استمفورد بیمارستان درمان 4 نفر آن را به عنوان آماده برای افزایش coronavirus عفونت

استمفورد — به عنوان شهر و دولت سطح شیب دار تا اقدامات لازم برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید استمفورد بیمارستان آماده برای یک پیش بینی افزایش موارد عفونت.

از روز شنبه چهار بيماران تحت درمان COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس دکتر گفت: Rohit Bhalla, معاون ارشد بالینی وزارت امور خارجه و با کیفیت برای استمفورد سلامت که شامل بیمارستان و خدمات وابسته.

تمام بیماران شنبه در نمایشگاه به وضعیت خوب Bhalla گفت: اما این غیر ممکن است بدانید که چگونه بسیاری از عفونت ها افزایش خواهد آورد یا زمانی که.

“در این نقطه شکوفایی در موارد هنوز ناشناخته پس از آن سخت است برای پیش بینی آنچه نیاز خواهد بود” Bhalla گفت. “ما آماده هستند; ما عملیات به طور کامل در اثر.”

هر روز در ایالات متحده تعداد موارد را افزایش می دهد صدها نفر است. بیشتر تست در حال انجام است به طوری که بیشتر مردم در حال یادگیری آنها COVID-19 و بیمارستان در حال تقلا برای اطمینان از آنها غرق بیماری همه گیر.

استمفورد بیمارستان دارای 305 تخت از روز شنبه 205 بودند اشغال Bhalla گفت. مدیران بدانند چه فضاهای در بیمارستان می تواند تبدیل به اتاق است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان COVID-19 بيمار در صورتی که باید نیاز Bhalla گفت.

“اکنون زمان مهمی برای برنامه ریزی شود که” او گفت:.

همان می رود برای نیروی انسانی, او گفت:.

“ما ایجاد یک نیروی کار, استخر, که در آن کارکنان می تواند repurposed از دیگر مناطق” Bhalla گفت. “ما کافی کارکنان در حال حاضر, اما, متاسفانه, که آیا آن خواهد شد به اندازه کافی نمی تواند کاملا شناخته شده است.”

همانطور که از پنج شنبه, 30 کارکنان بیمارستان بودند قرنطینه در خانه, او گفت:.

“آنها به خوبی انجام می دهند; ما در حال نظارت بر آنها” Bhalla گفت. “این به احتمال زیاد آنها شده اند در معرض از طریق جامعه — اعضای خانواده و یا تماس با جاهای دیگر. هیچ تایید قرار گرفتن در معرض مربوط به بیماران بستری در بیمارستان.”

در لغت از ویروس زبان آن را به نام جامعه گسترش یافته است.

“افرادی هستند در جامعه که در حال آزمایش مثبت اما قادر به می گویند که آنها از سفر به یک منطقه در معرض خطر بالا و یا در تماس با یک فرد شناخته شده COVID-19,” Bhalla گفت.

اعتقاد بر این است که این ویروس منتقل می شود و عمدتا توسط قطرات تنفسی و شاید وقتی کسی لمس یک سطح یا شیء است که ویروس در آن و سپس لمس دهان و بینی و یا چشم با توجه به فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

این ویروس می تواند توسط افرادی که نمی دانم آنها آلوده هستند چرا که آنها در عین حال نشان دادن نشانه هایی از بیماری یک فرایند شناخته شده به عنوان بدون علامت انتقال Bhalla گفت.

“چالش در حال حاضر این است که بهداشت عمومی مقامات شده اند قادر به شناسایی درجه و دقیق راه بدون علامت انتقال,” او گفت:. “که در آن ما نیاز به تست بسیار زیادی به گسترش است.”

به این منظور در بیمارستان دوشنبه افتتاح یک درایو تا درمانگاه در محوطه دانشگاه خاموش غرب خیابان وسیع است که جمع آوری نمونه از افراد با تجویز پزشک. این درمانگاه می تواند رسیدگی به 80 نفر در روز است و عامل در ظرفیت Bhalla گفت.

از این نمونه ها در حال ارسال به یک تشخیصی شرکت به نام تلاش او گفت:. نتایج چندین روز طول بکشد. در نمونه های بیمار در حال ارسال به وزارت بهداشت; نتایج آن در حال بازگشت و در عرض یک روز. کارکنان بیمارستان اعضای آزمایش به عنوان بخشی از یک کارمند خدمات بهداشت Bhalla گفت.

“ما نیاز به تست بیشتر و سریع تر برگرد از نتایج به شناسایی واقعی جیب شیوع ویروس” او گفت:. “تجاری labs در حال تلاش برای راه اندازی نمونه پردازش سایت های به طوری که آنها می تواند اداره کند نمونه های بیشتر و ما امیدواریم که کاهش زمان چرخش. من فکر می کنم این فوق العاده است که شهر می خواهد برای دریافت یک آزمون از سایت رفتن بیش از حد.”

شهردار دیوید مارتین گفت: در این هفته او به دنبال یک شهر متعلق به سایت است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جمع آوری نمونه ها پس از تست کیت که به شدت در تامین کوتاه مدت در سراسر کشور تبدیل شده و بیشتر در دسترس است. مارتین گفت که او فکر می کند که تقاضا برای آزمون می تواند رسیدن به 10 ، 000 در هفته است.

فراتر از تست استمفورد سهام نیاز با بسیاری دیگر از ایالات متحده بیمارستان Bhalla گفت.

وجود یک هشدار دهنده کمبود ماسک و دستکش و روپوش صورت سپر و دیگر تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران بهداشت و درمان. اطلاعات از کشورهای دیگر نشان داده است که مراقبت های بهداشتی کارگران به خصوص در معرض خطر عفونت است.

“ما منابع کافی, اما ما در حال تماشای آن را در حال حاضر توسط در ساعت,” او گفت:. “ما به دنبال در شرایطی که ماسک ممکن است مورد نیاز — اگر بیمار به یک بیماری مزمن, بیماری های قلبی, برای مثال شما نمی نیاز به یک ماسک رفتن به اتاق. انواع خاصی از ماسک را می توان مورد استفاده برای تغییر کل به جای به طور مداوم جایگزین شود.”

وجود دارد در سراسر کشور تقاضا برای فن های مورد نیاز برای درمان بیماری های تنفسی مانند COVID-19. استمفورد بیمارستان دارای 60 تا 70 هواکش است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای این منظور “اما حتی وجود هر گونه پشتیبانی خوش آمدید, در این زمان,” Bhalla گفت. تهیه بيمارستان اتفاق نمی افتد و بدون کمک از دولت و بخش خصوصی گفت.

به عنوان تعدادی از عفونت ها افزایش می یابد و مقامات در حال اجرای اقدامات سختگیرانه تر برای جداسازی مردم برای محدود کردن گسترش ویروس. پنج شنبه شهر اضافه شده آرایشگری, آرایشگر, مغازه ها, ناخن سالن ها و کسب و کارهای مشابه به لیست در حال رشد است که بسته شده. دولت پنج شنبه اعلام کرد که از مارس 28 اولیه ریاست جمهوری به تعویق افتاده است تا ژوئن 2.

شده اند وجود دارد گزارش می دهد که ميزان عفونت در این منطقه را به اوج در ماه آینده یا دو اما که تماس بیش از حد دشوار است به Bhalla گفت.

“آن را غیر عاقلانه به سعی کنید برای پیش بینی است که” او گفت:. “همه ما می گویند در این نقطه است که تعداد موارد را افزایش می دهد و ما در حال برنامه ریزی برای سعی کنید به جای هر گونه افزایش است که ممکن است خود را در حال حاضر.”

[email protected]; 203-964-2296.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر