استمفورد— یک افسر مجروح شد تلاش برای شکستن یک مبارزه بین دو پدران در یک دبیرستان هاکی بازی در تری Connors یخ بازی در شب جمعه, پلیس گفت:.

“این فقط در دو پدران و وارد شدن به آن, اما من یک افسر پلیس مجروح در اینجا بیش از حد” جوانان اداره Sgt. جوزف کندی گفت. “این آجیل است. کاملا آجیل.”

ادوارد “ند” Osterhaus, 56, از استمفورد و متی Zolin, 51, گرینویچ دستگیر شدند به اتهام سوم-رشته حمله و دخالت پلیس فقط به عنوان یک بازی هاکی بین وستهیلل-استمفورد Co-op و گرینویچ پسران هاکی تیم اجازه جمعه شب در حدود 9:30 p. m. کندی گفت.

Osterhaus یک عامل املاک و مستغلات و Zolin بازاریابی و توسعه کسب و کار اجرایی در وال استریت با توجه به سوابق دادگاه.

کندی گفت: Osterhaus و Zolin شد jawing در هر یک از دیگر در طول بازی و یکی از آن دو گفت: چیزی که بسیار تند و زننده و بدنام کردن در مورد توانایی های دیگر ، Osterhaus پسر بود دروازه بان برای تیم استمفورد و Zolin پدر کاردینالز دروازه بان. کاردینالز به پایان رسید تا besting استمفورد توسط 3-1 در FCIAC مسابقه.

به عنوان دو تن از آنان خروج از پیست طبع گرفت و آنها شروع به مشت زدن به یکدیگر کندی گفت.

“آنها خروج و آنها شروع به رفتن در آن در حالی که بچه های کوچک و بچه های بزرگتر در حال راه رفتن با آنها. این مسخره” کندی گفت.

افسر آنا ادواردز در پیست و سعی کردم به آنها را از هم جدا. اما در حالی که او در حال مبارزه با آنها او لوسیون صورت پشت او کندی گفت.

حتی اگر تماس اعزام شد کد 20 برای دریافت پاسخ افسران وجود دارد در اسرع وقت ادواردز به تنهایی باقی مانده بود با دو “نفرت انگیز 50-چیزی بزرگسالان” برای سه یا چهار دقیقه کندی گفت.

“که در آن است به عنوان مثال برای بچه ها” کندی پرسید. “این یک بازی هاکی مدرسه بالا بازی هاکی. پس از یک روز در تجربه من از پلیس و درگیر شدن در ورزش جوانان بیش از گذشته 10 تا 15 سال یا بیشتر پدر و مادر خیلی بیش از حد درگیر آنها فکر می کنم آنها باید برای به دست آوردن upt اینجا و بیهوده گویی و دیوانه. چه کسی آنها اثبات این؟”

کندی گفت: jawing بین این دو ادامه داد: حتی به عنوان آنها در حال رزرو و آنها نیز در زمان ناکامی های خود را در افسران پلیس پردازش آنها.

پیام های چپ با هر دو Osterhaus و Zolin درخواست آنها را به آنچه که اتفاق افتاده در یخ بازی کردن بودند unreturned از 5 p. m. دوشنبه. هر دو منتشر شد و پس از ارسال $20,000 دادگاه-ظاهر اوراق قرضه. هر دو دلیل برای تفهیم اتهام در استمفورد دادگاه در فوریه. 14.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net