استمفورد مرد به اتهام DUI پس از دیوار سنگی برخورد

استمفورد — پلیس شهر بود که فقط خریداری شده و دو بطری ویسکی ذکر شده برای رانندگی در حال مستی پس از توفنده به یک دیوار سنگی در نورث ستمفرد ملک در اوایل بعد از ظهر سه شنبه.

گروهبان. خوزه آلوارز گفت: پلیس نامیده می شدند به 450 Haviland جاده در 2:49 p. m. در این گزارش از یک ماشین توفنده به یک دیوار سنگی در اموال. زمانی که پلیس به آنجا را داشت و این اپراتور از سقوط خودرو, Colton رایلی, 36, از استمفورد در یک “به شدت مست” دولت آلوارز گفت.

پلیس گفت که آنها دو افتتاح شد و بخشی از مصرف بطری ویسکی که با توجه به رسید همچنین در ماشین پیدا شده بود خریداری شده در یک فروشگاه محلی حدود یک ساعت زودتر.

پلیس گفت که آنها همچنین دریافتند لود 9 میلی متر Glock تپانچه داخل رایلی قفل جعبه دستکش. آلوارز گفت: رایلی به درستی مجوز برای حمل سلاح اما مجوز خود را و تپانچه کشف و ضبط شد همراه با بطری مشروب الکلی و دریافت.

سروان. ریچارد Conklin گفت: تپانچه اجازه منتقل خواهد شد به پلیس ایالتی برای امکان لغو.

زمانی که پزشکان وارد رایلی سعی در رد پزشکی توجه پلیس گفت: اما به دلیل inebriated دولت او گرفته شد به استمفورد بیمارستان.

پس از آزادی وی از بیمارستان کمتر از دو ساعت بعد رایلی خواسته شده بود به انجام سه تست هشیاری اما هنوز هم بیش از حد مست به انجام آنها آلوارز گفت.

رایلی حاضر به گرفتن یک تست breathalyzer و نیز حاضر به چاپ یا شات لیوان خود گرفته آلوارز گفت.

او متهم در عملیاتی تحت تاثیر عدم رانندگی در مناسب لین غیر قانونی سازی یک هفت تیر و امتناع به اراذل و اوباش و یا چاپ شده است. او در جای 10000 $در دادگاه ظاهر bond آورده و به بریدج برای تفهیم اتهام.

[email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de