استمفورد شهردار: 5,000 آزمون یک هفته نیاز به توقف coronavirus

استمفورد – شهردار دیوید مارتین ساخته شده است که در آن ماموریت خود را برای راه اندازی بیشتر COVID-19 تست سایت در سراسر شهرستان.

او کار کرده است با وزارت بهداشت و درمان, Stamford بیمارستان خصوصی و شیوه های پزشکی. او redeploying شهرستان پرستاران و در برخی موارد با استفاده از املاک شهرستان. او را فراخواند و یک سپاه از داوطلبان برای کمک به.

اگر تنها او می تواند آزمون.

“ما نیاز به حداقل 5000 آزمایش یک هفته به منظور واقعا محافظت از مردم و ما نه در هر نقطه نزدیک به آن” مارتین گفت. “اگر ما می تواند انجام تعدادی از آزمایشات ما نیاز به انجام این کار ما می تواند کاهش سرعت گسترش این بیماری است.”

اما مانند مقامات دولتی در همه جا او در حال اجرا است به دیوار و در سراسر جهان coronavirus همه گیر و گسترده وجود دارد کمبود نه تنها آزمون که تعیین عفونت, اما همه چیز مورد نیاز برای انجام آزمون. که شامل مواد شیمیایی ابزار به نام پیپت استفاده می شود به انتقال مایعات از گوش پاک کن استفاده می شود به جمع آوری نمونه و دنده محافظ سلامت کارگران استفاده می کنید برای گرفتن نمونه.

تست بسیار مهم است, مارتین گفت که او خواهد ساخت سایت و صبر کنید برای تست آمده است.

“این امر صرفه جویی در زندگی” شهردار گفت.

او توضیح داد.

“یک سوم از افرادی که با این ویروس هرگز از نشان دادن علائم است. یک سوم دیگر باید فقط علائم خفیف. هر دو گروه در حال گسترش این بیماری و نمی دانم آن” مارتین گفت. “وجود دارد بیش از احتمال زیاد افراد مشغول به کار در بیمارستان که مثبت و تعامل با بیماران. و ما در مورد آن نمی دانند چرا که ما نمی باید تست.”

فدرال غذا و داروی آمریکا به تازگی به تصویب آزمون از دو شرکت است که می گویند آنها می توانند ارائه نتایج در عرض 45 دقیقه و از یک شرکت دیگر که می گوید آن را می تواند تولید نتایج در عرض 13 دقیقه. روشن نیست که این آزمایش در دسترس خواهد بود.

آن چه مورد نیاز مارتین گفت.

“اگر آن را به من, من می خواهم تست هر کارمند در بیمارستان هر کارمند خدمات آمبولانس, هر پنج روز,” او گفت:. “من حکم یک آزمون هر 10 روز برای افرادی که کار در ارشد خوابگاه و کمک امکانات زندگی و خانه های پرستاری زیرا کسانی که در جمعیت های آسیب پذیر هستند. اگر یک کارمند تست مثبت آنها را از وجود دارد.”

او را در اولویت قرار افسران پلیس و آتش نشانان شهردار گفت.

“من می خواهم در آزمون هر یک از آنها در هر روز 10” او گفت:. “اما ما لازم نیست که آزمون به آن را انجام دهد.”

یک تست است که به تولید نتایج سریع قطعا کمک به حفظ سطح نیروی انسانی در استمفورد آتش نشانی رئیس Trevor روچ گفت. آتش نشانان که علائم و یا دلیلی برای باور کردن آنها در تماس با کسی که با COVID-19 کردن کار. همانطور که از پنج شنبه صبح و 16 بودند در قرنطینه روچ گفت.

“ما تست شده به سرعت به اندازه کافی است اما ما باید صبر کنید حدود یک هفته برای دریافت نتایج,” او گفت:. “اگر ما تا به حال یک لحظه آزمون که قطعا تغییر انزوا ما پروتکل.”

تست و انتظار برای نتایج فاجعه با برنامه اقدام رئیس پلیس توماس Wuennemann گفت.

“اگر در این آزمون می رود به یک تجاری آزمایشگاه نتایج را هفت تا 10 روز هر چند ما یک افسر که انتظار 13 روز” Wuennemann گفت. “ما تا به حال یک افسر بود که بستری شده در یک بیمارستان در شهر دیگری کردم و نتایج در دو ساعت. من فکر می کنم که به دلیل آزمایشات انجام شده در بیمارستان و رفتن به حالت lab.”

زمان این کار را می توان متاثر از همسران هم Wuennemann گفت.

“ما تعدادی از افسران که به پرستاران است که کار در بیمارستان,” او گفت:. “اگر همسر بیمار شود افسر است اجازه بازگشت به کار تا زمانی که این نتایج تست آیند.”

به دلیل آن را می توان توسط افرادی که هیچ نشانه و هیچ ایده که آنها در حال آلوده coronavirus مطالبات, تست مارتین گفت.

“چگونه می تواند به شما آن را متوقف کند اگر شما نمی دانید که در آن است?” او گفت:. “مردم در این کشور در حال رفتن برای مردن چون ما نمی باید تست برای سرپرستان و کارگران خط مقدم.”

به همین دلیل او به راه اندازی تست سایت — یکی در وستهیلل دبیرستان توسط این شهرستان در بخش بهداشت و درمان و استمفورد بیمارستان; یکی در کامینگز پارک اجرا شده توسط مورفی پزشکی همکاران; و یکی در سال 2001 غرب خیابان اصلی که توسط اسناد مراقبت های فوری. استمفورد بیمارستان اجرا می شود یکی در آن بنت مرکز پزشکی ساختمان خیابان وسیع غرب.

سایت های عامل با تعداد محدودی از آزمون در دسترس مارتین گفت. او در انتظار و تماشای بیشتر و جدید تست می رسند.

“من از شنیدن همه چیز در مورد چیزهایی که می آیند اما من تخفیف آنها را به عنوان نظری,” او گفت:. “بسیاری از مردم ساخته شده اند بسیاری از وعده های آنها نمی تواند تحویل دهد.”

[email protected]; 203-964-2296.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>