استمفورد مرد, گیر افتاد, فروش مواد مخدر, پلیس می گویند

استمفورد با مواد مخدر و جرایم سازمان افسران تماشای سمت غرب خانه مشکوک یک قاچاقچی مواد مخدر کشف شد و نگهداری مواد مخدر در ماشین خود و گران او را به اتهام فروش کراک کوکائین و ماری جوانا.

سروان. ریچارد Conklin گفت: تیم ملی افسران مخفیگاه آنان که جرمین اسمیت, 39, از Hanrahan خیابان بود و خرید و فروش مواد مخدر از خانه اش و در روز سه شنبه بالا رفت و به اطراف نگاه.

ماموران متوجه شده است که اسمیت خواهد راه رفتن به عقب از اموال که در آن او زندگی و رسیدن به تنه سبز هوندا و سپس دیدار با کسی که کشته شده است. پلیس مشکوک او نگهداری مواد مخدر در اتومبیل خود را و کاربردی برای جستجو در حکم هوندا و همچنین اسمیت فرد و آپارتمان خود را.

در 4:30 بعد از ظهر و پس از اخذ حکم بازرسی امضا ماموران متوقف اسمیت بود که در خارج از خانه خود را و جستجو او را پیدا کردن چیزی Conklin گفت.

اما زمانی که آنها باز تنه هوندا آنها یافت ساندویچ کیسه های حاوی 116 کوچک زیپ قفل کیسه از ماری جوانا و 17 گره کیسه های کرک کوکائین Conklin گفت.

اسمیت به اتهام در اختیار داشتن مواد مخدر به قصد فروش و فروش غیر قانونی مواد مخدر, فروش مواد تحت کنترل و برگزار شد در ازای $25,000 دادگاه ظاهر اوراق قرضه.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>