استمفورد — تعداد بیماران در استمفورد بیمارستان که آزمایش مثبت برای COVID-19 است که تقریبا پنج برابر بیشتر از آن بود که یک هفته پیش.

همانطور که از جمعه در بیمارستان پیدا کرده بود 19 نفر با بیماری تنفسی به گفته سخنگوی اندی Jodko. در 19 مارس که عدد چهار.

به دلیل سریع سنبله و در پیش بینی از تعداد موارد رو به رشد بیمارستان خواسته است هر کسی که می تواند به کمک تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE در Tully مرکز بهداشت شروع دوشنبه.

“وضعیت سیال است و ما نگران هستند” Jodko گفت. “ما آنچه که ما نیاز به نگه داشتن کارکنان و بیماران امن در حال حاضر, اما ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای به دست آوردن اضافی PPE از طریق کمک های مالی و خلاق منابع.”

او گفت: این بیمارستان در حال تلاش برای حفظ منابع در حالی که آخرین آنها.

“برخی از راه های که ما در حال انجام است که با استفاده مجدد از PPE هنگامی که آن را امن و بالینی مناسب و ایجاد سیستم های جدید برای توزیع PPE,” او گفت:.

در حالی که این وضعیت در استمفورد بیمارستان است که به عنوان مبرم به برخی از بیمارستان ها در نیویورک مراقبان در حال آزمایش مثبت برای این ویروس و مبارزه با بیماری است که تنها در حال رشد است.

“هر احساسی که احساس بودن در جامعه است که احساس می شود در اینجا: ترس و اضطراب و عدم وضوح به عنوان به که در آن این است که همه در حال رفتن گفت:” کریس Riendeau معاون ارشد رئیس جمهور از صندوق توسعه در استمفورد سلامت. “شده است وجود دارد هرگز یک نیاز بیشتر از حال حاضر است.”

شروع دوشنبه, مارس 30 ساکنان می تواند رها کردن PPE کمک های مالی در امن و منظقه رها کردن منطقه واقع در Tully مرکز بهداشت در 32 توت فرنگی تپه دادگاه. کارکنان داوطلب در دسترس خواهد بود به قبول کمک های مالی از دوشنبه تا جمعه از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر

در نامه ای به استمفورد اتاق بازرگانی و مقامات بیمارستان در توصیف این موارد است که می تواند پذیرفته شده است.

آنها عبارتند از یکبار مصرف ماسک N95 ماسک (گاهی اوقات به نام ماسک) چهره سپر و عینک ایمنی یکبار مصرف لباس دستکش یکبار مصرف (به خصوص غیر لاتکس) یکبار مصرف فولاد کلاه یکبار مصرف و پا را پوشش می دهد, دستمال مرطوب (سفید کننده و یا ضد میکروبی), ضد عفونی کننده دست (حداقل 60 درصد الکل) و مادون قرمز/زمانی دماسنج.

همه موارد باید در اصلی باز نشده بسته بندی.

فوران پشتیبانی

Coronavirus ساخته شده آن را غیر ممکن برای بیمارستان به میزبان معمولی خود را در فرد جمع آوری اعانه اما بهداشتی و هنوز هم قادر به جمع آوری پول از طریق آنلاین جمع آوری اعانه و توسط Stamford ساکنان پله تا برای کمک به.

Riendeau گفت: حمایت از بیمارستان دریافت کرده است, هر دو در کمک های پولی و دیگر کمک های مالی شده است و الهام بخش شاهد.

“غلیان احساسات باور نکردنی شده است و آن را ادامه خواهد داد” او گفت:. “این است که واقعا ساخت یک تفاوت.”

که پشتیبانی آمده است در بسیاری از اشکال از یک ناشناس اهدا خواهد شد که مطابقت با هر بودجه مطرح شده به مبلغ 1 میلیون دلار به یک تحویل دختر پیشآهنگی کوکی ها. یک زن حتی به بیمارستان آمد در فرد به ارائه 150 دلار را بررسی کنید. بیمارستان سپاسگزار بود اما به او گفتم و دیگران برای ارسال هر گونه کمک های پولی به صورت الکترونیکی در آینده ایمن خواهد بود.

بیمارستان راه اندازی COVID-19 Pandemic پاسخ صندوق که در آن مردم به راحتی می توانید کمک.

علاوه بر پول محلی کسب و کار شده اند اهدا وعده های غذایی به کارکنان بیمارستان بیش از حد. Riendeau گفت: تعدادی از کسب و کار است که کمک کرده بود بیش از حد طولانی به نام همه آنها را.

بیمارستان تنها می پذیرد به صورت جداگانه بسته بندی وعده های غذایی ، که بدان معنی است که پیتزا و سینی و شل و مواد غذایی که نیاز به مردم در مصرف مواد غذایی از همان سطح و آمدن به تماس نزدیک با یکدیگر مجاز نیست.

Jodko یادآوری مردم به عمل اجتماعی فاصله و به دنبال دستورالعمل از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در مورد چگونه به گسترش این ویروس است.

“مردم کمتر ما را به مراقبت بهتر مراقبت ما می توانیم به کسانی که به آن نیاز دارید,” او گفت:.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im