استمفورد — یک مهاجر ثبت نشده و با یک دستور اتهام رانندگی در حال مستی بوده و محکوم به 10 سال زندان برای توفنده به یک دارین و باعث فلج او صدمات در حالی که رانندگی مست در استمفورد در ماه ژوئن 2017.

قاضی گری سفید صادره حکم به Elio مارتینز 46 بعد از یک قلب خارق شنوایی است که در آن زن مجروح, کری Maturo, خواندن طولانی بیانیه ای جزئیات چگونه مارتینز اقدامات را تحت تاثیر قرار زندگی خود را و سمت چپ او تعجب برای یک زمان اگر او ممکن است شده اند بهتر است اگر او تا به حال او را کشته است.

نشسته در دادستان جدول با عصا در کنار او و دستیار وکیل دولت دانیل Cummings, Maturo, 54, گفت: او فعال بوده است تمام زندگی اش بازی, ورزش, پیاده روی, دوچرخه سواری و کمپینگ. او متعلق به مسابقات سه گانه باشگاه و اسکی روی آب و برف است.

اما همه که به پایان آمد او گفت: در روز 18 ژوئن 2017 هنگامی که او سوار به استمفورد برای یک ماموریت و کشیده به یک چراغ ترمز در خیابان اصلی شرق بعدی به Quintard تراس در نزدیکی خیابان گل تلفونی پل راه آهن.

Maturo, نیویورک شهرستان, خرده فروشی, اجرایی گفت: او را دیدم یک ون به سرعت به سمت او در آینه دید عقب و فقط به او رسیده برای تغییر دنده به حرکت از راه ون ناودان به عقب ماشین خود را به عنوان او احساس او را به “خرد.”

پس از برخورد با یک ماشین دوم که به دام افتاده در ماشین او با تجربه تمام احساس در او پا و پاها را ترک گفت. Maturo گفت: او بلافاصله می دانست که او فلج شده بود و درد مشقت بار او احساس ناشی از او را به “blood-curdling فریاد” با صدای بلند به اندازه کافی برای جذب جمعیت. در ضمن مارتینز فرار از صحنه تصادف به گفته پلیس اما بعدها گرفتار شده است و در زندان پس قادر به ارسال a $250,000 دادگاه ظاهر اوراق قرضه.

اکنون پس از دو سال و هفت ماه Maturo گفت که او می ماند فلج در او کمر به پایین پاها و پاها و کمی امید بهبودی. او گفت که او نمی تواند ایستاده کردن, دوش گرفتن و یا لباس پوشیدن بدون کمک و مهم نیست چقدر سخت او از آثار او کمی قدرت از کمر به پایین.

او گفت: او ثابت درد عصبی است که باعث می شود پاهای خود را به احساس به عنوان اینکه آنها در سطل زغال داغ و شیشه خرده ریز یا متناوب در سطل یخ با شیشه خرده ریز و گفت: گفت که او در نظر گرفته شده است قطع به عنوان یک گزینه برای از بین بردن درد و رنج خود را.

چون مارتینز تا به حال هیچ بیمه او به صرف بخشی از روز خود را در تلفن با شرکت بیمه تماس دفاتر پزشکان در برخورد با درمانگران فیزیکی و پرداخت صورتحساب.

در زمانی که او احساس می کند مانند او یک بار به شوهرش و دیگران او شگفتی اگر آن شده اند که بهتر است اگر مارتینز را کشته بود او گفت: در تزلزل صدای اضافه کرد او هنوز هم سپاسگزار است برای زنده ماندن است.

“الیو مارتینز نیست مرا بکشند. بدون این بدتر از آن است. او لت و پار من. او زندانی من. شما ببینید من یکی که از دست همه آزادی من,” او گفت:.

دادستان کامینگز گفت: “وحشتناک” حادثه هرگز اتفاق افتاده اند چرا که در زمان مارتینز فرار کرده بود تحت تعقیب از یک 2012 رانندگی در حال مستی بازداشت. او پرسید: قاضی به حکم مارتینز به هفت تا نه سال در زندان

مدافع بنیامین Aponte گفت مارتینز پشيمان شد و در زمان مسئولیت برای آنچه که او انجام داده بود با شفاعت از گناه به دو فقره, رانندگی در درجه دوم حمله با یک خودرو موتور ترک صحنه تصادف و عدم به نظر می رسد در دادگاه. او گفت: مارتینز بود و غم زده با مرگ دو نفر از فرزندان و درد و رنج از مسائل مربوط به سلامت روانی وی به بطری و مصرف بیش از حد آن روز.

هنگامی که آن زمان برای او به صحبت می کنند مارتینز گفت که او هرگز به معنای ایجاد Maturo چنین درد و عذرخواهی به او و خداوند است. “این هدف من نیست برای ارتکاب هر جرم و جنایت و از آنجا که من یک جنایتکار او گفت:” از طریق یک intrepreter در حالی که چهار نفر از فرزندان جوان خود نشسته در یک پیو با مادر خود تنها چند پا پشت سر او.

در حالی که قاضی سفید گفت او قدردانی که مارتینز نشان داد ندامت برای رفتار خود و عذرخواهی او فکر نمی کنم که ساخته شده تا برای آنچه که او انجام داده بود.

“او گفت: او یک جنایتکار اما او یک جنایتکار است. او بی پروا فکر و با استفاده از یک ماشین به علت مقدار زیادی از درد به قربانی و هیچ چیز وجود دارد من می توانید انجام دهید برای بازگرداندن این قربانی وضعیت جسمی به آنچه آن را” سفید گفت. “همه من می توانید انجام دهید این است که تحمیل این جمله که من فکر می کنم مناسب است بر اساس حقایق است.”

مرکز پلیس سروان. Diedrich ههن که دیدم Maturo مجروح در ماشین بعد از برخورد و کمک به قرار دادن پرونده با هم برابر مارتینز در حال حاضر برای اولین بار بخشی از محکومیت جلسه روز چهارشنبه گفت: “وحشتناک بود درس آموخته می شود از این حادثه.

“این وحشت از رانندگی در حال مستی. گاهی اوقات مثل غم انگیز مورد خانم Maturo, زندگی تغییر صدمات می تواند در نتیجه. من فکر نمی کنم من تا کنون شنیده ام قوی تر قربانی تاثیر بیانیه و گوش دادن به خانم Maturo مردم نیاز به خواب بیدار می شوید. رانندگی در حال مستی است مانند در اختیار داشتن یک لود سلاح است که می تواند در هر زمان” ههن گفت. “قلب من خونریزی برای Maturo خانواده و امیدوارم او را به قدرت برای دیدن این طریق است.”

به عنوان Maturo شد خروج از دادگاه از او خواسته شد در مورد آنچه مارتینز تا به حال به می گویند ،

“من خدا را شکر برای گذشته ، من درک که. آن را به معنای زیادی,” او گفت:.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im