به روز شده

استمفورد — یک بریدج قاضی در روز جمعه دو برابر اوراق قرضه در استمفورد مرد قرار گرفت در اثر تیراندازی یک زن در سمت غرب به شهرستان.

Gary Greig, 66 برگزار شد بیش از آخر هفته به جای $250,000 دادگاه ظاهر باند در اختیار داشتن غیر قانونی اسلحه شارژ بعد از پلیس در پاسخ به غرب خیابان اصلی آپارتمان چهار شنبه, جایی که آنها در بر داشت یک زن را به ضرب گلوله به مرگ, پلیس گفت:.

Greig شده است متهم در مرگ دستگیر شد اما در تفنگ شارژ. او یک محکوم جانی برای قتل درجه دوم در ایالت نیویورک در سال 1984.

در تفهیم اتهام در بریجپورت صبح روز دوشنبه ارشد دستیار وکیل دولت مورین Ornousky گفت: Grieg گفته مقامات او کشته شدند که پلیس شناسایی و در روز دوشنبه به عنوان Staci Magazzi 50 و اعتقاد بر این بود از بریجپورت.

“آقای Greig در حال بررسی مرگ یک زن که او را شناسایی کرده است به عنوان دوست دختر خود را” Ornousky گفت. “او ساخته شده است اظهارات که او را کشته و او خودکشی کرد و در حال حاضر تحت بررسی است.”

قاضی جوآن الکساندر در پاسخ به دو برابر Grieg باند است.

“بر اساس سابقه کیفری خود که شامل محکومیت قتل درجه دوم و این واقعیت است که وجود دارد در حال انجام تحقیقات من تنظیم اوراق قرضه در $500,000,” او گفت:.

Greig بود در زیرزمین قفل بر روی دوربین در طول جلسه و چیزی نمی گویند. او اختصاص داده شد موقت مدافع عمومی برای شنیدن که کاهش یافته است به نظر.

پلیس در پاسخ به Greig آپارتمان سهشنبه برای بررسی سرنشینان. سرهنگ تام Scanlon که سر تا اداره تحقیقات جنایی کاهش یافته است به بحث در مورد که برای رفاه را بررسی کنید و یا چرا.

داخل چهارم-طبقه آپارتمان در 182 غرب خیابان اصلی پلیس Magazzi مرده است. آپارتمان به عنوان یک صحنه جرم و جستجو پس از جستجو در حکم اعمال شد.

در بیانیه ای بعد از ظهر دوشنبه Scanlon و سروان. ریچارد Conklin گفت Magazzi مرگ ناشی از یک زخم گلوله. اما شیوه ای که از مرگ — آیا Magazzi کشته شد, حادثه قتل یا خودکشی — هنوز رتبهدهی نشده است تعیین می شود رئیس دفتر معاینات پزشکی.

Scanlon بیشتر کاهش یافته است اظهار نظر در این مورد است.

[email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de