استمفورد شهردار: برخی از ادارات به کار با کاهش کارکنان دیگران بسته

استمفورد — شهرستان اداره امنیت عمومی همراه با استمفورد وزارت بهداشت است که از نزدیک نظارت بر جدید کروناویروس (COVID-19) و در مکرر ارتباط با مراکز کنترل بیماری و وزارت امور خارجه از سلامت عمومی است.

این شهرستان دارای تنظیم اضطراری hotline — 203-977-8840 — در مورد COVID-19 و باید کوتاه و ثبت اطلاعات آن به روز خواهد شد به عنوان warrante که تا به حال استمفورد بیمارستان — 203-276-4111 — که در آن مراقبت های بهداشتی مقامات در دسترس برای پاسخ به سوال و یا نگرانی در مورد coronavirus 7 روز هفته از 7 صبح تا 7 بعد از ظهر

در اینجا برخی از آخرین به روز رسانی و اثرات جدید کروناویروس در استمفورد:

شهردار: برخی از ادارات به کار با کاهش کارکنان دیگران بسته

رژیم صهیونیستی. ند لمانت جمعه دستور داد تمام غیر ضروری کارگران را به ماندن در خانه و موثر دوشنبه.

شهردار دیوید مارتین گفت: استمفورد دولت محلی بوده است در روند اجرای ادامه عملیات طرح برای شهرستان بخش. این طرح شناسایی ضروری پرسنل و طرح نقش چه می توان از راه دور.

حیاتی بخش ادامه خواهد داد به کار — مانند 911 ارتباطات وزارت بزرگراه ها و وزارت بهداشت & بازیافت — در حالی که دیگران را به کار گیرند و با کاهش کارکنان و یا بسته می شود در دسترس نباشد.

مارتین در روز جمعه نیز باز یک درایو-از طریق آزمایش در محل کامینگز پارک به طور مشترک توسط این شهرستان در بخش بهداشت و مورفی پزشکی همکاران از گرینویچ.

این به ارمغان می آورد و این شهر را تست سایت به سه که همه نیاز به یک قرار ملاقات قبل از تست:

کامینگز پارک. توسط مورفی پزشکی همکاران. باز از دوشنبه تا جمعه, 7 صبح تا 4 بعد از ظهر برنامه یک قرار ملاقات آنلاین و یا تماس 203-658-6051.

بنت مرکز پزشکی دانشگاه. توسط Stamford سلامت. باز از دوشنبه تا جمعه, 8a.m. به 4 بعد از ظهر برنامه ملاقات با تماس 203-276-4111.

2001 غرب خیابان اصلی که توسط اسناد مراقبت های فوری. باز تا پایان هفته آینده (مارس 27). برنامه یک قرار ملاقات آنلاین و یا تماس 203-298-4600.

مارتین گفت: این شهرستان در حال همکاری با پزشکان مایل به باز کردن بیشتر تست سایت برای تست همه ساکنان از جمله ساکنان که هنوز هم نیاز به بیمه بهداشت و درمان.

شهردار همچنین اعلام کرد این شهر شد و به دنبال ساده تست بنابراین تنها ساکنان مجبور به تماس با یک شماره برای دریافت دستورالعمل در مورد چگونه به گرفتن تست شده و در آن.

[email protected]

با اولیه منتقل غیابی هنوز هم محسوب می شود

ساکنان که در حال حاضر فرستاده شده غیابی برای کانکتیکات ریاست جمهوری اولیه هنوز هم خود را شمارش آراء استمفورد شهر کارمند Lyda Ruijter گفت.

کانکتیکات اولیه ریاست جمهوری منتقل شد و از مارس 28 2 ژوئن.

[email protected]

فرگوسن کتابخانه waives جریمه در طول coronavirus خاموش

در حالی که فرگوسن کتابخانه بسته است حداقل تا مارس 30, هنوز هم وجود دارد راه های ساکنان می توانید با استفاده از خدمات خود را.

