استمفورد مرد گرفتار در Cove تصویری به اتهام جنایت نفرت حمله

استمفورد — پلیس شهر را به اتهام استمفورد مرد که در فیلم گرفتار سرزنش کردن یک گروه از جوانان سیاه پوست و لاتین در یارو جزیره پارک در ماه گذشته با یک جنایت نفرت و چند فقره حمله.

استیون مایک Dudek, 57 که پلیس می گویند اسپری چهار نفر از مردان با اسپری فلفل بود videoed فریاد در این گروه و پس از تماس با پلیس گزارش او مورد آزار و اذیت توسط “دسته ای از مردان است.”

یکی از مردان گفته فلفل پاشيده بود و خارج از وظیفه بریدج افسر پلیس است.

در روز پنج شنبه استمفورد پلیس متهم Dudek با چهار فقره تجاوز درجه دوم درجه اول ارعاب بر اساس تعصب و یا تعصب و دروغ گزارش حادثه به پلیس با توجه به استمفورد پلیس سروان. ریچارد Conklin و سرهنگ تام Scanlon.

Dudek تبدیل خود را به پلیس پس از تبدیل شدن به آگاه باشید که آنها تا به حال به دست آمده و حکم بازداشت او در نام و منتشر شد و پس از ارسال a $25,000 دادگاه ظاهر باند به گفته مقامات.

پلیس گفت Dudek با نزدیک شدن این گروه از مردان در حدود 4 بعد از ظهر روز شنبه, ژوئن 20 و متهم آنها را که مایل به استفاده از رمپ قایق در پارک حتی اگر آنها مجاز به انجام این کار. شهر قوانین اجازه می دهد تنها کسانی که خریداری کرده اند فصلی ورقه در پارک به راه اندازی خود را انجام وجود دارد.

مردان تا به حال یک قایق موتوری hitched به یک کامیون وانت پارک شده در بسیاری. این بود حمایت شد تا به سطح شیب دار. یک وکیل برای پنج مردان جوان است گفت: آنها در حال برنامه ریزی برای راه اندازی قایق خود را از غرب ساحل که در آن هر کسی ارائه شده آنها عبور می توانید راه اندازی یک قایق موتوری.

Dudek نظرات شامل نژادی معانی و تشدید به یک حمله که در آن Dudek استفاده می شود یک ماده شیمیایی اسپری در برابر چهار نفر از مردان, پلیس گفت:.

این تصویری است که به طور گسترده به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نشان نمی دهد Dudek با استفاده از یک اسپری. اما یک گردش هنوز هم عکس که به نظر می رسد از همان حادثه گفته او نشان می دهد که با استفاده از یک.

Dudek را استمفورد دفاع جنایی وکیل استیون herm n. crab گفت: از آنجا که این پرونده هنوز در دست بررسی است و او گفته شده است پلیس هنوز در حال صحبت با شاهدان او کاهش یافته بود. یک پیام به سمت چپ برای Dudek شد و بلافاصله بازگشت. او بازگشته است چندین پیام را به سمت چپ برای او در هفته های اخیر.

وکیل Darnell Crosland که به نمایندگی از پنج مردان جوان به نام حادثه یک “نفرت پر حمله” و گفت: “استمفورد بهتر از آن است.”

“قوس اخلاقی جهان ممکن است خم شدن به سمت عدالت, اما تنها اگر ما در خم آن است که راه. چه اتفاقی افتاد به جورج فلوید را برانگیخته است تا شعله در همه ما که به اندازه کافی به اندازه کافی است که آن را می آید به بی عدالتی بر اساس نژاد” گفت: Crosland. “می گویند:” من نژاد پرست نیستم’ کافی نیست. ما باید یک مثبت وظیفه به صحبت کردن برای عدالت به کار آن را به حال و به مقابله و فعالانه به مخالفت با نژاد پرستی در تمام اشکال آن است.”

این ویدئو نشان می دهد Dudek با عصبانیت فریاد و خواستار استمفورد پلیس به گزارش او مورد آزار و اذیت.

کلیپ آغاز می شود با Dudek فریاد که مردان نمی تواند راه اندازی قایق خود را در پارک شیب دار.

“من شده است را در اینجا تمام من (expletive) زندگی است. من اینجا زندگی می کنند” او می گوید: در یک نقطه و در حالی که راه رفتن به یکی از مردان جوان.

“چه شما را برای من انجام دهید؟” Dudek از او می پرسد در حالی که نگه داشتن یک گوشی تلفن به گوش او.

“من مورد آزار و اذیت توسط یک دسته از مردان سیاه و سفید را در اینجا,” او می گوید به تلفن. یک لحظه بعد Dudek ادامه می دهد: “این استمفورد پلیس بخش? وجود دارد مردم در تلاش برای قرار دادن یک قایق در آب است که غیر قانونی است. من یک قایق را در اینجا. من یک حق قانونی برای قرار دادن قایق در آب است. آنها نه.”

“چگونه شما می دانید که ؟” یکی از مردان جوان می پرسد. “که گفت: ما در حال قرار دادن قایق در آب ؟ هیچ کس گفت که. ما در حال حلق آویز کردن است.”

یکی از مردان می پرسد برای خود نام و Dudek پاسخ, “من نام خدا است.”

“یک دسته از بچه ها سیاه و سفید در حال اذیت و آزار من” او تکرار می کند. “بله اذیت و آزار من است. سفید زندگی می کند توجه بیش از حد.”

یکی از مردان جوان مواجه Dudek در هفته گذشته گفت: او معتقد است که او و دوستان او که سیاه پوست و لاتین خاص بودند به دلیل رنگ پوست خود را.

“آنچه برای ما اتفاق افتاده است یک مثال کامل از این مرد weaponizing اداره پلیس و به عنوان یک مرد سیاه پوست که در امریکا این اتفاق می افتد بیش از حد اغلب” گفت: Tarae Frazier, 24, از استمفورد.

پسر عموی خود را Tyshawn Frazier گفت: روز قبل از حادثه بود که روز تولد خود را. که در تاریخ ژوئن 19, گرامی, به عنوان Juneteenth روز در سال 1865 در آن باقی مانده بردگان در ایالات متحده آزاد شد — بیش از دو سال پس از آزادی اعلام تصویب رسید.

“ما به ساحل رفت در Juneteenth به یک زمان خوب به بزرگی سه روز آخر هفته. و او قرار داده تا ما با یک موضوع است. و این نباید اتفاق می افتد گفت:” نورواک ساکن ، “ما نباید از رفتن ما درب و, شما می دانید, بود, ترس مانند آن. ما همه برابر است. ما همه انسان هستیم.”

استمفورد رئیس پلیس تیم شاو در هفته گذشته گفت: دو طرف درگیر در این حادثه گفت: داستان بسیار متفاوت پس از درگیری و پلیس زمان به بررسی.

“در حالی که این مورد معاملات با کسی است که شکایت در مورد افراد دیگر به طور غیر قانونی با استفاده از رمپ قایق ما بر این باور است که در این مورد خاص بر اساس کلیت اطلاعاتی که ما جمع آوری کرده اند تا کنون این رویداد را تشدید کرد به یک نژادی حادثه” شاو گفت: در هفته گذشته.

[email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net