استمفورد — پدر و مادر از کودکان در سن مدرسه با نیازهای ویژه که به نگرانی در مورد آنچه که می آید پس از فارغ التحصیلی می توانید اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های خود را در یک کارگاه آموزشی در ماه آینده.

“ویژه آموزش و پرورش فروم: بررسی انتقال برنامه های دانشکده و مسیرهای شغلی” ارائه خواهد شد در 7 p. m. 4 مارس توسط Stamford مرکز جامعه یهودیان نیازهای ویژه و ورود بخش. دست در کارگاه برای پدر و مادر خواهد شد در استمفورد JCC واقع در 1035 Newfield Ave. در ستمفرد.

این کارگاه رایگان است و باز به اما رزرو هستند به شدت پیشنهاد.

آموزش و پرورش ویژه قانون وکیل لارنس برلینر و مدیران از فرانکلین موسسه آموزش Westport, کالج, دبستان و وینستون انتقال کمک خواهد کرد که پدر و مادر حرکت به مدرسه روند و توانمند سازی آنها برای پیدا کردن سمت راست آموزشی مناسب برای کودک خود را.

پدر و مادر می تواند با نیازهای حرفه ای در ویژه در حوزه آموزش و یادگیری در مورد postsecondary انتقال برنامه ها برای دانش آموزان است.

شب آغاز خواهد شد با پانل بحث و پس از شکستن جلسات برای پدر و مادر برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر و پیدا کردن چگونه برنامه می تواند به نفع کودکان خود را.

برلینر ارائه خواهد شد خود را از منظر حقوقی و تمرکز بر درک حقوق آموزش و پرورش ویژه دانش آموزان است. او خواهد شد راهنمای پدر و مادر در پیدا کردن راه حل های آموزشی و سرمایه گذاری.

نمایندگی فرانکلین موسسه آموزش خواهد بود Kinsley Rausch ساندرز رئیس انتقالی خدمات و جنیفر Dziekan, کالج, انتقال, تحت مشاوره. موسسه مسکونی انتقال برنامه برای سالمندان و تحصیلات تکمیلی سنین 18 تا 21 در فرانکلین آکادمی در ایست حدم. دانش آموزان وجود دارد یک فرصت برای بهبود خود را اجرایی عملکرد اجتماعی و عاطفی و یا دانشگاهی, مهارت های قبل از جهش به حضور در دانشگاه و یا یک حرفه ای به دنبال.

سحر ماترا از بنیانگذاران و لورن بفرم mcbeth, مدیر اجرایی, نمایندگی خواهد کرد وستپورت کالج دبستان در ویلتون در پانل. آن را فراهم می کند یک فاصله سال تجربه برای فارغ التحصیلان دبیرستان سنین 18 تا 21 با ناتوانی های یادگیری, اختلالات طیف اوتیسم و اجرایی تابع چالش ها و آماده سازی دانش آموزان برای کار و زندگی است.

جان Civita سر از مدرسه و لورن Kellner, مدیر پذیرش نمایندگی خواهد کرد وینستون انتقال است که بخشی از وینستون آماده سازی مدارس است. آن است که بسیار فردی دانشگاهی و فنی و حرفه ای انتقال برنامه در شهر نیویورک برای دانش آموزان سنین 17 تا 21 با یادگیری تفاوت.

برای ثبت نام تماس با راشل برلینر روابط عمومی دستیار در دفتر حقوقی لارنس برلینر در [email protected] یا 203-255-0582.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im