استمفورد مرد می شود 2 سال برای حمل اسلحه به سرقت رفته

استمفورد — یک استمفورد که بستری حمل یک اسلحه است که به سرقت رفته بود از فلوریدا یک دهه پیش بود که محکوم به دو سال و یک روز زندان در استمفورد دادگاه صبح روز چهارشنبه.

Wilbert دسته, 25, به نظر می رسد قبل از اینکه قاضی ریچارد mark morin و التماس کرد گناه را به سرقت اسلحه و نقض خود را مشروط و زمانی که او دستگیر شد و برای در اختیار داشتن و سرقت اسلحه آوریل گذشته. پس از سپری کردن دوران محکومیت خود را دسته صرف خواهد شد و بعد از سه سال منهای یک روز در ویژه آزادی مشروط که در آن او می تواند بازگشت و بلافاصله به زندان برای شکستن هر قانون برای مقدار از زمان او را ترک کرده است در حکم آزادی مشروط.

مدافع بنیامین Aponte به نمایندگی از دسته و پرونده تحت تعقیب قرار بود توسط معاون دستیار وکیل دولت الیزابت Moran. دسته می تواند دریافت به عنوان بسیاری از 10 سال در زندان به علاوه شش ماه دیگر برای نقض آزادی مشروط.

هنگامی که دسته ای دستگیر شده بود در آوریل 25, به گفته پلیس خود را در مبارزه با مواد مخدر و جرایم سازمان یافته تیم ملی افسران شده بود با نوک انگشتانش کردن به یک مرد با یک تفنگ دستی در منطقه پنج بچه همبرگر در بالا ریج جاده. افسران رفت به محل و یک مرد اتصالات شرح بود که به عنوان دسته.

آنها بررسی می شود یک کیسه کتاب او حمل و تخلیه نیمه .22-کالیبر تفنگ سروان. ریچارد Conklin گفت: در آن زمان.

Conklin گفت: دسته ای از بدفورد خیابان. بستری بود که تفنگ خود را و بلافاصله کمربندش را بست: “من نمی خواهید به اتلاف وقت خود را — من را به سرقت برده است که تفنگ.”

پلیس بعد از تعیین تفنگ بود گزارش سرقت از شیروانی مرجان, فلوریدا,., هنگامی که دسته را فقط 16. دسته پلیس گفت که او نمی سرقت اسلحه در اصل اما که او سرقت اسلحه در زمان بعد.

“آقای دسته نداد بنابراین به نظر می رسد که او به سرقت برده یک سرقت اسلحه” Conklin گفت: در آن زمان.

دسته شد متهم با در اختیار داشتن یک سرقت اسلحه و حمل اسلحه بدون مجوز و برگزار شده است در بریجپورت مرکز تادیبی قادر به ارسال a $125,000 اوراق قرضه.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر