استمفورد — برای دومین بار در یک شهرستان بوده است و متهم به جرم و جنایت نفرت به اتهام تماس با مرد دیگری قومی لکه دار این بار در یک باشگاه خصوصی در استمفورد در روز رئیس جمهور.

پلیس می گویند جرارد سیل 50 از Uncas جاده شد متهم با تهدید و ارعاب بر اساس تعصب و یا تعصب و منتشر شد و پس از ارسال 5000 $در دادگاه ظاهر اوراق قرضه.

گروهبان. Kenneth جارت گفت: حادثه رخ داده در داخل باشگاه عقاب در شرق خیابان اصلی فقط قبل از 4 بعد از ظهر روز دوشنبه. او گفت که یک مرد وارد باشگاه به عنوان مهمان و یک عضو برادرانه منظور از عقاب و شروع به معاشرت. در یک نقطه سیل که سفید است, شروع به تماس با مرد قومی لکه دار کردن بر اساس رنگ پوست جارت گفت.

در برخی از نقطه اختلاف شد و فیزیکی این دو رو به یک نزاع و جدال و زده هر یک از دیگر جارت گفت.

زمانی که پلیس به باشگاه آنها می توانید ببینید که مهمان شده بود و منگنه شده و تا به حال برخی از تورم بالای چشم خود را. سیل را بازداشت گرفته شده که در آن نقطه.

سیل را وکیل استفان E سیگر گفت: نگاهی تصویری و دیگر شواهد “در تلاش برای درک این اتهامات در برابر پس زمینه از دیگر چشم انداز آشکار کردن حقایق است.”

“مواردی که شامل تعصب-با انگیزه, دستگیری می تواند بسیار شارژ و هم بزنید تا احساسات منفی,” او گفت:. “اما فقیر انتخاب کلمات شبیه به جوک های بد اغلب می تواند از متن گرفته شده. ما در حال انجام خود ما بلافاصله تحقیقات برای اطمینان از کل داستان سطوح”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im