استمفورد مرد به اتهام تجاوز جنسی پس از گفته groped زن در آسیاب رودخانه پارک

استمفورد — یک شهر در بعد از ظهر یکشنبه گفته groped زن برهنه در آسیاب رودخانه پارک به عنوان زن و دختر و نوه سعی کردم به راه رفتن به دور از مرد عجیب و غریب که باعث ناراحتی آنها, پلیس گفت:.

Marlon بال بال, 31, لافایت خیابان بود به اتهام چهارم-درجه تجاوز جنسی خطر آسیب به کودک و نقض صلح است.

با توجه به گزارش پلیس از بال بال را بازداشت بال بال آمد به خانواده به عنوان آنها نشسته بودند در پارک. او را متوقف و برداشت در ژاکت پوشیده شده توسط یکی از زنان. زنان گفت Pitter به راه رفتن نگه دارید و به دور از آنها.

سه نفر رو به بیرون از خود برسد اما به دنبال, گروه, گزارش, گفت:. به عنوان آنها صعود برخی از پله ها به منظور رسیدن به ماشین خود را هنگامی که بال بال groped قدیمی تر زن باسن است.

هنگامی که پلیس وارد, زن, دختر, شناسایی Pitter بود که هنوز هم در این پارک به عنوان مردی که لمس مادر خود را به عنوان آنها راه رفتن را از او در این گزارش گفت:.

پلیس نیز صحبت به دو پسر چه کسی گفت که آنها را دیدم بال بال گرفتن در زنان, ژاکت, و آنها به او گفت به ترک خانواده به تنهایی در این گزارش گفت:.

Pitter که دارای یک لیست از اعتقادات از جمله دزدی و خرید و فروش مواد مخدر و larceny برد یکشنبه شب در استمفورد بیمارستان شد و arraigned در اتهامات صبح روز دوشنبه. به او گفته شد به اقامت در خارج از آسیاب رودخانه پارک و نه تماس با شکایت شهود.

Pitter است که برگزار می شود در ازای $25,000 دادگاه-ظاهر باند در بریجپورت مرکز تادیبی.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>