استمفورد شهردار: تقاضا برای coronavirus آزمون می تواند بالای 10K یک هفته

استمفورد — شهردار دیوید مارتین شنبه با صدور بیانیه ای گفت: تقاضا برای COVID-19 آزمون در شهرستان می تواند رسیدن به 10 ، 000 در هفته اما این تعداد در حال حاضر در دسترس است و هیچ جا در نزدیکی آن است.

او در حال کار برای افزایش مقدار از تست که می توان انجام مارتین گفت.

“کافی COVID-19 تست یک مشکل سراسری و قطعا موضوع را در کانکتیکات و در اینجا در استمفورد,” شهردار نوشت: در این بیانیه است. “سهم من از همه نا امیدی در مورد عدم تست. من می خواهم به طور قابل توجهی بیشتر تست در ستمفرد. اگر این اورژانس بهداشت در ادامه به رشد می کنند من می توانم تصور کنید که تقاضای بالقوه برای 10000 یا بیشتر تست یک هفته در ستمفرد.”

او درخواست استمفورد بیمارستان و دولت برای آماده سازی به سطح شیب دار تا تست در استمفورد به عنوان آزمایشگاه ظرفیت را افزایش می دهد, Martin در بیانیه ای گفت:.

“شهر استمفورد آماده است برای کمک به در هر راه ما می توانیم برای افزایش تست در اینجا,” او نوشت.

بیمارستان دوشنبه افتتاح تجویز جایگزین تست Hub در بنت مرکز پزشکی در دانشگاه خود را خاموش وسیع غرب خیابان. پزشکان ممکن است ارسال به بیماران خود را به مسیر به نمونه های جمع آوری شده است. این سرویس در دسترس است تنها با وقت قبلی و بیماران باید با تجویز پزشک به آزمایش می شود.

راه “در حال حاضر می تواند جای حدود 80 نفر در هر روز” مارتین گفت: در بیانیه خود و “تعیین شده COVID-19 منطقه در بخش اورژانس و … می تواند به جای بیشتر است.”

پس از توصیه های فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, بیمارستان “است اولویت تست برای افراد با COVID-19 علائم” شهردار گفت.

کاتلین Silard, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت استمفورد سلامت که شامل بیمارستان و خدمات وابسته نیز با صدور بیانیه ای روز سه شنبه.

“ما این را به عنوان یک بحران بهداشت عمومی و ما آماده برای کمک به توسعه سایت های اضافی در ستمفرد و ما منطقه” Silard نوشت.

مارتین گفت که او به دنبال شهر متعلق به سایت های که ممکن است مورد استفاده برای تست یک بار دیگر کیت های آزمایش در دسترس است. وجود تقاضا برای تست کیت های سراسر کشور.

“تنگنا در حال حاضر تست ظرفیت در کانکتیکات و در سراسر کشور. از آن خواهد شد غلبه بر” مارتین گفت. “وقتی اتفاق می افتد که من می خواهم به اطمینان حاصل شود که شهر قادر خواهد بود به سطح شیب دار تا تست به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. بهتر است برای حل این پایین تنگنا جلوتر از زمان.”

در دیگر اقدامات طراحی شده برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید شهر شنبه بسته تمام زمین های بازی هر چند پارک ها و سواحل باز باقی می ماند. این شهر نیز به حالت تعلیق در پرداخت به پارک مورد نیاز در نزدیکی رستوران ها برای حمایت از مشتریان که در اجرا را انتخاب کنید تا takeout سفارشات.

[email protected]; 203-964-2296.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر