استمفورد — شهرستان اداره امنیت عمومی همراه با استمفورد وزارت بهداشت است که از نزدیک نظارت بر جدید کروناویروس (COVID-19) و در مکرر ارتباط با مراکز کنترل بیماری و Precention و وزارت امور خارجه از سلامت عمومی است.

این شهرستان دارای تنظیم اضطراری hotline — 203-977-8840 — در مورد COVID-19 و باید کوتاه و ثبت اطلاعات آن به روز خواهد شد به عنوان warrante که تا به حال استمفورد بیمارستان — 203-276-4111 — که در آن مراقبت های بهداشتی مقامات در دسترس برای پاسخ به سوال و یا نگرانی در مورد coronavirus 7 روز هفته از 7 صبح تا 7 بعد از ظهر

در اینجا برخی از آخرین به روز رسانی و اثرات جدید کروناویروس در استمفورد:

راه هایی برای کمک به در ستمفرد

شهردار دیوید مارتین را صادر کرده است یک زن و شوهر از راه های ساکنان می تواند کمک به گسترده تر استمفورد جامعه در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

• صلیب سرخ آمریکا درخواست کرده است ساکنان در نظر اهدای خون است. یک نقشه از صلیب سرخ آمریکا فصل در کانکتیکات در اینجا در دسترس است.

• ساختمان یک جامعه وارد آمازون لیست آرزو برای اقلام ضروری مورد نیاز برای جامعه از جمله مواد شوینده و صابون و بیشتر.

• کمک های مالی از هر دو مواد غذایی خود را و پول — تقاضا برای مواد غذایی بانک مرکزی پایین تر Fairfield County است. تاثیر اقتصادی این بهداشت عمومی اورژانس را به طور نامتناسبی تحت تاثیر ساکنان که بیشترین نیاز مارتین شدهاند.

• داوطلبان مورد نیاز به صورت محلی برای پزشکی رزرو پلیس — شبکه ملی پزشکی و بهداشت عمومی حرفه ای است که کمک به جوامع با بهداشت عمومی و واکنش های اضطراری.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im