استمفورد بیمارستان امید برای بهترین آمادگی برای بدترین

استمفورد — به تازگی بنا چادر در پارکینگ استمفورد بیمارستان پردیس بلا استفاده باقی می ماند اما می تواند تبدیل به ضروری اگر موارد coronavirus دوباره سنبله در شهر.

کاتلین Silard, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت استمفورد بهداشت گفت: چادر ساخته شده بود در مورد یک “موج” از بیماران مبارزه با ویروس.

“اگر ما تا به حال یک افزایش بزرگ است که ما امیدواریم که ما نمی بینیم که ما را آماده می شود,” او گفت:.

چادر یکی از بسیاری از تحولات در بیمارستان در هفته های اخیر به عنوان ارتش ذخیره و گارد ملی در میان دیگران فرستاده اند منابع به تسهیلات پزشکی در پاسخ به بالا بودن تعداد موارد COVID-19 در شهر.

یکشنبه, Stamford رهبری دولت با 1,742 تایید موارد تنفسی ویروس. بیمارستان درمان شد 135 coronavirus بیماران از جمعه حدود 50 درصد از بیماران بستری در آن روز. تعداد مرگ و میر در استمفورد نسبت به این بیماری به شدت افزایش یافت در هفته گذشته اما مقامات بیمارستان بودند با احتیاط امیدوار بودند با دیدن اولین نشانه های بیمار حجم شروع به سطح.

در اوایل این ماه 85 از سربازان ارتش ایالات متحده رزرو شهری تقویت پزشکی نیروی کار فرستاده شدند از استقلال میسوری به استمفورد به مکمل کارکنان استمفورد بیمارستان.

پس از آشنایی با دوره های پزشکی حرفه ای در حال حاضر در کار با بیماران از جمله برخی که COVID-19, مثبت, گفت, کاپیتان دیوید Pytlik امور عمومی افسر کانکتیکات گارد ملی.

Silard گفت: علاوه بر این از نیروی کار بوده است “کاملا تنظیم” اما او ستایش پزشکی حرفه ای برای پیوستن به این تلاش.

“این بسیار با استعداد هستند افرادی که قادر به رسیدن به سرعت بسیار به سرعت,” او گفت:.

این یک داستان مشترک در سراسر منطقه است.

در شهر نیویورک بیش از 2800 وزارت دفاع پرسنل در حال حمایت از بیمارستان ظرفیت. آنها در حال کار بر روی USNS راحتی یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی در حال حاضر مستقر در بندر نیویورک در موقت بیمارستان در Javits Center و در بیمارستان در سراسر شهرستان برای حمایت از کادر پزشکی و مراقبت از بیماران.

پرسنل نظامی داوطلب هستند که وارد شده اند از پایگاه های خود را به نیویورک در امواج اغلب تنها پس از 36 ساعت توجه کنید. هر روز کار می کنند با شهر مقامات بیمارستان به تصمیم می گیرید که در آن تیم خود را از پرسنل پزشکی بیشتر مورد نیاز است.

“آنچه من جالب است که هنگامی که ما credentialed در این بیمارستان چگونه به سرعت ما توانسته ایم در واقع ادغام گفت:” سرهنگ جنیفر Ratcliff, یک فرمانده در نیروی هوایی ایالات متحده در حال حاضر با تیم پزشکی در نیویورک است. “ما یک چهره. ما باید انرژی و شور و شوق به واقعا کمک به این افراد هستند که واقعا خسته شده اند و کار بسیار طولانی روز و هفته.”

در استمفورد کمک نشده اند در قالب پزشکان بیشتر.

گارد ملی نیز ایجاد شده بیشتر بیمار فضا در پردیس که شامل آماده سازی ویلر ساختمان توقف سه سال پیش به جای بیماران.

Silard گفت که فشار برای اضافه کردن بیشتر کمک کند و منابع آغاز شد توسط بیمارستان. او گفت: کارکنان با استفاده از کمک مشاوران خارج از مدل تاثیر این ویروس در استمفورد.

“ما شروع به درک که تقاضا می تواند بیش از توانایی ما حتی با گسترش” او گفت:. “از آنجا که ما جغرافیایی نزدیکی, وقوع نهفته است ما به طور قابل توجهی.”

بنابراین بیمارستان شروع به مدافع با فرمانداری و دیگر سیستم بهداشت و درمان برای منابع اضافی. بیمارستان نیز قادر به افزایش تعداد واحد مراقبت های ویژه تخت از 20 تا 62.

Silard گفت که او خوشحال بود با این پاسخ از دولت تا کنون.

“دفتر والی شنیده های ما تماس بگیرید,” او گفت:. “من فکر می کنم که آنها واقعا به گوش ما است.”

اگر شهر می کند خروش در موارد Silard گفت: “چادر به احتمال زیاد می تواند به عنوان یک تریاژ سایت بررسی و تعیین می کند که بیماران نیاز به بستری در داخل بیمارستان ،

“ما نیاز به پیش بینی ندارد و آنچه امروز اتفاق می افتد اما آنچه اتفاق می افتد در هفته آینده و هفته بعد از” او گفت:.

او با تمجید از کادر پزشکی برای تلاش های خود را تا کنون در مبارزه در برابر ویروس.

“تیم انجام شده است در یک سطح و انجام یک کار فوق العاده” او گفت:. “آنها در حال انجام یک کار سخت در حال حاضر. کارکنان ما این است که ما با ارزش ترین منابع است.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>