استمفورد سازمان بهداشت دریافت $2.5 M هدیه به نبرد Covid

یک استمفورد مبتنی بر سازمان امداد گرفتن 2.5 میلیون دلار کمک مالی از بزرگترین مصرف کننده شرکت خوب است.

Tearfund که در پاسخ به حدود 30 بلایای طبیعی و انسانی بحران در سراسر جهان هر سال با دریافت این هدیه از پراکتر و گمبل. این 2.5 میلیون دلار کمک مالی را در قالب پول نقد و دنده محافظ برای حمایت از Tearfund’ پاسخ به Covid-19 بیماری همه گیر.

این پشتیبانی شامل سپر چهره و حمایت مالی برای Tearfund’ Covid-19 دیدگاه برای اطمینان از سلامت کارگران مبارزه با این بیماری همه گیر باید از تجهیزات حفاظت فردی آموزش و حمایت عاطفی لازم برای سالم ماندن.

“P&G شده است اختصاص داده شده Tearfund شریک برای بیش از 15 سال و ما سپاسگزار برای خود سخاوت و تعهد به دادن — به خصوص در زمان بحران گفت:” Tearfund رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت کریستین Squires. “این کمک مالی را به طور مستقیم حمایت از سلامت کارگران در خطر جان خود را برای مبارزه با Covid-19.”

در علاوه بر این به اهدای پول و محصول برای Tearfund Covid امداد تلاش های P&G نیز در خدمت به عنوان رهبری حامی سلامت متمرکز امداد و توسعه سازمان “Covid شوخی نیست” کمدی بهره مند شوند. Procter & Gamble مارک Pepto-Bismol, پیر و ادویه و همیشه پرزدار سر & شانه Metamucil, Pantene و آیا مصرف prilosec OTC پشتیبانی مارس 1, کمدی, رویداد.

“P&G متعهد به حمایت از جوامع در سراسر جهان و ما شده ایم پله تا در طول COVID بحران برای کمک به پاسخگویی به نیازهای حیاتی گفت:” P&G ارشد نام تجاری افسر مارک پریچارد. “ما مفتخر به همکاری با Tearfund در ماموریت خود را به ما ارائه خط اول بهداشت و درمان کارگران با لوازم آموزش و پشتیبانی برای مقابله با این بیماری همه گیر.”

در پاسخ به COVID-19 گیر Tearfund ارائه دنده محافظ و عفونت-کنترل منابع به تسهیلات بهداشتی در 12 کشور. در ایالات متحده به تنهایی Tearfund تحویل بیش از 60 تن از تجهیزات حفاظتی از جمله دستکش ، ماسک ، روپوش و ضد عفونی کننده. علاوه بر این Tearfund آموزش بهداشت در پیشگیری از عفونت و کنترل حوادث و سلامت روانی و روانی-اجتماعی پشتیبانی می کند. Tearfund نیز در ادامه برای مراقبت از بیماران در کلینیک مراقبت های اولیه در کلمبیا, کانکتیکات و السالوادور, از جمله ارجاع بیماران مشکوک به COVID-19 عفونت برای تست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de