استمفورد — در حالی که ترس سوار بر ورود قریب الوقوع coronavirus در کانتیکت, شهرستان, دولت فدرال و مقامات مشاوره استمفورد ساکنان به آرام باقی می ماند و به دنبال به طور گسترده ای به اطلاع عموم توصیه های بهداشتی رهبران.

“ما به وضوح ظهور اضطراری وضعیت” شهردار دیوید مارتین گفت. “وجود دارد مقدار عدم اطمینان در مورد ماهیت دقیق این ویروس جدید آنفلوآنزا مانند بیماری و علوم در ادامه به ظهور. اما این زمان برای ما به همه ما تغییر پروتکل های بهداشت به منظور کمک به آهسته یا متوقف کردن گسترش این برنامه به طور بالقوه کشنده بیماری است.”

از صبح روز جمعه هیچ مورد گزارش شده بود در کانکتیکات, اما وجود دارد در اطراف متحده است. به دلیل کمبود تست کیت — و از آنجا که چگونگی گسترش بیماری وجود دارد یک نگرانی عمومی است که بسیاری از موارد مشخص نشده اند و یا تایید نشده است, مارتین گفت.

این شهرستان در حال اجرای پروتکل برای کمک به جلوگیری و یا کاهش سرعت گسترش این بیماری به صورت محلی مارتین گفت: صبح روز جمعه در استمفورد مرکز دولت در کنار این شهر مدیر سلامت یک استمفورد بیمارستان متخصص بیماری های عفونی, مدرسه ناحیه, معاون سرپرست, یک کنگره ایالات متحده و شهر مدیر بهداشت عمومی و ایمنی.

بلافاصله موثر شهردار گفت: شهر کارکنان که در گزارش به کار با “حاد” بیماری تنفسی علائم — و کسانی که توسعه آنها در طول روز کاری خود را — جدا خواهد شد از همکاران خود و به خانه فرستاد تا آنها از بیماری برای حداقل 24 ساعت. حکومت نیز به افراد بیمار در بازدید از ساختمان های شهر از جمله ایستگاه پلیس و استمفورد مرکز دولت. اضافی کارگران را به استخدام تمیز اغلب لمس سطوح در مدارس و ساختمان های شهر و هر کسی وارد ساختمان های شهر — از جمله استمفورد بیمارستان مورد نیاز خواهد بود به استفاده از ضد عفونی کننده دست قبل از ورود.

“من آگاه هستم از هر شهر دیگر نیاز به دست مطابق با اصول بهداشتی قبل از ورود به این ساختمان” مارتین گفت. “اما من مسئولیت حفاظت از مردم و حفاظت از شهر ما کارکنان بهترین ما می توانیم.”

شهردار گفت که او درخواست کرده است تصویب 250.000 دلار از شهرستان تخته برای این سال مالی جاری به صندوق هزینه های مربوط برای آنچه که او به نام “وضعیت اضطراری.” مارتین همچنین اضافه کردن یکی دیگر از 250.000 دلار برای بودجه سال آینده درخواست بودجه بیشتر برای بحران اگر آن را به نظر می رسد لازم, او گفت:.

“در عرض چند روز من مطمئن هستم که ما را ببینید موارد (در کانکتیکات احتمالا به دلیل Westchester County شیوع (نزدیکی) در جنوب غربی, کانکتیکات,” گفت: دکتر مایکل پری, یک بیماری عفونت متخصص در استمفورد بیمارستان.

سلامت کارگران را دیده اند بسیاری از افراد ارائه در بیمارستان با علائم مشابه به coronavirus اما بیشتر آنها آنفلوانزا یا سایر ویروس های مشابه در, او گفت:.

کارگران بیمارستان با قرار دادن ماسک بر روی آن دسته از بیماران swabbing آنها را برای ویروس و بلافاصله triaging آنها را در فشار منفی در اتاق پری گفت.

“کسانی که در اتاق که در آن هوا را به اتاق می آید و می رود از طریق سقف,” او توضیح داد. “که برای جلوگیری از هوا از رفتن از این اتاق به راهرو و آلوده کردن کارکنان و بازدید کنندگان و یا سایر بیماران ، … که یک عنصر کلیدی از ما پیشگیری از عفونت برنامه برای این بیماران است.”

در صبح روز جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا $8.3 میلیارد دلار بودجه اضطراری لایحه در پاسخ به بهداشت عمومی اورژانس. این شامل $2.2 میلیارد دلار توزیع شده به کشورهای مختلف که خواهد شد و سپس اطمینان مقامات بهداشت عمومی باید به اندازه کافی تست کیت گفت: کنگره ایالات متحده جیم Himes که پیوست مارتین در مرکز دولت.

یکی دیگر از 3 میلیارد دلار از این بودجه استفاده می شود برای سرعت بخشیدن به روند شناسایی یک واکسن و “درمان” و حصول اطمینان از این ابزار می توان توزیع موثر Himes گفت. 1 میلیارد دلار دیگر را برای ارائه کم هزینه وام به کسب و کار است که متاثر از کاهش درآمد تولید شده توسط مشتریان خود را کاهش ترتیبات سفر در میان شیوع ،

اگر چه Himes گفت: ترس و اضطراب یک پاسخ طبیعی به وقایع کنونی او توصیه عمومی به خودداری از وحشت.

“ما باید واقع گرا و به نوبه خود ترس و اضطراب ما به تعهد به انجام آن سخت همه چیز از جمله دست زدن به خود ما چهره (و) کاهش تماس فیزیکی,” او گفت:. “که آنچه ارشد-اکثر متخصصان سلامت می گویند در کشور در حال حاضر ما نیاز به گوش دادن به آن است.”

[email protected]

بیشتر اطلاعات

اقدامات پیشگیرانه برای شهر متعلق به ساختمان

ساختمان مجهز شده ضد عفونی کننده دست ایستگاه در ورودی و در آسانسور و لابی به همراه دستورالعمل استفاده مناسب از ضد عفونی کننده دست.

ساکنان و کارکنان دستور به استفاده از ضد عفونی کننده دست قبل از ورود به یک ساختمان عمومی است. این سیاست به اجرا گذاشته خواهد شد در محل توسط پرسنل امنیتی.

علامت نوشته شده در حمام با دستورالعمل مناسب دست شستن استاندارد. ساکنان باید با استفاده از آب و صابون به مدت 20 ثانیه و افزایش فرکانس از شستن دست ها-به خصوص قبل از غذا خوردن و پس از عطسه و سرفه و یا دمیدن بینی خود را.

ساختمان ورودی باید علامت های آموزش بازدید کنندگان ارائه با علائم به تاخیر بازدید از ساختمان تا علائم از بین برود و بلافاصله پس از تماس با ارائه دهنده خدمات پزشکی.

همه علامت های نوشته شده در زبان انگلیسی و اسپانیایی.

شهرستان کارکنان که در گزارش به کار با حاد بیماری تنفسی علائم (تب و سرفه و تنگی نفس) و یا کسانی که بیمار در طول روز کاری ارسال خواهد شد تا آنها از تب و دیگر علائم به مدت حداقل 24 ساعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de