14.3 میلیون دلار مازاد بودجه می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تعمیر جاده ها است.

امور مالی عضو هیئت مدیره کیه رایان پرسید که آیا این پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد در غیر این صورت که مدیران دفتر مدیریت و دفتر سیاستگذاری و مدیریت تحقیق هستند.

“تحت شرایط عادی جاده سنگ فرش خواهد بود استفاده زیادی از پول” رایان گفت. “در حال حاضر من می خواهم بدانم اگر وجود دارد هر گونه راه برای دوباره استفاده از حداقل بخشی از این مازاد به ساحل فوق العاده بحرانی مالی وضعیت شهر رو به رو است.”

امور مالی عضو هیئت مدیره جف Alswanger گفت که او تا به مدت طولانی حمایت برای جاده های بهتر اما جهان تغییر کرده است. هنوز چیزی نباید از دست داد در مورد بحث مالی بحران Alswanger گفت.

“من می خواهم شهرستان و هیئت مدیره مدرسه حقوقی واجد شرایط به درک چقدر برای ما ارزش سهم خود و فداکاری های آنها در حال ساخت از بهداشت کارگران به اولین پاسخ دهندگان به مربیان و دیگران” او گفت:. “آنها در حال انجام شغل خود را در راه بسیار متفاوت است که با اضافه کردن استرس به زندگی خود را.”

مارس خواهد بود که مخالف مارس زمانی که مارتین خود را ارائه بودجه گفت: استمفورد اقتصاد قوی بود. او برای $630 میلیون دلار برای اجرای این شهرستان در 2020-21 که خواهد آمد با 4.1 درصد افزایش مالیات.

در حال حاضر در شهر مشهد به نگرانی در مورد چگونه به 100 میلیون دلار در صورتحساب های آینده به دلیل در ماه جولای پرداخت خواهد شد. آنها عبارتند از: پیوند حقوق بازنشستگی و بیمه و تعهدات.

امور مالی اعضای هیئت مدیره در دو هفته آینده کار خواهد کرد به منظور توسعه یک برآورد درآمد به طوری که آنها می توانید کشف کردن چقدر به کاهش هزینه های.

“ما می دانیم که آن را به چیزی بزرگ است. از آن خواهد شد باور نکردنی دردناک” فریدمن گفت. “من خواب راست, زیرا من می دانم که چقدر سخت خواهد بود.”

“من نمی دانم آنچه که این شهر را در, افسردگی, اما این است که قابل مقایسه” Rinaldi گفت. “تصمیمات ما را دشوار خواهد بود و شدید.”

[email protected]; 203-964-2296.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>