“این یک زمان دشوار برای همه ما و مثل ما رفتن به جلو مطمئن باشید ما در حال کار سخت برای حفظ کتابخانه و همه آن را ارائه می دهد در دسترس به جامعه” فرگوسن کتابخانه جمهور آلیس نزدیک گفت.

خرما به علت در مواد تمدید شده است تا مارس 1 و انقضای کارت کتابخانه ها تمدید کرد تا مارس 30. اگر شما یک کارت کتابخانه اما می خواهم یک, شما می توانید ثبت نام از راه دور.

اگر شما می خواهید به بازگشت مواد, کتاب, قطره های باز هستند اما نزدیک گفت: در صورت تمایل به نگه داشتن بر روی کتاب های شما و دیگر مواد. تمام جریمه ها بخشیده در طول این دوره است.

فرگوسن کتابخانه دارای یک مجموعه بزرگ از کتابهای eaudio و جریان فیلم همه رایگان برای cardholders. نیاز به کمک بدانند که چگونه به آن را انجام دهد ؟ اتصال با فرگوسن کتابخانه مجازی خود را در اتاق چت. بچه ها در خانه ؟ دریافت رایگان آنلاین کمک برای مشق شب خود را از طریق وب سایت با Tutor.com.

[email protected]

صلیب سرخ آمریکا به دنبال اهدا کنندگان خون

صلیب سرخ آمریکا است درخواست از مردم برای اهدای خون, برای جلوگیری از کمبود جدی ناشی از شیوع کروناویروس.

دو راند برگزار خواهد شد در استمفورد در روزهای آینده زیر اخیر لغو یک درایو خون در معبد اسرائیل در گرینویچ و هزاران نفر دیگر در سراسر کشور.

“به عنوان شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در ادامه به تاثیر جوامع ما, ما به کمک شما نیاز به اطمینان ما کافی خون برای حمایت از بیماران بیمارستان در کشور ما و در سراسر کشور” صلیب سرخ آمریکا در بیانیه ای گفت.

صلیب سرخ است “به کار ادامه ارائه ماموریت ما از جمله مجموعه ای از نجات غریق خون, اما ما تا به حال سرسام آور تعداد برنامه ریزی شده صلیب سرخ خون درایوهای لغو شد و بیشتر محل ها و مکانهای دیگر ارسال خانه مردم و تشویق اجتماعی فاصله.”

از جمله اختلال در محلی به اهدای خون می تواند “منجر به کمبود و علت تاخیر ضروری در مراقبت های پزشکی” صلیب سرخ گفت. “این کمک های مالی بسیار حیاتی برای بیمارستان های ما به ادامه داشتن عمل جراحی نجات بخش ارائه خون به بیماران مبتلا به سرطان و بسیاری از دیگران است.”

Tully مرکز بهداشت در 32 توت فرنگی تپه دادگاه در ستمفرد از 7:45 صبح تا 1:15 بعد از ظهر جمعه, مارس 27; و استمفورد کلیسای مسیح در 1264 بالا ریج جاده در ستمفرد از 2 تا 7 p. m. روز شنبه, آوریل 1.

[email protected]

تشکیل پرونده مالیات بر درآمد مهلت نقل مکان کرد به جولای 15 از 15 آوریل

مالیات بر درآمد تاریخ تشکیل پرونده شده است تحت فشار قرار دادند از 15 آوریل تا جولای 15, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin گفت.

Mnuchin اعلام کرد که تصمیم گیری در یک صدای جیر جیر یکشنبه گفت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جهت “ما در حال حرکت مالیاتی بعد از 15 آوریل تا ژوئیه 15. تمام مالیات دهندگان و کسب و کار خواهد شد که این زمان اضافی به فایل و پرداخت بدون بهره و یا مجازات.”

در جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تاخیر در تشکیل پرونده و پرداخت مالیات تا 15 ژوئیه انجام شد به مالیات دهندگان زمان بیشتری و “امیدوارم تا آن زمان مردم خواهد شد بازگشت به زندگی خود را.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که اگر مردم انتظار بازپرداخت آنها باید پیش بروید و فایل در حال حاضر به طوری که آنها می توانید دریافت بازپرداخت خود را از IRS ،

آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر