استمفورد — گروه Moms Demand Action برگزار شد تجمع استمفورد مرکز دولت در صبح روز جمعه به تماس به اقدامات لازم برای جلوگیری از خشونت اسلحه.

هر روز 103 آمریکایی به ضرب گلوله کشته accoring به بردی کمپین برای پایان دادن به خشونت اسلحه.

“ما به اینجا آمده هر سال اغلب بیشتر از یک بار در سال و سعی کنید برای حس مشترک تفنگ مقررات” شهردار دیوید مارتین گفت: در این تجمع است. “و در بسیاری از موارد زمانی که وجود دارد این است که برخی از وحشتناک قتل عام یک جایی ما عاقلانه و شنیدن این که ما باید برای جلوگیری از این. و گاهی اوقات برخی از پیشرفت های ساخته شده است اما مخالفان می گویند (تفنگ خشونت) است سلامت روانی موضوع است.”

این افراد نیست کاملا اشتباه مارتین گفت.

Stamford Mayor David Martin speaks at a rally outside of Stamford Government Center on Friday, June 5. Photo: John Nickerson / Staff

عکس: جان نیکرسون / کارکنان

استمفورد شهردار دیوید مارتین صحبت می کند و در یک تجمع در خارج از استمفورد مرکز دولت در جمعه, ژوئن 5.

“اما در اینجا یک ایده چرا ما باید زمینه جهانی چک پس نه هر کسی که رفتاری خاص چالش گرفتن اسلحه ؟” او گفت: “هنگامی که می خواهیم برای رسیدن به آن نقطه در این کشور؟”

پیوستن مارتین و جمعیت حدود 40 در این مراسم بودند به گزارش ایسنا ، Richard Blumenthal در کنگره ایالات متحده جیم Himes و کانکتیکات دادستان کل ویلیام تانگ.

استمفورد ساکن Wilner یوسف که برادر ضرب گلوله کشته شد و سه سال پیش در بریدج بود در حضور و غیاب عنوان شد تازه منصوب استمفورد وکیل دولت پل Ferencek و استمفورد رئیس پلیس تیم Shaw.

رعايت ملی تفنگ خشونت آگاهی آخر هفته می آید به عنوان شهر شده است مشکل موجی از تیرباران بیش از دو هفته گذشته است که شامل چهار حوادث که در آن عکس بودند از کار اخراج شدند. دو مرد زخمی توسط تیراندازی. شهرستان ماموران پلیس در دو هفته گذشته گرفته اند پنج غیر قانونی اسلحه را در خیابان.

مارتین توصیف متون او از پلیس هشدار او را به تیراندازی.

“آه وجود دارد GSW (زخم گلوله) در بیمارستان وجود دارد کسی در گذشتن تیراندازی در اتومبیل در I-95. وجود دارد برخی از مردان جوان که ظاهرا در حال تیراندازی در هر یک از دیگر و خدا را شکر آنها نمی رسید کسی,” او گفت:. “اما آن را فقط نگه می دارد اتفاق می افتد.”

Moms Demand Action عضو ان نی که emceed صبح رویداد گفت: Connecticut دوم است قوی ترین قوانین اسلحه در این کشور و پنجم پایین ترین نرخ از تفنگ مرگ و میر.

یوسف که برادر حداکثر آنتوان یک وستهیلل دبیرستان فارغ التحصیل شد و به ضرب گلوله کشته پایین در حالی که ترک یک بریدج بار در سال 2017 گفت: بیش از حد بسیاری از مردم فوت کرده اند.

یوسف که گفت: او دهکدهای از دست داد امید است که بریدج پلیس را پیدا خواهد کرد خود را برادر قاتل ارائه شده است 10 ، 000 دلار پاداش برای پیدا کردن فرد مسئول.

“به عنوان یک مرد سیاه پوست در این کشور ما در حال حاضر به صورت یک ترس از دست دادن زندگی ما به نژادپرستی در این کشور اما آن لطمه می زند, این واقعیت است که ما باید به نگرانی در مورد همان افرادی که مانند ما در نظر گرفتن زندگی ما در این موقعیت های بی معنی,” او گفت:.

“من نمی خواهم هر کسی که به مقابله با درد خانواده من شده است با خرید و فروش بیش از سه سال گذشته” او گفت:.

Blumenthal گفت: اعضای Moms Demand Action آنها در حال پیشرفت است.

“شما در حال ساخت یک تفاوت. شما ممکن است آن را ببینید در واشنگتن اما از آن است که اتفاق می افتد در سراسر کشور در قانونگذاران ایالتی که زیر کانکتیکات است.

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de