استمفورد محدودیت دسترسی به ساحل به ساکنان فصل-دارندگان مجوز

استمفورد — شروع پنج شنبه تنها استمفورد ساکنان و کسانی که با فصلی پارکینگ مجوز مجاز به بازدید از سواحل شهرستان در تعطیلات آخر هفته و تعطیلات.

نه تنها این, اما پارکینگ در بسیاری یارو در جزیره کامینگز و غرب سواحل قطع خواهد شد هنگامی که 75 درصد از فضاهای پر هستند.

شهردار دیوید مارتین پنج شنبه اعلام کرد او این است که تغییر را از نگرانی در مورد موج دوم COVID-19 بالقوه و ازدحام بیش از حد در سواحل شهرستان. شهرهای دیگر از جمله Norwalk, Fairfield و میلفورد برقرار کرده اند محدودیت های مشابه.

استمفورد ساکنان که رانندگی و یا راه رفتن به ساحل را باید اثبات اقامت در, با توجه به بیانیه. هر ساکن ممکن است یک مهمان.

اما مهمانان که از 31 متحده ذکر شده در کانکتیکات مشاوره سفر — نزدیکترین آنهایی که در حال دلاور و مریلند; بقیه در جنوب و یا غرب باید 14 روز از قرنطینه قبل از بازدید از ساحل.

هدف این است که برای “تضعیف مسافران از خارج از دولت که ممکن است ندانسته گسترش ویروس برای جامعه ما” مارتین بیانیه می خواند.

بسیاری از پیاده روی در استمفورد سواحل و کسانی که خرید روزانه پارکینگ عبور, غیر-ساکنان با توجه به این بیانیه. محدود کردن آنها در تعطیلات آخر هفته و تعطیلات “را به طور موثر کاهش ازدحام” آن را می خواند.

“در حالی که استمفورد همیشه بالید خود را به عنوان یک جامعه استقبال من یک تعهد برای قرار دادن ما ساکنان’ سلامت و ایمنی برای اولین بار در طول این ادامه همه گیر” مارتین در بیانیه ای گفت:. “با امکان بسیار واقعی از ازدحام بیش از حد در این تابستان ما سواحل باید محدود به ساکنان تا زمانی که ما می تواند اطمینان از سلامت جامعه ما است. من می دانم استمفورد جامعه باقی خواهد ماند استقبال و پذیرش از افراد از جوامع مختلف و پس زمینه هنگامی که ما در غلبه بر این بیماری همه گیر.”

برخی می گویند چنین ساحل ممنوعیت را نقض یک سال 2001 دولت حکم دیوان عالی است که می گوید: Connecticut شهرداری نمی تواند محدود nonresidents. حاکم آمد در مورد Brenden Leydon یک استمفورد وکیل است که در سال 1998 شکایت کرد شهر گرینویچ با موفقیت پس از او مجاز به تنه زدن به گرینویچ نقطه.

مقامات بهداشتی در سراسر کشور پیشنهاد اجرای سختگیرانه تر از قوانین ایمنی که در آن مردم جمع در اعداد بزرگ. مارتین اعلام می آید در میان خوشه های بزرگ در این شماره از COVID-19 نفر در جنوب غرب و غرب و در میان نگرانی در حال رشد است که بیش از حد بسیاری از آمریکایی ها به دنبال دستورالعمل های ایمنی.

استمفورد را COVID-19 موارد به اوج خود رسید و در ماه آوریل و پس از به طور پیوسته کاهش یافته است اما هنوز هم وجود دارد موارد جدید در هر هفته شهردار گفت.

اجرای ازدحام بیش از حد کمک خواهد کرد اما جلوگیری از عفونت تنها کار خواهد کرد اگر مردم ماسک, حفظ شش پا از فاصله از یکدیگر و دستهای او گفت:.

[email protected]; 203-964-2296.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de