استمفورد بالا ورزشکاران بازگشت به مدرسه برای درایو کردن امضای

هر دانشجویی که کشیده به جلو از استمفورد بالا با لبخند به آنها از خود ماشین و راه می رفت به سمت میز decked در نارنجی و سیاه و سفید راه اندازی در خارج از درب.

اگر شما تا به حال گفت: در هر یک از آنها سه ماه پیش آنها خواهد بود تا نشئه بود و در مدرسه به آنها می خندید.

اما بعد از اینکه از مدرسه پس از ماه مارس به دلیل coronavirus بودن پشت در پیر ساختمان آجر احساس چیزی عادی حتی اگر همه وجود دارد با پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله.

“من نمی دانم که من می خواهم آن را از دست این حد که من برای اولین بار چپ” استمفورد ارشد بازیکن چوگان سرپهن بن Duquene گفت. “این همه چیزهای کوچک, من از دست. من فقط نمی آماده به حرکت می کند از این محل بدون نیاز فارغ التحصیلی و مسائل. آن را به معنای زیادی است که آنها را امروز. به این معنی مراقبت از آنها. آنها در زمان از روز خود را برای این راه اندازی و من واقعا آن را درک.”

Duquene خواهد شد که حضور در شرقی کانکتیکات یکی از چهار دانش آموز ورزشکاران که آمد به مدرسه بعد از ظهر چهارشنبه برای “drive-تا امضای” برای دانش آموزان رفتن به بازی های ورزشی در دانشگاه.

چهار دانشجو آمد و در روز جمعه هر یک ساعت و نیم از هم جدا و چهار آمد هفته گذشته به امضای گواهی گفت: آنها قرار بود به بازی های ورزشی در دانشگاه.

آنها نشسته در یک میز آراسته با استمفورد رنگ و در مقابل شوالیه سیاه لوگو در پس زمینه به عنوان خانواده و مربیان در نگاه.

وجود ضد عفونی کننده دست به سمت چپ و ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای راست نگه داشتن قلم و دست پاک است.

درایو تا امضای بود زاییده افکار از استمفورد بالا مدیر ورزشی کریس Passamano.

“من در تلاش بود به آمده تا با یک راه برای انجام کاری برای سالمندان ما که نمی خواهد از تداخل با اجتماعی فاصله,” Passamano گفت. “ما تلو تلو خوردن هر یک ساعت و نیم از هم جدا و آن را فقط خانواده در اینجا به تماشای. آنها یک لحظه آنها دریافت گواهی و دریافت آنها یک پین مخصوص. ما می خواستیم به سالمندان ما چیزی ویژه هنگامی که آنها از دست داده اند بسیار است.”

جسیکا نلسون از دست رفته آخرین ماه از فصل بسکتبال با توجه به یک بازوی شکسته اما او تا به حال هیچ ایده پس از آن او را از دست پایان سال ارشد در دسترس نباشد.

نلسون درنگ پس از امضای ظاهر به عدم تمایل به ترک مدرسه دلایل ترس از آن می تواند آخرین زمان وجود دارد در هر ظرفیت رسمی.

“این به معنای زیادی به من. این تساوی تا آخرین قسمت من ارشد سال گفت:” نلسون خواهد شد که در بازی بسکتبال در دانشگاه بریدج. “از آنجا که من به پایان من فصل و یا سال تحصیلی, این یک راه خوب برای پایان دادن به همه چیز. من از دست آن بسیار است. من آرزو می کنم من می تواند هر روز از اینجا. تا آنجا که من گفتم: من نمی توانستم صبر کنید به ترک من آن را از دست بسیار است.”

Mellany سانچز یک girls lacrosse بازیکن به بازی در UMass-دارتموث به امضای قرارداد با او ،

“من فکر کردم من که قرار بود به دست من فرصت برای ثبت نام به خاطر من نبود متعهد قبل از ما تا به حال به ترک مدرسه” سانچز گفت. “من صحبت کردن به پدر من در اینجا در مورد چه مدت آن شده است از آنجایی که من حتی فقط با گذشت مدرسه.”

چهارمین ورزشکار امضای ژاک Appolon نیز بازی چوگان سرپهن مردان در شرقی کانکتیکات است.

“این نشان می دهد که من بسیار سخت کار می کرد برای رسیدن به سطح دیگری و مدرسه است اذعان کرد که” Appolon گفت. “من شروع به بازی (lacrosse) من سال اول و مربی Nazz (مایک Nazzaro) کار کرده با من تا حد زیادی به من کمک کند رسیدن به یک سطح من می خواهم به در.”

هفته گذشته چهار ورزشکاران دیگر به امضا رسید و در اولین مدرسه رانندگی-تا امضای بعد.

جی Lockwood خواهد شد بازی بیس بال در شرق ناصری کالج; ایزابلا Ranero و تیانا Furnaros هر دو رفتن به قلب مقدس دانشگاه برای cheerleading و Jalen Judson حضور هادسون دانشگاه که در آن او خواهد فوتبال بازی کند.

sericson

@stamfordadvocate.com; @EricsonSports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de