استمفورد شهردار کرکره تمام بدن-مراقبت از امکانات مانند ناخن سالن آرایشگاه

استمفورد — شهرستان اداره امنیت عمومی همراه با استمفورد وزارت بهداشت است که از نزدیک نظارت بر جدید کروناویروس (COVID-19) و در مکرر ارتباط با مراکز کنترل بیماری و وزارت امور خارجه از سلامت عمومی است.

این شهرستان دارای تنظیم اضطراری hotline — 203-977-8840 — در مورد COVID-19 و باید کوتاه و ثبت اطلاعات آن به روز خواهد شد به عنوان warrante که تا به حال استمفورد بیمارستان — 203-276-4111 — که در آن مراقبت های بهداشتی مقامات در دسترس برای پاسخ به سوال و یا نگرانی در مورد coronavirus 7 روز هفته از 7 صبح تا 7 بعد از ظهر

در اینجا برخی از آخرین به روز رسانی و اثرات جدید کروناویروس در استمفورد:

شهردار کرکره تمام بدن-مراقبت از امکانات در شهرستان

شهردار دیوید مارتین پنج شنبه اعلام کرد همه استمفورد بدن-مراقبت از امکانات بسته خواهد شد موثر جمعه. این شامل کسب و کار مانند ناخن سالن, سرو زیبایی, ماساژ, سرو, ماساژ, درمانگران, آرایشگاه, آرایشگری, زیبایی, estheticians و مژه تکنسین.

این تعطیلی بخشی از اقدامات پیشگیرانه اجرا شده توسط ایالت کانکتیکات و شهرستان ستمفرد به حد غیر ضروری تماس مستقیم بین افراد و کاهش خطر گسترش جدید coronavirus شهردار در بیانیه ای گفت.

[email protected]

مقامات: آیا به خیط و پیت کردن جایگزین برای کاغذ توالت

شهردار دیوید مارتین را هشدار داده است در وب سایت شهر که ساکنان با استفاده از “کاغذ توالت جایگزین” باید خیط و پیت کردن آنها.

“حوله کاغذی و دستمال مرطوب و مرطوب را مسدود لوله کشی. گسترده گرگرفتگی از این محصولات ایجاد خواهد شد شدید انسداد فاضلاب زیرساخت و ممکن است منجر به پاره خط لوله” ارسال هشدار می دهد.

[email protected]

بانک مواد غذایی به دنبال کمک های مالی

بانک غذایی کاهش Fairfield County است که به درخواست برای کمک.

“حتی قبل از COVID-19 حدود 11 درصد از خانواده های ایالات متحده در نظر گرفته شد مواد غذایی نا امنی معنی آنها را نمی سازگار دسترسی به مواد غذایی کافی,” شهردار دیوید مارتین در بیانیه ای گفت. “COVID-19 به احتمال زیاد خواهد شد به طور چشمگیری افزایش این نسبت به دلایل بسیاری از جمله; درآمد از دست رفته و افزایش قیمت غذا ناشی از انباشت و زنجیره تامین وقفه.

بانک غذایی کاهش Fairfield County گفت: آنها در حال حاضر شروع به دیدن چگونه ویرانگر COVID-19 بحران بهداشت عمومی تبدیل شده است.

بانک غذایی است که به درخواست برای کمک های مالی از غذا و پول است.

را چک قابل پرداخت به:

بانک غذایی کاهش Fairfield County

461 Glenbrook جاده

استمفورد CT 06906

شهردار گفت که او پنوماتیک به انجام بخشی خود را.

“من خوشحالم که منجر به راه در کمک به خانواده ها و کودکان در جامعه ما با ساخت یک کمک مالی از $250 لطفا به من بپیوندید” مارتین گفت.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>