استمفورد شهردار محدودیت تجمعات عمومی سفت دولت قوانین

استمفورد — به عنوان نگرانی های جدید کروناویروس گسترش در اینجا آخرین اثرات در استمفورد.

شهردار محدودیت تجمعات عمومی سفت دولت قوانین

شهردار دیوید مارتین اعلام کرد جمعه شب دو دستور است که محدود کردن حضور و غیاب در عمومی و خصوصی رویدادهای اطراف شهر — اجتماعی-فاصله اقدامات با هدف کاهش گسترش COVID-19.

شروع دوشنبه, کسب و کارهای خصوصی را به حد جلسه اتاق اشغال به نیمی از ظرفیت که در حال حاضر مجاز محلی آتش مارشال. این دستور را تحت تاثیر قرار تمام اتاق ها با تعیین حد اشغال از جمله رستوران ها و کافه سینما نهادهای مذهبی و هتل ها.

یک اتاق جلسه برای مثال با یک زمان اشغال حداکثر از 100 نفر محدود خواهد شد به بیش از 50 نفر است.

همچنین شروع, شنبه, شهرستان, کارکنان تعلیق تایید برای رویدادهای خاص بیش از 100 شرکت کنندگان.

“این مسئولیت ما را به اقدامات احتیاطی لازم برای نگه داشتن ما ساکنان امن” مارتین در بیانیه ای گفت. “ما این کار را نه پاسخ به آرامی. به عنوان این در حال ظهور بهداشت و درمان اضطراری گستراند ما ممکن است نیاز به محدودیت های اضافی و یا ما ممکن است اطلاعات فعلی ما محدودیت های غیر ضروری بود اما ما یک مسئولیت عمومی برای حرکت در مسیر درست را برای بهداشت عمومی و ایمنی است.”

کسانی که سفارشات همراه رژیم صهیونیستی است. ند لمانت اجرایی سفارش پنج شنبه که مجموعه 250 نفر حضور محدود در حوادث در سراسر کشور.

شرایط جدید را در محل باقی می ماند تا زمانی که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های وزارت بهداشت و استمفورد’ وزارت بهداشت اعلام کرد که با این کروناویروس جدید دیگر یک “فعال خطر بهداشت عمومی” با توجه به مقامات شهرستان.

مارتین تا به حال برای اولین بار ذکر شده اما نه به طور رسمی اعلام کرد سفارشات در کوتاه نظرات بعد از ظهر جمعه در مراقبت های بهداشتی متمرکز کنفرانس مطبوعاتی در سازمان های غیر انتفاعی Tearfund مقر. مارتین گفت: آنجا که سفارشات کمک خواهد کرد اطمینان حاصل شود که “مردم می توانند با اعتماد به نفس است که ما در حال انجام آنچه که ما نیاز به انجام به منظور ارائه فضای بیشتری برای کار و زندگی کنند.”

“ما نمی توانیم تعطیل, دولت ما نمی توانیم تعطیل اقتصاد ما” مارتین اضافه شده است. “اما اجازه دهید هوشمند خواهد بود. اجازه دهید ما تغییر تعاملات اجتماعی و گسترش همه چیز.”

[email protected]

پلیس به نام بیش از استدلال ناشی از سفر بان کی مون

داخلی استدلال آغاز شد که به دلیل coronavirus پنج شنبه شب در استمفورد جلب توجه پلیس اما هیچ دستگیری ساخته شد.

گروهبان. رابرت Shawinsky گفت: در 8 p. m. ماموران با عجله — چراغ چشمک زن و آژیر وافغان — به یک آپارتمان در خیابان اطلس در جنوب Tresser بلوار در یک گزارش توسط یکی از همسایه ها از صدای اختلال داخلی در حال پیشرفت است.

زمانی که پلیس وجود دارد و آنها متوجه شدند که این زن و شوهر که فقط ازدواج کردم به استدلال و دلیل سفر خود را برنامه شده بود لغو شد به دلیل محدودیت های مسافرتی در جای خود قرار داده چرا که از COVID-19.

Shawinsky گفت: این استدلال بود و نه فیزیکی و افسران که در پاسخ گفت: دو آرام. اواز یا موسیقی دو نفری عذرخواهی به افسران و پلیس به سمت چپ.

Shawinsky وجود دارد گفت: هیچ نماد ساخته شده در این گزارش به عنوان به که در آن دو بودند و برنامه ریزی در سفر و یا اگر این سفر برای ماه عسل خود را.

[email protected]

استمفورد پلیس متوقف و در نظر گرفتن اثر انگشت

به استمفورد اداره پلیس خواهد بود لغو آن غیر نظامی و انگشت نگاری خدمات تا اطلاع ثانوی.

این حرکت است که ساخته شده مقامات می گویند به منظور کمک به ارتقای بهداشت عمومی و نگرانی بیش از COVID-19 ویروس.

این انگشت نگاری خدمات ارائه شده به شهروندان به منظور پردازش تپانچه اجازه کار برنامه های کاربردی پس زمینه و سابقه کیفری چک ها و نامه ها از رفتار خوب.

معمولا کسانی که در چاپ گرفته شده در روز سه شنبه, پنج شنبه و شنبه ها.

این خدمات در حال معلق تا اطلاع ثانوی.

[email protected]

چلسی بعضا به طور موقت بسته شدن استمفورد محل

چلسی بعضا اعلام کرد در اواخر روز پنجشنبه که آن را به طور موقت نزدیک ورزشی آن مرکز در ستمفرد و خواص آن در شهر نیویورک در پاسخ به رشد گسترش COVID-19.

این تعطیلی در 1 Blachley جاده ها و مجتمع در منهتن و بروکلین toke اثر در نیمه شب جمعه و اجرای حداقل تا مارس 31. کسانی که تعلیق ممکن است تمدید شود بر اساس تحولات بعدی.

“ما باور داریم که با توجه به شرایط به طور موقت بسته شدن لازم است برای حمایت از سلامت نیازهای جوامع که در آن ما قرار دارد که ما در خدمت و به نفع ما 1,000+ کارکنان و هزاران نفر از ورزشکاران و مراجعان که چلسی Piers صفحه اصلی” چلسی بعضا مدیریت شریک دیوید توکسبری در بیانیه ای گفت. “ما این تصمیم را به آرامی و تشخیص ناراحتی آن باعث خواهد شد ارزش مشتریان و کاربران است. ما فراگیر نگرانی است که سلامت جامعه ما است.”

حدود 400 نفر از کارکنان مستقر در استمفورد.

چلسی بعضا مقامات گفتند که در ادامه به نظارت بر تحولات و به دنبال توصیه های شهرستان, دولت فدرال و بهداشت حرفه ای با “امید بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

“ما هیچ شکی نیست که این روح سرکش که دیدم نیویورکی از طریق 9/11 و Superstorm شنی پیروز خواهد شد که ما در مجموع کار به عنوان بخشی از راه حل برای این چالش بی سابقه,” چلسی بعضا جمهور تام برنشتاین در بیانیه ای گفت.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر