استمفورد اولین پاسخ دهندگان در حال اجرا fingerstick coronavirus آزمون

یک fingerstick, “سریع نتیجه” COVID-19 آزمون در حال اجرا به استمفورد اولین پاسخ دهندگان دو بار در ماه در تلاش برای حفاظت بهتر از این شهرستان و کارگران و اعضای عمومی با آنها در تماس دفتر شهردار اعلام کرده است.

آزمون که ارائه سریع تر — اگر کمتر جامع — نتایج حاصل از سواب بینی شده است که استفاده می شود به تاریخ و آن را ادامه خواهد داد به استفاده می شود نیز در دسترس عموم ساخته شده به عنوان منابع در دسترس این شهرستان خبر داد.

تمام تست برای COVID-19 است تنها با وقت قبلی و نیاز به ارجاع/نسخه ای از دکتر.

“بهترین راه برای کاهش این بیماری است که به ارائه گسترده تست به هر کسی که شده است در معرض coronavirus و هر کسی که در تماس مکرر با مردم — از جمله کسانی که نمی نشان می دهد علائم” استمفورد شهردار دیوید مارتین گفت. “ما می دانیم که یکی از بزرگترین مشکلات در مبارزه با این بیماری است که دسترسی به تست.

“این جدید ‘نتیجه سریع’ fingerstick تست اجازه می دهد تا ما برای اطمینان از سلامت و ایمنی ما اولین پاسخ دهندگان مراقبان و داوطلبان بدون تهی دسترسی به بالا-در-تقاضا تست کیت,” او گفت:.

هنگامی که یک فرد آلوده با COVID-19 خود سیستم ایمنی بدن به تولید آنتی بادی برای مبارزه با این بیماری است. چوب آزمون جمع آوری یک نمونه خون برای دیدن اگر یک فرد حامل آنتی بادی یا نه. این فرایند طول می کشد حدود 10 تا 15 دقیقه.

پاسخ اول است که به آنتی بادی خواهد بود شود. او همچنین نیاز به یک بینی گرد و خاک برای دیدن اگر او در واقع شما با COVID-19. کسانی که به این آنتی بادی را در ادامه کار.

استمفورد با استفاده از fingerstick آزمون در راه های مختلف از برخی از مکان های دیگر گزارش شده است که با استفاده از آن.

“استمفورد تست اولین پاسخ دهندگان به بررسی کنید اگر آنها شده اند در معرض ویروس” Augustyn گفت. “اگر آنها شده اند در معرض آنها آنتی بادی است. هر پاسخ اول که تست مثبت خواهد جدا شود/قرنطینه برای 14 روز. پاسخ اول که تست منفی شده اند در معرض ویروس و می تواند در ادامه کار بدون انزوا و یا قرنطینه.”

در جای دیگر تست شده اند استفاده می شود به نشان می دهد افرادی که ممکن است سیستم ایمنی بدن به انتقال با توجه به ساخت آنتی بادی در این امید که آنها می توانند رزومه در گردش است. که استفاده از این آزمون به سوال نامیده می شود توسط کارشناسان پزشکی.

متعدد اولین پاسخ دهندگان در استمفورد در حال حاضر دریافت کرده اند fingerstick آزمون.

“این یک گام مهم در جهت شناسایی که آیا کسی که نیاز به قرنطینه یا نه گفت:” پاتریشیا Squires رئیس خدمات استمفورد اورژانس. “من این را تحسین شهردار برای رفتن به جلو با این آزمون است. آن را به یک آرامش خاصی در سطح به اولین پاسخ دهندگان.”

ساکنان باید برای به دست آوردن یک قرار ملاقات با یک تست سایت قبل از ورود به. کسانی که نشان می دهد تا بدون وقت قبلی نمی خواهد آزمایش می شود.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>