استمفورد مرد به اتهام شرمی پس از اتهام حادثه در نوار

استمفورد — پلیس شهر می گویند پس از یک بررسی طولانی مدت است که شامل تجزیه و تحلیل DNA آنها بازداشت یک شهر مرد به اتهام تحریک در یک زن جوان در شلوغ بدفورد خیابان بار در ماه نوامبر گذشته.

به گفته سرهنگ تام Scanlon از اداره تحقیقات جنایی این حادثه رخ داده است در محبوب هادسون اجتماعی در شنبه شب قبل از روز شکرگزاری است.

استقرار آن شب بود “بسته بندی شده” به پلیس گفت: با توجه به تصویری به دست آمده از داخل.

یک زن جوان که ایستاده بود و با برخی از دوستان در لبه سالن احساس کسی که مالش در برابر او سرین, پلیس گفت:.

زمانی که او تبدیل به اطراف او خال خال یک مرد درست پشت سر او با آلت تناسلی خود را از, پلیس گفت:.

آن زن در آن شب با نزدیک شدن دو افسر پلیس و گزارش حادثه به اتهام. صبح روز بعد در ساعت 8 صبح او رفت و به مقر پلیس با لباس او پوشیده بود شب قبل به عنوان شواهدی از آنچه اتفاق افتاده بود به پلیس گفت:.

پلیس گفت که آنها در بر داشت تصویری از این حادثه از یک دوربین مدار بسته در داخل نوار.

پس از تبدیل مرد راه می رفت از نوار شمالی در بدفورد خیابان, پلیس گفت:.

پلیس به باشگاه رفت و مصاحبه با کارکنان اما قادر به شناسایی مظنون است.

در دسامبر. 7, Scanlon گفت: ماموران مشغول به کار مورد از جمله دامین رزا رهبری Sgt. شان Boeger, گیر افتاد, شکستن هنگامی که کسی در باشگاه به نام به این میگن مشکوک بود. افسران گشت در پاسخ به این نوار در بر داشت و Bouchaib Gharrida و 53 بود که به عنوان مظنون است.

پلیس پس از آن به دست آمده حکم DNA خود را که اعدام شد به زودی پس از یک سواب از DNA به دست آمده پلیس گفت:. نمونه همراه با لباس شواهد شد و سپس به دولت ارسال شد پزشکی قانونی علوم آزمایشگاهی در مریدن.

Scanlon گفت: آزمایشگاه همسان Gharrida DNA به مایع منی بر روی زن شلوار.

زمانی که Gharrida به نظر می رسد در مقر پلیس برای مصاحبه گفت: از طریق یکی از دوستان که صحبت عربی است که آلت تناسلی خود را خارج شد زمانی که او بود در کف رقص رقص و او به طور ناگهانی انزال, اما نمی, جلق زدن با توجه به حکم بازداشت که به دست آمده بود در اوایل این ماه.

Gharrida از سنگ بهار جاده تبدیل شده خود را به پلیس و به اتهام بزه فقره چهارم-درجه تجاوز جنسی و شناعت و منتشر شد و پس از ارسال a $25,000 دادگاه ظاهر باند, پلیس گفت:.

“این مایه تاسف شرایط” گفت: وکیل Rashmi پاتل. “ما به دنبال به تمام اتهامات و ما می خواهیم به prejudge این شرایط از گزارش پلیس.”

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de