استمفورد مرد به اتهام عامل, مواد مخدر, کارخانه, فروش ماری جوانا

استمفورد — پلیس راهنمایی از همسایگان در این یارو محله مورد خرید و فروش مواد مخدر و اتومبیل آمدن و رفتن منجر به یک مجسمه است که مشبک کمی بیش از پنج پوند ماری جوانا.

سروان. ریچارد Conklin گفت: محله شکایات در Sylvan Knoll co-op درست کردن خیابان ساحلی درباره ساکن, Christopher Evans, 30, فروش مقادیر زیادی از ماری جوانا از خانه خود را به ارمغان آورد با مواد مخدر و جرایم سازمان افسران را به Sylvan Knoll اموال روز سه شنبه بعد از ظهر.

پس از راه اندازی نظارت از خانه, پلیس دیدم یک ماشین جلو و ایوانز بیرون آمده و به استقبال راننده. Conklin گفت: افسران نزدیک به اندازه کافی برای دیدن Evans تصویب مرد یک کیسه از ماری جوانا و سپس دو روشن بلانت به مهر و موم معامله.

افسران منتقل شده و در بازداشت ایوانز برای فروش ماری جوانا کشف و ضبط 7 گرم یک چهارم اونس کیسه علف هرز.

زمانی که افسران جستجو اوان خانه آنها پیدا پنج پوند ماری جوانا همراه با یک مقیاس و بسته بندی مواد از آنها کشف و ضبط شده Conklin گفت. ایوانز نیز تا به حال دو ماری جوانا گیاهان در حال رشد در خانه Conklin گفت.

ایوانز بود به اتهام در اختیار داشتن کمتر از چهار اونس ماری جوانا, فروش یک ماده کنترل فروش برخی از مواد مخدر و عامل مواد مخدر کارخانه. او منتشر شد پس از ارسال 10000 $در دادگاه ظاهر پیوند و برنامه ریزی شده است به arraigned مارس 24.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر