استمفورد — یک استمفورد کرد در حالی که ماهیگیری در استمفورد طرف Mianus رودخانه در صبح روز شنبه کشته شده است.

گروهبان. رابرت Shawinsky گفت: از 59 سال که هویت نشده است منتشر شده توسط پلیس پیدا شد توسط Mianus رودخانه پارک را برانگیخت و به نام در به پلیس در حدود 10:30 صبح

شاهد تلاش برای احیای مرد اما نمی تواند او را وادار به نفس کشیدن دوباره Shawinsky گفت. زمانی که پلیس در ابتدا به آنها گفته شد وجود دارد ناخودآگاه و بی توجه که ممکن است کاهش یافته و به رودخانه منجمد آب های نزدیک Merriebrook خط.

اما پس از مأموران وارد یک شاهد بود که با خانواده خود در پارک در آن زمان گفت که آنها را دیدم مرد ماهیگیری از سراسر رودخانه و او ظاهر می شود همه حق در آن زمان پلیس گفت:. اما لحظاتی بعد به خانواده شروع شد و به تصویب ماهیگیر او پس از آن دیده می شود دروغ گفتن در رودخانه صورت تا حدود شش تا 10 فوت کردن رودخانه, بانک, پلیس گفت:.

آنها به نام مرد اما هیچ پاسخی دریافت نکرده. شخص دیگری انداخت یک چوب در انسان به دقت از دست رفته او اما مرد ساخته شده بدون واکنش.

شاهدان از سمت دیگر رودخانه و سپس کشیده مرد را از آب خارج کرد و شروع به او CPR.

پزشکان وارد شده و در همان زمان به عنوان پاسخ افسران پلیس و شروع درمان ،

این مرد به بیمارستان منتقل شد جایی که او مرده. Shawinsky وجود دارد گفت: هیچ دلیلی برای شروع یک پرونده جنایی.

یکی دیگر از ماهیگیر از ملورن n. y. گفت: پلیس که او را دیدم مرد ماهیگیری در ساعت 9 صبح او گفت که او می بیند مرد ماهیگیری در منطقه و صبح که دیدم او نشسته مسیر کشیدن یک سیگار.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im