استمفورد — شهرستان اداره امنیت عمومی همراه با استمفورد وزارت بهداشت است که از نزدیک نظارت بر جدید کروناویروس (COVID-19) و در مکرر ارتباط با مراکز کنترل بیماری و Precention و وزارت امور خارجه از سلامت عمومی است.

این شهرستان دارای تنظیم اضطراری hotline — 203-977-8840 — در مورد COVID-19 و باید کوتاه و ثبت اطلاعات آن به روز خواهد شد به عنوان ضمانت به عنوان تا به حال استمفورد بیمارستان — 203-276-4111 — که در آن مراقبت های بهداشتی مقامات در دسترس برای پاسخ به سوال و یا نگرانی در مورد coronavirus 7 روز هفته از 7 صبح تا 7 بعد از ظهر

در اینجا برخی از آخرین به روز رسانی و اثرات جدید کروناویروس در استمفورد:

شهردار دستور تسریع تست برای اولین پاسخ دهندگان مراقبت های بهداشتی کارگران

روز دوشنبه شهردار دیوید مارتین اعلام کرد که او تا به حال دو امضا مدیران سفارشات مربوط به شهرستان کارکنان و COVID-19.

استمفورد پلیس و آتش نشان و اورژانس اولین پاسخ پرستاران بهداشتکاران دهان و کارکنان وظیفه با بازرسی های مرتبط با سلامت استمفورد ساکنان را تسریع COVID-19 تست اگر آنها نشان می دهد علائم ویروس و یا در تماس با یک تشخیص داده شده مورد.

“این کارکنان بخش مهمی از خدمت به مردم در هر روز و حتی بیشتر مهم است در طول این زمان دشوار است” شهردار فرمان اجرایی گفت. “این ویال که استمفورد کارکنان هستند که در خط مقدم دفاع از ساکنان در برابر این ویروس را به حمایت آنها نیاز به حفاظت از خود و همکار خود کارکنان است.”

دوم منظور ایجاد یک لیست از کار روش های ایمنی برای کارکنان شهرستان. آن دستورات عبارتند از: به طور کلی آنهایی که مانند “پاکسازی و/یا شستن دست های خود را اغلب” “حفظ 6 فوت فاصله از سایر کارکنان و پیمانکاران و اعضای عمومی در همه زمان ها” و همچنین دستورالعملهای خاص مانند “نوار خاموش 6 پا بر روی زمین در اطراف کرونوس clock بنابراین کارکنان eb یادآوری به رعایت 6 فوت فاصله زمانی که مشکلات ناسازگار بودن در داخل و خارج.”

[email protected]

Himes سیاهی سازمان با تلاش های امدادی

تشکر. جیم Himes منتشر کرده است یک لیست از لیست سازمان هایی که راه اندازی تلاش های امدادی در پاسخ به کروناویروس جدید.

“خیلی حال تغییر است به صورت روزانه و ما می دانیم که ما یک راه طولانی جلوتر از ما. در زمان بحران از آن مهم است که ما گرد هم می آیند برای کمک به بلند کردن یک دیگر تا” تشکر. جیم Himes در بیانیه ای گفت. “به خاطر سپردن است که ما یک جامعه در طول این نامشخص زمان به ما کمک خواهد کرد از طریق این دوره تاریک.”

کسانی که از استمفورد شامل مواد غذایی بانک مرکزی پایین تر Fairfield County, در 461 Glenbrook جاده; Domus در 83 Lockwood Ave.; فرد-به-فرد در 425 Fairfield Ave.; و Tearfund در 88 Hamilton Ave.

[email protected]

راه هایی برای کمک به در ستمفرد

شهردار دیوید مارتین را صادر کرده است یک زن و شوهر از راه های ساکنان می تواند کمک به گسترده تر استمفورد جامعه در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

• صلیب سرخ آمریکا درخواست کرده است ساکنان در نظر اهدای خون است. در استمفورد یک درایو است که مجموعه ای را برای روز جمعه در Tully مرکز بهداشت 32 توت فرنگی تپه دادگاه از 7:45 صبح تا 1:15 بعد از ظهر و در تاریخ 1 آوریل در استمفورد کلیسای مسیح 1264 High Ridge جاده از 2 به 7p.m.

• ساختمان یک جامعه وارد آمازون لیست آرزو برای اقلام ضروری مورد نیاز برای جامعه از جمله مواد شوینده و صابون و بیشتر.

• کمک های مالی از هر دو مواد غذایی خود را و پول — تقاضا برای مواد غذایی بانک مرکزی پایین تر Fairfield County است. تاثیر اقتصادی این بهداشت عمومی اورژانس را به طور نامتناسبی تحت تاثیر ساکنان که بیشترین نیاز مارتین شدهاند.

• داوطلبان مورد نیاز به صورت محلی برای پزشکی رزرو پلیس — شبکه ملی پزشکی و بهداشت عمومی حرفه ای است که کمک به جوامع با بهداشت عمومی و واکنش های اضطراری.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im