استمفورد مرد متهم در I-95 حادثه تیراندازی

استمفورد — یک استمفورد که پلیس به ضرب گلوله تپانچه نیمه اتوماتیک در عبور اتومبیل در بزرگراه بین ایالتی 95 روز شنبه متهم شده بود روز شنبه با سلاح های متعدد جرائم.

استیو St. Jacques, 26, از دورنت خیابان بود با اتهام جنایی در اختیار داشتن یک اسلحه غیر قانونی تخلیه از یک اسلحه گرم بی پروا خطر افتادن و جنایی تجاوز و برگزار شد در $250,000 دادگاه ظاهر اوراق قرضه.

پلیس گفت: “سنت ژاک ظاهرا مبتلا به پارانوئید و هذیان در حالی که در یک قدرتمند توهم زا مواد مخدر زمانی که او در زمان به, Fairfield, خیابان گذشتن و به اتهام شروع به شلیک کردن در اتومبیل.

“او رفت و زندگی خود را Instagram حساب به عنوان او راه می رفت پایین بزرگراه و صحبت در مورد او چگونه فکر مردم بودند پس از او و او تیراندازی در آنها گفت:” Sgt. شان Boeger که رهبری این تحقیقات را به این حادثه.

پلیس گفت که آنها آشنا با سنت ژاک. در سال 2014 او به اتهام سرقت از $100 در تولد پول از یک مرد مبتلا به اوتیسم. او محکوم به درجه دوم سرقت و درجه دوم larceny.

هیچ کس گزارش هر گونه آسیب و یا آسیب پس از حادثه تیراندازی کشته شده است. محققان چهار تازه پوسته پوسته در فیرفیلد خیابان گذشتن مدت کوتاهی پس از یک گارد امنیتی در یکی استمفورد محل به نام 911 به گزارش یک مرد تیراندازی اسلحه گرم از پل در 12:08 بعد از ظهر شنبه.

افسران پلیس تابیده از ضخامت قلم مو روی شیب خاکریزی در کنار thruway با دستیار سگ های پلیس در تلاش برای جمع آوری شواهد. سروان. ریچارد گفت: Conklin خود را جستجو مشبک نامربوط موارد از جمله فکس اسلحه گرم — a BB gun از این نوع استفاده می شود معمولا در خیابان سرقت به دلیل آن به نظر می رسد معتبر.

“این است که به طور متوسط شما نوع رفتار که در آن کسی در بعد از ظهر می رود بالا رفتن در اتوبان و شروع به کف زدن کردن دور” Conklin گفت. “در طول این وضعیت با همه گیر ما در بر داشت ناگهان واقعی flareup در استفاده از PCP که باعث می شود مردم بسیار پارانوئید.”

سرهنگ یوجین Dohmann گفت: مردم در بزرگراه ها در اوایل بعد از ظهر سه شنبه بسیار خوش شانس بودند.

“زمانی که شما آتش چهار تصادفی دور حتی اگر شما در حال تلاش برای ضربه زدن کسی بر روی این بزرگراه با ماشین وزوز توسط — این یک معجزه بود نه یکی زده بود,” Dohmann گفت. “ما نمی دانیم که از هر گونه آسیب است. دور ممکن است آمار صندوق عقب یک ماشین و ممکن است آنها را شنیده آن را به دلیل بزرگراه سر و صدا آنها ممکن است کشف آسیب نشده است.”

افسران که در پاسخ به تماس سهشنبه در بر داشت St. Jacques بر روی شانه های عازم شمال کنار من-95, مصرف کردن لباس خود و ضعیف کردن ماشین پلیس گفت:. ماموران او را به استمفورد بیمارستان.

در یک نقطه او به پلیس گفت که دفعه بعد او را صبر کنید بر روی پل و شلیک پلیس به عنوان آنها وارد گفت Boeger.

Conklin گفت که تعدادی از واحدها در این بخش به خوبی کار می کرد روز سه شنبه به ایجاد دلهره و مورد بررسی.

“این بسیار خوب تلاش مشترک بین اداره تحقیقات جنایی گشت افسران و ماموران مبارزه با مواد مخدر در طول یک ترسناک و ناراحت کننده نوع تماس بگیرید و ما خوش شانس بودند هیچ کس صدمه دیده بود” Conklin گفت. “این یک واکنش سریع و تبریک به همه درگیر.”

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>