استمفورد — شهردار دیوید مارتین شنبه گفت: یک شهر سابق نماینده درگذشت جدید coronavirus شهر اول مرگ و میر نسبت به شیوع.

آنتونی Spadaccini, 54, خواه از منطقه 14 که در خدمت در هیئت نمایندگان از سال 2018 2019 درگذشت چهار شنبه, شهردار گفت.

“من غمگین برای به اشتراک گذاشتن با شما که یکی از استمفورد خود گذشت و به دور از کشنده coronavirus. ما باید از دست یک شوهر و یک پدر دل ما به خانواده” مارتین گفت.

یک پیام در سمت چپ Spadaccini صفحه اصلی شنبه شب بازگشت نیست.

Spadaccini منصوب شد به صندلی خود را در ماه اوت سال 2018 پس از دیرین جمهوری خواه منطقه 14 Rep. گیب DeLuca درگذشت 87. Spadaccini خدمت تا سال گذشته که او به هیئت مدیره خود را حفظ صندلی بود اما با شکست از حزب دموکرات نامزد شده است.

Spadaccini بود یک دوست خوب و محترم نماینده شناخته شده برای پرسیدن سوالات دشوار و کار در سراسر خطوط حزب برای او تشکیل شده است. او و همسرش استفانی خود را مطرح دو پسر آنتونی و پل در حال حاضر رشد در استمفورد عمومی منطقه مدرسه.

Spadaccini در زمان علاقه ویژه ای در تضمین این که جاده ها تعمیر شد و زمین-استفاده از سیاست های بهره مند از شهروندان نه فقط توسعه دهندگان بزرگ است. او بسیار نگران وضعیت شهر ساختمان مدرسه.

چرا که او منصوب شد و به صندلی خود را در 2018, Spadaccini تا به حال برای اجرا در سال گذشته در یک انتخابات خاص است. در طول مبارزات انتخاباتی خود Spadaccini گفت: حمایت از شهر “می کشید و پا زدن می تواند به پایین جاده در جاده تعمیرات و repaving. ما نیز باید در رسیدن به پاسخگویی بیشتر در سیستم مدرسه ما.” او نیز خود را به عنوان “مدافع” برای مدارس و او گفت: اتحادیه زنان رای دهندگان او “یک مؤمن واقعی در آوردن دولت به مردم” و “دلال” که از زندگی حرفه ای خود به دست آورد “توانایی برای دیدن آنچه که مورد نیاز است برای دریافت کار انجام می شود و یا یک وضعیت اصلاح شود به سرعت و به درستی.”

او به عنوان افسر ارشد عامل از نظر سرگرمی در ستمفرد.

Spadaccini مرگ می آید زمانی که گسترش coronavirus است که به شدت در دولت و ملت است.

رژیم صهیونیستی. ند لمانت چهارشنبه اعلام کرد که یکی دیگر از 257 کانکتیکات ساکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 شنبه پس از آوردن این ایالت در مجموع به 875. حدود 113 نفر در بیمارستان بستری هستند و همانطور که از روز شنبه یکی دیگر از هفت فوت کرده آوردن تعداد کل مرگ و میر به 19.

مارتین گفت: Spadaccini مرگ باید هشدار به استمفورد ساکنان توجه به بخشنامه به ماندن در خانه به عنوان بخشی از تلاش برای محدود کردن گسترش COVID-19.

“در حالی که من معتقدم که بسیاری از افراد در استمفورد مصرف این بیماری همه گیر به طور جدی این مرگ باید شوکی به کسانی که نه” شهردار گفت.

[email protected]; 203-964-2296.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im